Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidim da se INA hoce napumpat danas. Ne gine rast do 12xxkn ovaj tjedan

Ne mora značiti nikakvo pumpanje već se možda pojavio neki strani fond ili se kupuje za njega.
Pa HT i INA su jedine dionice koje mogu biti interesantne stranim institucionalcima.Neka samo
rastu.Oni će biti lokomotiva koje će povući i ostale dionice.
Bilo bi i vrijeme da našim mirovincima netko skine skorup ispred nosa.Po njima bi ionako bili ispod 1.000.
Mislim da situacija ide na bolje.



Vidim da se INA hoce napumpat danas. Ne gine rast do 12xxkn ovaj tjedan

Ne mora značiti nikakvo pumpanje već se možda pojavio neki strani fond ili se kupuje za njega.
Pa HT i INA su jedine dionice koje mogu biti interesantne stranim institucionalcima.Neka samo
rastu.Oni će biti lokomotiva koje će povući i ostale dionice.
Bilo bi i vrijeme da našim mirovincima netko skine skorup ispred nosa.Po njima bi ionako bili ispod 1.000.
Mislim da situacija ide na bolje.
[/quote]

Slazem se. Te dvije dionice su na redu da budu lokomotive nakon dobrog tjedna gradevinara.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Ina odvela Crobi u pozitivu

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Pa šta je ove sve crveno EU crven, futuresi crveni a mi zeleni a neki su govorili da dionice neće vrjediti ništa a gle čuda ne možeš ništa kupiti cjelo jutro sam na bidu i nitko ne želi prodati, ajmo ekipa iskrcajte se dok ima bida, ah da vi ste se iskrcali na 1200 vi bi se sad trebali ukrcavati oprostite vidi nema ni drukera jedan jedini sa par nickova ali i njemu slabo ide.

pozdrav

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



Vidim da se INA hoce napumpat danas. Ne gine rast do 12xxkn ovaj tjedan

Ne mora značiti nikakvo pumpanje već se možda pojavio neki strani fond ili se kupuje za njega.
Pa HT i INA su jedine dionice koje mogu biti interesantne stranim institucionalcima.Neka samo
rastu.Oni će biti lokomotiva koje će povući i ostale dionice.
Bilo bi i vrijeme da našim mirovincima netko skine skorup ispred nosa.Po njima bi ionako bili ispod 1.000.
Mislim da situacija ide na bolje.
[/quote]
Mislim da bi promet na INA-i bio malo žešći da se neki stranac pokušava ukrcati, ovdje se radi o manipulativnom dizanju crobexa jer kao reagiramo na odlične izvještaje firmi, a s INA-om mogu raditi što hoće jerbo su je gotovo svi prodali, pa se AZ mirovinac malo zeza

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Moze li se ponjamat Ht do 220 danas?? ima skoro 10 tisucica…..

No pain no Game


Moze li se ponjamat Ht do 220 danas?? ima skoro 10 tisucica…..

e maheri jučer nisu dozvolili da ne probije 218 a danas postavili rampe na 220 no daleko je još 16.04. 11 radnih dana zse,stoga polako…..no ako neku veliki ode to i danas po asku ali neče žuriti imaju vremena da još malo napumpaju ostale pa se bolje iskrcaju a ovdje ih čeka HT na cca 225,,tu očekujem konačni ukrcaj velikih sredinom sljedečeg tjedna,..stoga bi mogli biti ugodno izneneadjeni dosegom HT…A ISPOD 200 vjerovatno više nikada

Jeli CROBEX u plusu ili meni gledalica nevalja?????????????

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

…Ht se štopa a na IGH navlačenje…moglo bi uskoro doći do prelaska iz IGH i HT…zato ovaj scenarij…??? vidi li netko ovo???…ili???—

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Moze li se ponjamat Ht do 220 danas?? ima skoro 10 tisucica…..

e maheri jučer nisu dozvolili da ne probije 218 a danas postavili rampe na 220 no daleko je još 16.04. 11 radnih dana zse,stoga polako…..no ako neku veliki ode to i danas po asku ali neče žuriti imaju vremena da još malo napumpaju ostale pa se bolje iskrcaju a ovdje ih čeka HT na cca 225,,tu očekujem konačni ukrcaj velikih sredinom sljedečeg tjedna,..stoga bi mogli biti ugodno izneneadjeni dosegom HT…A ISPOD 200 vjerovatno više nikada
[/quote]
Zanimljivo je da nema preskakanja naloga kao prije kad bi se pojavili takvi veliki nalozi na prodaji..nadam se da ce tako biti i poslije div..

No pain no Game


…Ht se štopa a na IGH navlačenje…moglo bi uskoro doći do prelaska iz IGH i HT…zato ovaj scenarij…??? vidi li netko ovo???…ili???—

Imate krivu percepciju gospon Matija i IGH i HT će još dobro potegnuti prije sledeće korekcije.

pozdrav

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



…Ht se štopa a na IGH navlačenje…moglo bi uskoro doći do prelaska iz IGH i HT…zato ovaj scenarij…??? vidi li netko ovo???…ili???—

Imate krivu percepciju gospon Matija i IGH i HT će još dobro potegnuti prije sledeće korekcije.

pozdrav
[/quote]

…nadam se da si u pravu…koji Matija???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close