Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@gismund

Danas će Crobex biti s minus predznakom, ali samo zbog INA-e. Sve ostalo okreće u plus nakon istresanja drhtavih ručica…

čekajte da dođe podaci o nezaposlenosti u 1. i 2. mj,(očekuje se brojka do 350.000)
unutarnjem dugu (već sad premašio 35 mlrd kn),
ne mogućnosti isplate mirovina i plaća,
upitnoj isplati valjskih dugova i obveza( na naplatu u prvom kvartalu dolaze najveći iznosi)..
svi očekuju visoku dividendu od HT a mogli bi se preći(nakon dvije g usluga maxtv i adsl većina građana odjavljuje te usluge zbog ne mogućnosti plaćanja,sad se grčevito bore da ih zadrže raznim "poklonima"
mirovinci su lovu zaposlenih upucali u INU da HDZ dobije bodove na izborima,love ponestaje(mjesečni priliv je svega oko 300mil.kn)
sve u svemu sami zaključite kako će to utjecati na tržište kapitala
(bitno je da ćemo u evropu,a zašto -da nam stranci pokupujou ono malo što je ostalo vrijedno)

da je INA na 1800 kn CROBEX bi bio samo 2060 bodova, da je recimo na 2800kn na koliko će biti uskoro vjerojatno , CROBEX bio bio 2180. 100 kn na INI znači 12 bodova na CROBEXU otprilike

many, o tome se i radi da će se društvo dodatno raslojiti na još bogatije i siromašnije. tko jer radio kako treba i dalje će a tko je samo dolazio na posao morao je znati da će posao izgubiti prije ili kasnije. penzionere od 40 godina starosti neću komentirat.

Evo sve je stalo.. još malo pa ćemo prema gore..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Evo sve je stalo.. još malo pa ćemo prema gore..

lp


Kolega prije dva dana sam vas kao dobrog prijatelja savjetovao da prodate kada sam to ja učinio ali vi niste željeli nije vam još kasno.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.


čekajte da dođe podaci o nezaposlenosti u 1. i 2. mj,(očekuje se brojka do 350.000)
unutarnjem dugu (već sad premašio 35 mlrd kn),
ne mogućnosti isplate mirovina i plaća,
upitnoj isplati valjskih dugova i obveza( na naplatu u prvom kvartalu dolaze najveći iznosi)..
svi očekuju visoku dividendu od HT a mogli bi se preći(nakon dvije g usluga maxtv i adsl većina građana odjavljuje te usluge zbog ne mogućnosti plaćanja,sad se grčevito bore da ih zadrže raznim "poklonima"
mirovinci su lovu zaposlenih upucali u INU da HDZ dobije bodove na izborima,love ponestaje(mjesečni priliv je svega oko 300mil.kn)
sve u svemu sami zaključite kako će to utjecati na tržište kapitala
(bitno je da ćemo u evropu,a zašto -da nam stranci pokupujou ono malo što je ostalo vrijedno)


Dno nezaposlenost znak je velikog skoka Crobexa. Svatko tko je pročitao samo jednu knjigu o tržištu kapitala to zna. dakle idemo gore, na 3000 bodova do maja.
LP



Evo sve je stalo.. još malo pa ćemo prema gore..

lp


Kolega prije dva dana sam vas kao dobrog prijatelja savjetovao da prodate kada sam to ja učinio ali vi niste željeli nije vam još kasno.
[/quote]

Nije kasno, al je možda rano.



izgleda da je šišanje gotovo

Zavisi što smatraš pod "šišanje", ako si time mislio na korekciju, ja bi rekao da je ovo tek početak.
[/quote]

Mene isto strah.

Vaš link

Netko će ponovno povući crobex

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Vaš link

Netko će ponovno povući crobex

Pa kolko puta ova djevojčica još misli predstavljati jedno, te isto:

"Premijerka objavila top prioritete"

http://dnevnik.hr/vijesti/gospodarstvo/premijerka-objavila-top-prioritete.html

Meni je inače zanimljivo ovo:

-HIDOELEKTRANA OMBLA (projekt vrijedan 125 mil. eura), -Dubrovnik (70 mil. eura)

zbog KOEI…


Vaš link

Netko će ponovno povući crobex

Na koju stranu će ga povuć???

LEAVE THE WORLD BEHINED

Povuklo prema zelenom. Još nije kasno kupovati, cijene su jako nisko. ddjh, lkri….


Evo sve je stalo.. još malo pa ćemo prema gore..

lp


Slažem se, do kraja dana +,bez obzira na Inu


Povuklo prema zelenom. Još nije kasno kupovati, cijene su jako nisko. ddjh, lkri….

Kod mene malo drugačije na ekranu, al dobro možda sam ja daltonista!

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close