Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Svi znaju da je vrijeme za kupnju , no jasno je da oni koji su u kešu da se bore svim sredstvima da jeftinije kupe. No možda se lakše odluče za kupnju ako im kažem da ja, koji sam kupovao jako puno zadnja 2,3 mjeseca nemam niži prosjek ulaza nego što se može još danas kupiti. No već sutra će morati kupovati skuplje od mene. I tada ću bolje proći ja bez obzira što sam kupio npr. JDPL po 120, pa mi je pao na 80 i evo jučer preskočio moju cijenu. Sve do 150 ovog trenutka je bagatela.

Evo frende, kako sam ja riješavao tu dionicu, jer se drugačije nije dalo zaraditi…

Kupio je po 90 kuna trejdao, 90-93 kad ono jedan dan od ona na 120, ja sam se iskrcao na 108, padne opet prošli tjedan na 100, ja kupim po 105 i prodam jučer dio po 120.

Kaj god da vam kažu da nema vremena za ulaz poslije, ima. Samo ne treba srljati, prilike su uvijek tu.
[/quote]
To ti je bilo doba dok nismo znali dal smo u medvjedu ili biku pa su dionice išle gore-dolje. Sad znamo da smo u biku pa idu samo gore. A da će se korigirati svakih 10 dana po 2%, to hoće. Ali u prvom naletu koji je sad počeo, sumnjam da će to uskoro biti, jer prvi nalet je najduži i najjači. A ovo kaj ti pričaš su priče za vrtić.

Kako god okrenuli PBZ se ćini kao dobra kupnja.
Ono malo prodaje što ima se počistilo, a nove nema.
Pogledajte semafor

[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Svi znaju da je vrijeme za kupnju , no jasno je da oni koji su u kešu da se bore svim sredstvima da jeftinije kupe. No možda se lakše odluče za kupnju ako im kažem da ja, koji sam kupovao jako puno zadnja 2,3 mjeseca nemam niži prosjek ulaza nego što se može još danas kupiti. No već sutra će morati kupovati skuplje od mene. I tada ću bolje proći ja bez obzira što sam kupio npr. JDPL po 120, pa mi je pao na 80 i evo jučer preskočio moju cijenu. Sve do 150 ovog trenutka je bagatela.

Evo frende, kako sam ja riješavao tu dionicu, jer se drugačije nije dalo zaraditi…

Kupio je po 90 kuna trejdao, 90-93 kad ono jedan dan od ona na 120, ja sam se iskrcao na 108, padne opet prošli tjedan na 100, ja kupim po 105 i prodam jučer dio po 120.

Kaj god da vam kažu da nema vremena za ulaz poslije, ima. Samo ne treba srljati, prilike su uvijek tu.
[/quote]
To ti je bilo doba dok nismo znali dal smo u medvjedu ili biku pa su dionice išle gore-dolje. Sad znamo da smo u biku pa idu samo gore. A da će se korigirati svakih 10 dana po 2%, to hoće. Ali u prvom naletu koji je sad počeo, sumnjam da će to uskoro biti, jer prvi nalet je najduži i najjači. A ovo kaj ti pričaš su priče za vrtić.
[/quote]

Odličan odgovor, krasni argumenti. Standard.
Gle ka ste predvidli pad, tak ćete i rast. Ljudi pa nemojte raditi 2 puta istu grešku…

Nadam se da ste postavili kule na kupnjama svojih dionica.
[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kako ne shvaćaš Matija, korekcije više nema. Od sada idemo samo i jedino gore, urnebesno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Znaš što Matija. Dionice su još bolesno jeftine. Tak da nije bitno ni stanje vani, ni kod nas ni ništa..ništa..U ove cijene je bio uračunat i 3. svjetski rat do kojeg nije došlo. A ti ak u razdoblju valova hoćeš loviti bika sretno ti bilo.


Kako ne shvaćaš Matija, korekcije više nema. Od sada idemo samo i jedino gore, urnebesno.

Pa čovjek se ima pravo nadati korekciji kaj ne?
Neka pričeka.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Kako ne shvaćaš Matija, korekcije više nema. Od sada idemo samo i jedino gore, urnebesno.

Daj bogec da bu tak.

No ma sječam se ko jučer da su rekli; 5000 ne ide ispod toga, sad treba nadokupiti, pa 4000 ne ide ispod toga, sad treba nadokupiti, pa 3000 ne ide ispod toga, sad treba nadokupiti, pa 2000 ne ide ispod toga, ovo je već bagatela, sad treba nadokupiti, pa smo došli na 1300.

Ja neznam kaj da mislim o tome i prognozama tih, ali znam da ih je 99% imalo loše prognoze.
E sad ak 99% govori da je "gotovo", vidite li tu uzorak.
Ili kak je mr. blue rekao kad je bull svi znaju ulagati?

Kad puste INU sa uzda, danas crobi na +4.5


Pa čovjek se ima pravo nadati korekciji kaj ne?
Neka pričeka.

Kak ne kužite nema više korekcije.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sviđa mi se ovaj polagani rast, da nije sve u 10.00 otišlo u blokadu. Bolje polako pa sigurno. [proud]



Kako ne shvaćaš Matija, korekcije više nema. Od sada idemo samo i jedino gore, urnebesno.

Daj bogec da bu tak.

No ma sječam se ko jučer da su rekli; 5000 ne ide ispod toga, sad treba nadokupiti, pa 4000 ne ide ispod toga, sad treba nadokupiti, pa 3000 ne ide ispod toga, sad treba nadokupiti, pa 2000 ne ide ispod toga, ovo je već bagatela, sad treba nadokupiti, pa smo došli na 1300.

Ja neznam kaj da mislim o tome i prognozama tih, ali znam da ih je 99% imalo loše prognoze.
E sad ak 99% govori da je "gotovo", vidite li tu uzorak.
Ili kak je mr. blue rekao kad je bull svi znaju ulagati?
[/quote]
Vidiš li ti uzorak. Govorili su nejde više dolje a sad govore nejde više gore. Ja sam prošli put naučio. A ti?
Dobro, ti si trejder, vjerojatno si trenutno u plusu. Aliti ćeš ostati bez velikh dobitaka i morat ćeš se posvetiti nekom drugom poslu osim ako uskoro ne uskočiš u vlak.

New Report

Close