Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Povuklo prema zelenom. Još nije kasno kupovati, cijene su jako nisko. ddjh, lkri….

Kod mene malo drugačije na ekranu, al dobro možda sam ja daltonista!
[/quote]
Vidi se po igri s nalozima. Ako ne vidiš unaprijed, jao si ga tebi….

RIJEČ PREDSJEDNIKA
Ivo Josipović: Moramo u hitne reforme da ne završimo kao Grčka
Autor/izvor: SEEbiz / TP

Kada je riječ o ekonomskoj situaciji u zemlji, koju FAZ opisuje s konstatacijom da se Hrvatska možda nalazi na putu Grčke, Josipović priznaje da postoje značajni problemi zbog prevelike državne uprave, nepovoljne investicijske klime, zbog čega bi trebalo reformirati porezni sustav.

– Zbog toga inzistiram da odmah krenemo u reforme. Hrvatska nema vremena za gubljenje, naša zemlja ima snage na reforme, a njih očekuju i građani. Grčki primjer pokazuje koliko je teško provesti reforme koje se predugo odgađaju.




Povuklo prema zelenom. Još nije kasno kupovati, cijene su jako nisko. ddjh, lkri….

Kod mene malo drugačije na ekranu, al dobro možda sam ja daltonista!
[/quote]
Vidi se po igri s nalozima. Ako ne vidiš unaprijed, jao si ga tebi….
[/quote]

Istina osim što sam daltonista, malo sam i sporiji.

U Americi bi za mene rekli

"He*s a little bit slow!"

LEAVE THE WORLD BEHINED

e sad cros kojih 80pct ima vlada mislim da ce zadrzati 25pct plus 1dionicu nekih 30pct ide crkvi na ime duga a 25pct mogu prodati i dobiti nekih 700mil kn,Hpb su dokapitalizirali sa 500mil kn jer ga niko mije htio po 1500kn nego im je EBRD nudio nominalu a i drzava treba bar imati jednu banku pa nevjerujem da se tu moze dici kakva ozbiljna para a i sa obzirom na dokapitalizaciju od navedenih 500mil neverujem da bi prodaja bila u interesu drzavi,Podravka je usko vezana sa Vladom i politikom tako da tu nema nista sto se tice prodaje pa po meni ostaje samo Janaf,KOEI i Ptkm gdje se moze ici sa prodajom a vi izracunajte na kojim i koje su to firme nakojima bi drzava mogla okrenuti paru a trebat ce joj ove godine kako kaze Duvnjak najmanje planira 10milijardi od privatizacije namaknuti a nasa ministrica novo je listu spomnjala 13milardi od privatizacije

Za_je_ba_li se prodavači…opet [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Evo zeleno je, mister Media. treba vidjeti unaprijed 2 sata. I trebao si kupiti lkri…ni sad ti nije kasno.



Evo sve je stalo.. još malo pa ćemo prema gore..

lp


Slažem se, do kraja dana +,bez obzira na Inu
[/quote]

Evo ga, u plusu smo.
Nevjerojatno koliko sam dobar..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo ga, u plusu smo.
Nevjerojatno koliko sam dobar.

Da nema tvoje dobrote, bilo bi zlo i naopako.

Kad se samo sjetim kako su jucer neki zazivali korekciju i objavljivali kako su 50% u cashu. Gledati daljnji galop u cashu je za živčani slom [smiley]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


Kad se samo sjetim kako su jucer neki zazivali korekciju i objavljivali kako su 50% u cashu. Gledati daljnji galop u cashu je za živčani slom [smiley]

Imat će ljekarne dobar promet ovih dana…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Kad se samo sjetim kako su jucer neki zazivali korekciju i objavljivali kako su 50% u cashu. Gledati daljnji galop u cashu je za živčani slom [smiley]

Imaju Ameri riješenje za takve
http://www.youtube.com/watch?v=DI5RvmNvXak&feature=player_embedded

who dares, wins

dakle, tko je na kraju dana fino ošišan [cool]

Kolega prije dva dana sam vas kao dobrog prijatelja savjetovao da prodate kada sam to ja učinio ali vi niste željeli nije vam još kasno.


Baš je smiješan ovaj lik [lol]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Iz ruke u ruku kao jeftino, ali za kupiti trebat će uložiti više….

opala!

zar smo na kraju završili u plusiću
a ujutro smo se crvenili ko dječja guza

budali je i jedan nick preveliko opterećenje

New Report

Close