Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo samo da vam najavim posto ste mi jako dragi da pogledate grafove zse burze u hrvata tamo iz listopada 2004. pa da kazete sto mislite o njima
hoce li se ponoviti obrazac il smo sad svi zajasili na tehnicku i djiu i spx

Postanite Eu-robovi

šuplja prodaja na KOEI!
509,53 je limit…

Cijena Prodaja

495,98 2
496,00 15
496,55 3
496,97 5
497,00 167
508,00 25
509,00 30
519,99 30
520,00 10
550,00 815

Jedan aplauz za PTKM!! [proud]

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

JP Morgan…
EPS: $0.82
očekivano $ 0.51
odosmo gore!
[thumbsup]

Čestitam kupcu JMNC!

To sam ja htio danas napraviti, ali na žalost nisam imao dovoljno slobodnog cash-a…

ajmo naši, 2299.21. Hoćemo 23xx do kraja dana.

Daj malo lupajte po ovoj prodaja ako tako nastavite i oni najokorijeli kešolovci će početi kupovati atek tada jao ti ga nama moglo bi doći do lansiranja pogotovo ovih podcjenjenih kao INA i LKPC.

Usput evo kolega savage zašto sam imao osjećaj da će doći do lansiranje ove dvi dionice, vidite da sam bio u pravu, tko me poslušao danas je sretan čovjek.


ajmo naši, 2299.21. Hoćemo 23xx do kraja dana.


Bilo bi glupo da ne probijemo tu ‘psihološku’ granicu. Netko će sigurno potegnuti!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Bolje danas nego čekati sutra otvaranje. Iako prema futuresima preko bare ne bi sutra trebalo biti problema.

evo dizu HT da nebi rekli kako necemo proci 2300 !!!!!

Moram se suzdržati od pisanj čim pohvalim LKPC netko počisti ask [cry]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Koliko ja vidim probijen je ogromni obrnuti H&S pattern u trajanju od godine dana.
Proboj se desio još prije 4 dana a danas imamo potvrdu.
Tko to ne vidi taj je čorav!

New Report

Close