Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da rezimiramo:
Većina vas sad rasprodaje portfelje jer prelazi na USA tržište, i pitate se zašto CROBEX pada?

Genijalno. Pa radite majmune sami od sebe…


Ma kolega to su genijalni potezi. To i onaj Dinkec radi. Prvo je popušil doma a sad bu tek videl kaj su džepari belosvetski. Na kraju krajeva ako malo bolje razmislimo mirovina će biti misaona imenica.
Meni i ne treba, ne znam kako vi drugi. Mislim raditi dok sam živ.

who dares, wins

Sutra -1; -2; -3 ili….. koliko%??????????????????????????????????????????????

ja bi se kladio na one točkice

ZSE jače reagira na futurese nego na jučerašnje rezultate

čestitke dioničarima lrh i vlds, oni se jedini sutra nemaju oko čega uzrujavati-imaju "najsigurnije" dionice [lol]

Mean people suck and nice people swallow!



Evo danas prebacujem 70% sredstava na vanjske burze…………..

Ovo je zaista postalo presmješno…………

Ja ću vjerojatno isto sljedeći tjedan, ovo je sramotno kako rade od nas majmune na ZSE!
[/quote]
kolega mi smo najstabilnija burza na svijetu, padali tri puta u godini vise od 1%
pitam se jesmo mi tako stabilni opravdano ili je dinkec umešal prste za privid stabilnosti

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Sutra -1; -2; -3 ili….. koliko%??????????????????????????????????????????????

Ma mi ćemo ko grčka danas, svi padaju oni ni makac.



Sutra -1; -2; -3 ili….. koliko%??????????????????????????????????????????????

Ma mi ćemo ko grčka danas, svi padaju oni ni makac.

[/quote]

Oni nemaju razloga padati, pa ni ti nebi padao kad bi dobio 110 milijardi eura [smiley]

po ocjeni pretpostavljam da mislite -1%

Donedavno smo svi gunđali zašto burze vani rastu a mi stagniramo… a sad se pokazalo da je naš oprez bio sasvim opravdan i razborit [wink] (pod uvjetom da sutra ne ožežemo put dole) [rolleyes]

baš sam htio postati ovaj link ali me kolega preduhitrio. je li ovo zaista moguće ili samo žele umanjiti paniku?

dobro pitanje

New Report

Close