Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jadranka Kosor: Stopa od 40 posto poreza na dohodak na primanja iznad 10.800 kuna

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/kosor-stopa-od-40%25-poreza-na-dohodak-na-primanja-iznad-10.800-kuna,76862.html

Meni tržište izgleda tako da bi im svima skupa rado …………………….


meni tržište izgleda kao da če povuči prema gore

i hoće čim povuče dolje

S OVE TENDENCIJE I BURZI SE LOŠE PIŠE

Piješ?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


meni tržište izgleda kao da če povuči prema gore

tako izgleda vec 2-3mj.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Evo danas prebacujem 70% sredstava na vanjske burze…………..

Ovo je zaista postalo presmješno…………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Evo danas prebacujem 70% sredstava na vanjske burze…………..

Ovo je zaista postalo presmješno…………

Ja ću vjerojatno isto sljedeći tjedan, ovo je sramotno kako rade od nas majmune na ZSE!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Da rezimiramo:
Većina vas sad rasprodaje portfelje jer prelazi na USA tržište, i pitate se zašto CROBEX pada?

Genijalno. Pa radite majmune sami od sebe…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ivan Šuker: Anulirat ćemo tvrtke koje nemaju zaposlenih
Autor/izvor: Marina Šunjerga – marina.sunjerga@seebiz.eu
ZAGREB – "Plaćat ćemo u rokovima od 60 dana, ali nek’ se ne ljute oni koji duguju javnim tvrtkama, kada HŽ ili HEP protiv njih pokrenu sudske postupke naplate", priprijetio je sa sjednice Vlade ministar financija Ivan Šuker svim dužnicima javnim kompanijama.

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/suker-anulirat-cemo-tvrtke-koje-nemaju-zaposlenih,76877.html


Da rezimiramo:
Većina vas sad rasprodaje portfelje jer prelazi na USA tržište, i pitate se zašto CROBEX pada?

Genijalno. Pa radite majmune sami od sebe…

pa ja sam već odavno prebacio……čemu čuđenje a kaj da se ovdje radi sa kapitalom…..
pa nama niko ne plaća za držanje kapitala ko recimo našim fond upravama…..
heehheheee budimo realni ljudi naši fondovi samo služe da si menađerčići isplaćuju
naknade za "vođenje"…..samo ovo pod "upravljanje" je obični harač jer drugog
normalnog objašnjenja nema jer statistike govore da 75% navodnih upravljača vaših
portfelja uopće ne vodi o njima ama baš nikakvu brigu…….

Samo kvalitene dionice danas rastu, pa pogledajte Dkvs +10% [lol]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


Samo kvalitene dionice danas rastu, pa pogledajte Dkvs +10% [lol]

Samodol je genije ipak je ovo ZSE

New Report

Close