Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne mogu vjerovati da nakon svih pravilnika, novih uredbi i ostalih gluposti nije uvedeno da komapnije moraju prijaviti točan datum objave izvješća. ovo je nevjerovatno da moraš stalno gledati zse.hr

koji mulj od burze

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Još će INGRA izbaciti najbolji rezultat.

Nisu izbacili ni konsolidirano izvješće za 1q

Ode Europa, ode Amerika…svi rastu kao da su na steroidima…a gdje smo mi?

Prase, krmača…Crobex
[sealed]


Ode Europa, ode Amerika…svi rastu kao da su na steroidima…a gdje smo mi?

Prase, krmača…Crobex
[sealed]

Pa nisu svi nezadovoljni današnjim trgovanjem
[cool]

Koliko sam skužio mirovince dosta love su ububali u strane OIF-ove, kad tamo pokupe dobit, vjerojatno će se povući i onda početi kupovati na ZSE. Mislim da je trenutno idealna kombinacija ulaganje vani, a kad DOW dođe do 10 000, prodaja i prebacivanje na ZSE koji se vjerojatno neće mrdnut na gore, a može još dolje.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Koliko sam skužio mirovince dosta love su ububali u strane OIF-ove, kad tamo pokupe dobit, vjerojatno će se povući i onda početi kupovati na ZSE. Mislim da je trenutno idealna kombinacija ulaganje vani, a kad DOW dođe do 10 000, prodaja i prebacivanje na ZSE koji se vjerojatno neće mrdnut na gore, a može još dolje.

ako jaca ne razbije tanjur s natpisom mirovinci tak nekak bi moglo biti…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

E…pa gospodo, kolege, drugari…, ak danas ne završimo u plusu (bilo kakvom – može i 0,03%), onda u 3 PM sve…, podvezujem se jer želim pomoći napaćenoj državi u provedbi antirecesijskih mjera… (ušteda na porodiljnim naknadama…, besplatnim udžbenicima…, poreznim povlasticama… i da ne nabrajam sve što su nam "omogućili") ha bogati i to je za pohvalu !!!

Ako se oni mogu odreći pića, kave i svekolikih tiskovina, mogu se i ja dodatnog podmlatka jer ne želim da mi sin/kčerka bude socijalni problem u lijepoj nam našoj….



Ode Europa, ode Amerika…svi rastu kao da su na steroidima…a gdje smo mi?

Prase, krmača…Crobex
[sealed]

Pa nisu svi nezadovoljni današnjim trgovanjem
[cool]
[/quote]

Isto sam to pomislio prekjučer, jučer i jutros.

A izgleda da će isto to pomisliti neki sutra, pa u ponedjeljak, pa u utorak…i svi se na kraju razočaraju…

Treba biti realan pa baciti oko na razvoj situacije na stranim indeksima i kod nas unazad mjesec dana. Ne vidim ikakvog razloga za optimizam i u narednih mjesec dana…možda griješim ali tako mi se čini…

Na koji način se određuje Kupovna cijena ( kod dionica s posebnim režimom trgovanja ) odnosno najbolje bi bilo link gdje to piše (crno na bijelo ;)) Hvala!



Još će INGRA izbaciti najbolji rezultat.

Evo kupnje na INGRI kao nikada do sada izgleda da oni misle da ja imam insajd info, nemam.
[/quote]
ne umisljaj si [yawn]

Koliko sam skužio mirovince dosta love su ububali u strane OIF-ove, kad tamo pokupe dobit, vjerojatno će se povući i onda početi kupovati na ZSE. Mislim da je trenutno idealna kombinacija ulaganje vani, a kad DOW dođe do 10 000, prodaja i prebacivanje na ZSE koji se vjerojatno neće mrdnut na gore, a može još dolje.

upravo to….ali ne samo mirovinci…nego i svi ostali…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




Ode Europa, ode Amerika…svi rastu kao da su na steroidima…a gdje smo mi?

Prase, krmača…Crobex
[sealed]

Pa nisu svi nezadovoljni današnjim trgovanjem
[cool]
[/quote]

Isto sam to pomislio prekjučer, jučer i jutros.

A izgleda da će isto to pomisliti neki sutra, pa u ponedjeljak, pa u utorak…i svi se na kraju razočaraju…

Treba biti realan pa baciti oko na razvoj situacije na stranim indeksima i kod nas unazad mjesec dana. Ne vidim ikakvog razloga za optimizam i u narednih mjesec dana…možda griješim ali tako mi se čini…
[/quote]

Čemu zurba …. znakovi oporavka se vide već i u evropi, kad dođe vrijeme za emerging markete, ukoliko se dogodi da se npr. rumunji, bugari , mađari trže na 1,2 BV, a naše dionice na 0,8 BV, jednostavno će neki veliki strani fond pokupovat.

Kao što su neselektivno prodavali sve emerging-market dionice kad je sranje počelo bez obzira na specifičnosti pojedinih ….

Još će vama građevinari biti zlatni kad
vidite loša izvješća na drugim dionicama a bome ih ima
Ingra bi isto mogla iznenadit makar po mome kod nje ni loše izvješće nebi bitno
promjenilo stvari jer cijena je ispod svakog smisla.
VDKT i INGRA najpodcjenjenije dionice VDKT je već dao
izvrsno izvješće ,nestrpljivo ćekamo INGRU

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close