Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Danas konačno malo interesantnije trgovanje! Inače, valjanje u blatu.

smrdi mi sutra na dobar odbijanac [thumbsup]
[/quote]
ma i danas ptkm moze povud do 140 barem a podravka do 350 u cemu je problem?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


98% ekipe prica o tom famoznom odbijancu….. [bye] [bye] [bye] da sad ce doc s puta …krenuo je iz rusije….pa preko bare ..usput ce svratit…..malo kod nas…. [wink]

po čemu si ti drugačiji? Samo mašeš u prazno [bye]

nhf

Ht odvukao crobex u provaliju,sve obrane su probijene [bye]

Sve oči uprte u DOW! Odo doma, ne zanima me zakucavanje!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.



98% ekipe prica o tom famoznom odbijancu….. [bye] [bye] [bye] da sad ce doc s puta …krenuo je iz rusije….pa preko bare ..usput ce svratit…..malo kod nas…. [wink]

po čemu si ti drugačiji? Samo mašeš u prazno [bye]

nhf
[/quote]
sjedim i cekam u cashu vec mjesec dana skoro…. [bye] [bye] [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


sjedim i cekam u cashu vec mjesec dana skoro…. bye bye bye

Ček’malo, nisi li ti nedavno rek’o da si se nakrc’o dionica i da se vidimo na asku 2800?
[lol]

james1 @ jesam….isto tako sam se iskrcao nakon par dana….cca 1.5. isto malo prekasno…..zapravo …signal mi je bio….goldman s. rasprodaja..al sam malo okljevao ..eto….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

…..čelavcu jedan…, obmanjuješ javnost ….aa…. [lol]

Nikad te nisam vidio da toliko drukaš za pad.., i to na nizu dionica…, pa zar ti još uvijek nije dovoljno jeftino…., neš valjda kupovati kad krene u zeleno….???


…..čelavcu jedan…, obmanjuješ javnost ….aa…. [lol]

Nikad te nisam vidio da toliko drukaš za pad.., i to na nizu dionica…, pa zar ti još uvijek nije dovoljno jeftino…., neš valjda kupovati kad krene u zeleno….???


nije mi jos dovoljno jeftino….he he [cool] samo cinjenice….nije drukanje….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Svi vi koji ste u kesu opet ćete ulazit na razini crobia 2100 bodova jer sutra kreće zelenilo.
Burza se postepeno vraća kao što je padala sa malim prometom i nikad nećete biti sigurni kad je vrijeme za ulaz kao i ovaj pad što se desio.
Ja danas nadokupio i ovo malo što sam uspio naći kesa [pray]

Mislim da je pametnije biti u dionicama nego u kesu.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Cijelo ćemo ljeto gledati crobi od 2100- 2250 bodova ,a za jesen nemam pojma [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@ over25

to si zaključio prema otvaranju amera?

New Report

Close