Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

šala cromane, šala
zezanje
kužiš?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Neće da pada, izgleda da je dosta palo!

Da li ste raspoloženi za odbijanac!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Najbolje je obustaviti trgovinu na cijelom ZSE-u.
Ovdje nema pomoći. [pray]
Promet kao na tržnici povrća.
A kupnja ne postoji.


šala cromane, šala
zezanje
kužiš?

1 ne zaljubi se nikad u svoju dionicu (vrednosnicu)

2 kupi jeftino prodaj skupo

zvuci jednostavno ali vecina se toga ne pridrzava

ex 2000 godine dao sam analizu na svedskom forumu(ima dokumentacije o tome) i objasnjivao da ce Ericcsson dionica izgubiti ca 80-90% svoje vrijednosti.naravno niko to nije vjerovao ali na kraju je tako doslo.onaj koji nije prodao na vrhu.. danas(ca 10 godina kasnije) nema ni 10% od prijasnje vrijednosti.

thats life


Neće da pada, izgleda da je dosta palo!

Da li ste raspoloženi za odbijanac!

meni na investoru pada još uvijek



Neće da pada, izgleda da je dosta palo!

Da li ste raspoloženi za odbijanac!

meni na investoru pada još uvijek

[/quote]

Ovisi što imaš u portfelju!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Nešto im slabo ide ova korekcija. Promet mizeran. Nema više ovaca. Možda u povratnom rastu skupe više ali ni na asku do tih razina nije neka gužva.
Ovo je samo dokaz da američke fore kod nas nemaju smisla tako dugo dok ne uvedu klađenje na pad.

who dares, wins

Dobro je kad pada, jer kad pada 7 dana zaredom, to znači da smo još jeftiniji a i bounce back bi mogao biti žešći.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Dobro je kad pada, jer kad pada 7 dana zaredom, to znači da smo još jeftiniji a i bounce back bi mogao biti žešći.

lp


Tu i jeste zamka. Idući tjedan kad ga nafrlje mnoge će izuti iz cipela. Pa ti uđi kad je otišlo 10% čekaš ponovnu korekciju a oni još 10%.

who dares, wins

Šuki je nemilosrda evo ga reket je već preko 100 mil uzeo



Dobro je kad pada, jer kad pada 7 dana zaredom, to znači da smo još jeftiniji a i bounce back bi mogao biti žešći.

lp


Tu i jeste zamka. Idući tjedan kad ga nafrlje mnoge će izuti iz cipela. Pa ti uđi kad je otišlo 10% čekaš ponovnu korekciju a oni još 10%.
[/quote]

kolega ovdje ga samo prema dolje tako frlje..10% up na hr tk aha..mislim da bumo malo pricekali..malo duze..

Može pričat tko što god hoće ali mi idemo gore!!

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close