Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/cnn-nakon-propasti-dubaija-bogati-i-slavni-pohrlit-ce-u-hrvatsku,62495.html

Hoćemoli biti raj na zemlji


nevjerojatno koja besplatna reklama za hrvatski turizam a ja koji zivim u Makarskoj to dozivljavam kao nesto SUPER [rolleyes]
[/quote]

Za tu vrstu turizma smo mi u Istri spremni…jedan svjetli primjer je, nedavno otvoren hotel Kempinski
Vaš link

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/cnn-nakon-propasti-dubaija-bogati-i-slavni-pohrlit-ce-u-hrvatsku,62495.html

Hoćemoli biti raj na zemlji


nevjerojatno koja besplatna reklama za hrvatski turizam a ja koji zivim u Makarskoj to dozivljavam kao nesto SUPER [rolleyes]
[/quote]

Ija u Imotskom


Što je lijepo gledati ovu LKPC, a i bidove što se slažu pomalo.
Prodavači, mudri, i čvrsti.
Kao trovremenski Taft.

lp

Htio sam nadopisati, pa mi neda, moram kao novu poruku, mislio sam napisati da prodavači vide kako se kupnja polako ali sigurno primiče, to vam je kao u partiji šaha, to sam već objašnjavao kako to ide.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Trgovanje je ko zapeta puška.

Korkyra

lipa se kupnja složila na ERNT,200kom od 1350 do 1357. [sealed]

lagano smo prešli opet u plus i čeka se kakva će biti završnica



Što je lijepo gledati ovu LKPC, a i bidove što se slažu pomalo.
Prodavači, mudri, i čvrsti.
Kao trovremenski Taft.

lp

Htio sam nadopisati, pa mi neda, moram kao novu poruku, mislio sam napisati da prodavači vide kako se kupnja polako ali sigurno primiče, to vam je kao u partiji šaha, to sam već objašnjavao kako to ide.

lp
[/quote]

Ode netko sa kraljicom prema naprijed.
C4 na G4.

Fino čiščenje do 1 820..

lp
[rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

oteo se crobex kontroli, svi su nešto optimistični.
niko ne zna zašto. 🙂

evo nam i JDPL ide prema jutarnjih 195 [sealed]



Evo tzv. štopača sa 50 komada na 1 800 na prodaji.
govorimo još uvijek o LKPC.

Ne boj te se ( imaoci LKPC ) već mu je skinuto 41 komad.

lp
[rolleyes]
[/quote]

Vidi što je bezobrazan, novih 50 komada.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Što je lijepo gledati ovu LKPC, a i bidove što se slažu pomalo.
Prodavači, mudri, i čvrsti.
Kao trovremenski Taft.

lp

Htio sam nadopisati, pa mi neda, moram kao novu poruku, mislio sam napisati da prodavači vide kako se kupnja polako ali sigurno primiče, to vam je kao u partiji šaha, to sam već objašnjavao kako to ide.

lp
[/quote]

Ode netko sa kraljicom prema naprijed.
C4 na G4.
Fino čiščenje do 1 820..

lp
[rolleyes]
[/quote]

To nije naprijed već sideways.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.




http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/cnn-nakon-propasti-dubaija-bogati-i-slavni-pohrlit-ce-u-hrvatsku,62495.html

Hoćemoli biti raj na zemlji


nevjerojatno koja besplatna reklama za hrvatski turizam a ja koji zivim u Makarskoj to dozivljavam kao nesto SUPER [rolleyes]
[/quote]

Za tu vrstu turizma smo mi u Istri spremni…jedan svjetli primjer je, nedavno otvoren hotel Kempinski
Vaš link

[/quote]
Možda i u LRH uđe Kempinski jednoga dana [rolleyes]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close