Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da određene kolege na forumu plaše ljude.Ne znam čemu to?. Iz aviona se vidi da je trend up,ako i dođe do korekcija i odbijanaca čak i do 1500 crobia, trend up će se nastaviti.Svaki mogući veći pad slijedit će još veći uspon. [rolleyes]

pitate se čemu plašenje?
u tome i je bit ….sada treba zdrmati plašljivce…. ne bi li krenuo još koji "valić" rasprodaje
tako da plašioci mogu što dulje zadržati ove cijene i kupovati konstantno kako cash pristiže
kada je trend up ne treba dozvoliti da cijene odu naglo gore

Komentari su najbolji pokazatelj da je vrijeme za prodaju dionica. [thumbsup]

Hrvatska: Isprdak od države koju guzi ko stigne...Mala zemlja...velika zajebancija...


Danas bi mogao biti raketni pogon

Mogao bi biti sampica, evo javljam ti se, nažalost ne daju mi da se javim sa starog nika, ko da su me ukinuli.
Ne kužim zakaj?

Kaj sam pričal nekaj kaj nije istina?

Uglavnom čuvaj se izbora sampi i darove koje nose….



Danas bi mogao biti raketni pogon

Mogao bi biti sampica, evo javljam ti se, nažalost ne daju mi da se javim sa starog nika, ko da su me ukinuli.
Ne kužim zakaj?

Kaj sam pričal nekaj kaj nije istina?

Uglavnom čuvaj se izbora sampi i darove koje nose….
[/quote]
Već su mi i dovojlno darova donjeli i sam znaš kada sam kupovao.

***obrisano***

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Svi znaju da je vrijeme za kupnju , no jasno je da oni koji su u kešu da se bore svim sredstvima da jeftinije kupe. No možda se lakše odluče za kupnju ako im kažem da ja, koji sam kupovao jako puno zadnja 2,3 mjeseca nemam niži prosjek ulaza nego što se može još danas kupiti. No već sutra će morati kupovati skuplje od mene. I tada ću bolje proći ja bez obzira što sam kupio npr. JDPL po 120, pa mi je pao na 80 i evo jučer preskočio moju cijenu. Sve do 150 ovog trenutka je bagatela.

uzlet brodara

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-prvi-put-ove-godine-s-nizom-od-pet-pozitivnih-dana,44595.html


Lala ne plaši ljude sa glupostima i ti i ja dobro znamo da ako bu ameri zeleni nemaju nikakve veze ti izbori i slične gluposti

Ajde dobro gubi ak ti tako kažeš, onda nemaju.
Ja jednostavno nemam dovoljno jak argument, u današnje vrijeme spinova, koji bi ti mogao dočarati kud plovi ovaj naš brod.
Ak ti kažeš da mi živimo u americi i da kad se oni budu oporavili budemo i mi, ok. (ovo karikiram da se ne loviš za to puno), jer dok oni još nisu bili niti blizu krize nama je krobi bio na 3500 bodova, a mi još nismo ni ušli u recesiju, zar ne? A oni se oporavljaju?
Nekaj mi tu ne štima, karika koja nedostaje se još nije ukazala ili je al smo svi gledali na drugu stranu???
Uglavnom, nadam se tvom scenariju, spremam se za gore od najgoreg do sad.
Sve opcije otvorene, misliš li da to nije pametno? I ako nije, kad je jednoumlje bilo dobro za poslovne odluke?


Komentari su najbolji pokazatelj da je vrijeme za prodaju dionica. [thumbsup]

prodaj i mirna/nemirna bosna

dan je pametniji od noći


Svi znaju da je vrijeme za kupnju , no jasno je da oni koji su u kešu da se bore svim sredstvima da jeftinije kupe. No možda se lakše odluče za kupnju ako im kažem da ja, koji sam kupovao jako puno zadnja 2,3 mjeseca nemam niži prosjek ulaza nego što se može još danas kupiti. No već sutra će morati kupovati skuplje od mene. I tada ću bolje proći ja bez obzira što sam kupio npr. JDPL po 120, pa mi je pao na 80 i evo jučer preskočio moju cijenu. Sve do 150 ovog trenutka je bagatela.

Evo frende, kako sam ja riješavao tu dionicu, jer se drugačije nije dalo zaraditi…

Kupio je po 90 kuna trejdao, 90-93 kad ono jedan dan od ona na 120, ja sam se iskrcao na 108, padne opet prošli tjedan na 100, ja kupim po 105 i prodam jučer dio po 120.

Kaj god da vam kažu da nema vremena za ulaz poslije, ima. Samo ne treba srljati, prilike su uvijek tu.


Svi znaju da je vrijeme za kupnju , no jasno je da oni koji su u kešu da se bore svim sredstvima da jeftinije kupe. No možda se lakše odluče za kupnju ako im kažem da ja, koji sam kupovao jako puno zadnja 2,3 mjeseca nemam niži prosjek ulaza nego što se može još danas kupiti. No već sutra će morati kupovati skuplje od mene. I tada ću bolje proći ja bez obzira što sam kupio npr. JDPL po 120, pa mi je pao na 80 i evo jučer preskočio moju cijenu. Sve do 150 ovog trenutka je bagatela.

Mislio sam reći skuplje nego što sam ja kupovao a ne da ću ja prodavati. Ja ne prodajem najmanje ispod 6000 bodova.

Pitate se tko prodaje? Prodaju fondovi međusobno da mi preplašili male da i oni prodaju. Svakako smo u znaku bika a tko voli nek izvoli prodati. Gle vraga čak smo i u horoskopu po biku. Ima valjda neke veze. [thumbsup]

KUPNJE 4.471 PRODAJE 1.452 riječ je o IGH
potražnja 3x veća od ponude………

požurite dok nije nestalo [lol]

New Report

Close