Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ZSE ne raste niti kad rastu druge burze, jednostavno ulagači nemaju volje ulagati uz ovakve burzovne rizike po ovim cijenama….čeka se očito da se cijene dionica korigiraju bar 10-15% da bi tržište postalo opet atraktivnije za ulagače…kad će se ta korekcija odigrati ne znam, ali što bude duže trebalo, toliko će duže trajati ovo mrtvilo na tzv. ZSE burzi

Zašto samo 10-15% pa bolje da padne 99% hehehe

Inače zadnjih cca 10 godina 🙂 …. da je bar nama malo ove američke katastrofe od zadnjih 10 godina 😎

CROBEX -56% 👌
Dow + 99%
Dax +85%
Cac +10%
NASDAX bolje ni ne gledati… +273%


Lopina
A koje to dobre vijesti ocekujete s prezentacije udruge? Ja recimo ocekujem da kazu "dajte vise para nama, ukljucite i nas na korito" i da na to svi zapljescu s odusevljenjem i kazu "pa da, jedva smo vas cekali".

Očekivanja su pozitivna,Tako barem pokazuje gledalica.



Lopina
A koje to dobre vijesti ocekujete s prezentacije udruge? Ja recimo ocekujem da kazu "dajte vise para nama, ukljucite i nas na korito" i da na to svi zapljescu s odusevljenjem i kazu "pa da, jedva smo vas cekali".

Očekivanja su pozitivna,Tako barem pokazuje gledalica.
[/quote]

gledalica. jel se to tako nazivalo 1996? 😛

Todex u ofanzivi.Dođađa se nešto interesantno.Ledo pada na malim prometima,a kada raste onda se čisti
duboko po Bidu sa većim prometima..Male buregđije su pometeni,a ulaze neki veći špekulanti.Istovremeno se čisti i JMNC i LEDO i BELJE.Da li je to samo lažna nada ili se očekuje pozitivan rasplet za male dioničare.
Ipak,oprez je majka mudrosti,ne izlažite se više od 5% portfelja.Todex je visokorizična investicija.

Uostalom smatram da jamstva prema todexovim kćerima treba sasječi,vinovnike njihovog sklapanja
utužiti s namjerom da im se omogući guljenje krompira i oduzme privatna imovina.

Na jmnc vidim nesto gusce na asku i generalno prazan bid. Slicno i blje i ledo.
Tek toliko. Jaci spekulanti. Brutala.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Todex u ofanzivi.Dođađa se nešto interesantno.Ledo pada na malim prometima,a kada raste onda se čisti
duboko po Bidu sa većim prometima..Male buregđije su pometeni,a ulaze neki veći špekulanti.

upravo to…špekulanti pokušavaju dići cijene todex dionica ne bi li se iskrcali….no naivaca koji bi za njima krenuli u šoping po asku baš i nema

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



ZSE ne raste niti kad rastu druge burze, jednostavno ulagači nemaju volje ulagati uz ovakve burzovne rizike po ovim cijenama….čeka se očito da se cijene dionica korigiraju bar 10-15% da bi tržište postalo opet atraktivnije za ulagače…kad će se ta korekcija odigrati ne znam, ali što bude duže trebalo, toliko će duže trajati ovo mrtvilo na tzv. ZSE burzi

Zašto samo 10-15% pa bolje da padne 99% hehehe

Inače zadnjih cca 10 godina 🙂 …. da je bar nama malo ove američke katastrofe od zadnjih 10 godina 😎

CROBEX -56% 👌
Dow + 99%
Dax +85%
Cac +10%
NASDAX bolje ni ne gledati… +273%
[/quote]

…odlično rečeno i sam sam si to pomislio…

…zamislite kolike bi bile cijene pojedinih dionica da Crobex naraste 60 ili 80%….


…zamislite kolike bi bile cijene pojedinih dionica da Crobex naraste 60 ili 80%….

šta bi bilo kad bi bilo, što se babi snilo 😉



ZSE ne raste niti kad rastu druge burze, jednostavno ulagači nemaju volje ulagati uz ovakve burzovne rizike po ovim cijenama….čeka se očito da se cijene dionica korigiraju bar 10-15% da bi tržište postalo opet atraktivnije za ulagače…kad će se ta korekcija odigrati ne znam, ali što bude duže trebalo, toliko će duže trajati ovo mrtvilo na tzv. ZSE burzi

Zašto samo 10-15% pa bolje da padne 99% hehehe

Inače zadnjih cca 10 godina 🙂 …. da je bar nama malo ove američke katastrofe od zadnjih 10 godina 😎

CROBEX -56% 👌
Dow + 99%
Dax +85%
Cac +10%
NASDAX bolje ni ne gledati… +273%
[/quote]

Baš razmišljam kak je nas u ATPL sreća pomazila u zadnje 2 godine dok su svi blue čipovi popadali ko kruške a da ne spominjem todomor dionice .. da sam kojim slućajem ulagao u te naše ” super ” tvornice nofca ..sad bi bil u pušioni do bola …
I da nisam bil sa svime u atpl i imal sreću zbog IB ovog dizanja …pital bi se fakat koji k.radim u ovom smeću od burze od 2009 godine i svjetke krize ..fakat kad pogledaš ovo gore i postotke njihovog oporavka i ovaj smećarluk ..dođe ti otić u irsku ..alegorijski naravno …kaljuža je ovo .glib teški .
neki dan mi frend veli …ja sam kupil onaj HT …kolko to sad vredi …opće ne gleda burzu .zna da nekaj ima ..al okej dobival je dividendu pa to potrošil ..sad i dalje ima 65 dionica kupljenih na 265 …a smećari firmu koja generira dobitke sve godine zatukli na ovaj ..jad i čemer…ma ogavno …

Nazalost smo jako zaostali…od zadnje krize i puno vise….nazalost necemo nikada biti drzava bomboncic…sva sreca na globalizaciji pa svoje znanje i vjestine uvijek mozes vani prodat

oni sto imamo je kvaliteta nerada i zivljenja u jednom…a obo sto nemamo su soldi po stanovniku i standard

ps. danas na Otvorenom radiju nitko nezna sto je burza, sramota

Je da. Neuk narod…. sto ces.

Valjda će im jednom doći iz dupeta u glavu.

U sat i pol trgovanja na mojih pet papira u redovnom režimu trgovine nije bilo niti jedne transakcije.
Crobex u plusu, promet takav da ga je većina nas i sama mogla ostvariti.
Ne dobro.

sa ovom našom burzom i indexom kao u braku ,nikako da se digne,nema zadovoljstva, dok se vani češće diže i spušta kao rampa na pruzi pa oni željni uzbuđenja odoše kod njih kao žena kod susjeda.


ZSE ne raste niti kad rastu druge burze, jednostavno ulagači nemaju volje ulagati uz ovakve burzovne rizike po ovim cijenama….čeka se očito da se cijene dionica korigiraju bar 10-15% da bi tržište postalo opet atraktivnije za ulagače…kad će se ta korekcija odigrati ne znam, ali što bude duže trebalo, toliko će duže trajati ovo mrtvilo na tzv. ZSE burzi

post je dobio samo 18%,ali je živa istina. današnji komičan promet potvrđuje njegovu istinitost.

New Report

Close