Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas je na Zagrebačkoj burzi održana javna dražba sukladno Oglasu javne dražbe objavljenom u Vjesniku dana 16. ožujka 2009. godine.

Nije bilo ponuda za kupnju te je dražba završila bez prodaje.

? Zna li tko nešto više o ovoj informaciji danas objavljenoj na Zagrebačkoj burzi ?

Kao što sam i pretpostavljao jučer velika većina " malih " investitora koji uzimaju između ostalog Amere kao nekakav putokaz prilikom svojih investicijskih odluka nisu se zadovoljili s rast od cca 7% prije dva dana i unatoč činjenice da su isti odradili relativno mali korak unazad jučer cca. 1.5 % još uvijek su oprezni pa još čekaju nekakvu potvrdu rasta, iako je rast od početka ovog tjedna bez obzira na jučerašnji dan dosta velik.

Čekati da Ameri ponovo odrade rast od 6-7 % u jednom danu pa onda kupovati, je u svakom slučaju legitimno, a da li je pametno to će vrijeme pokazati, jer kao što smo jučer vidjeli koliko malo treba nekim dionicama da snažno krenu prema gore jer njihova podcijenjenost toliko golica kupce, da je moguće da se mnogi opet neće stići ukrcati u taj brzi vlak

Periculum in mora.


Danas su dionice preskupe? Nitko ih ne kupuje.

Kako to?

Rekao sam jučer da nelikvidne dionice idu brzo gore, a kad se okrene trend, bid se makne i onda, idu

jako brzo i dolje.


Ja kupujem ali nitko ne prodaje čim se postavim netko me preskoči za par lipa i na kraju ću morati sa aska skinuti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



Hrvatska vlada jedina u srednjoj i istočnoj Europi nije uložila ni eura za stimulaciju posrnula gospodarstva, pokazuje najnovija studija konzultantske kuće Roland Berger.

Ali je zato maznula miljarde od posrnulog gospodarstva. Hebo te pa čega se mi bojimo, u čitavome svijetu vlade upumpavaju miljarde ne bi li ekonomija došla do daha, a kod nas je gospodarstvo toliko jako da financira vladu
[smiley]
[/quote]

I burze bi kao trebale gore, pratiti amere i evropu.
Ljudi ko da nisu čuli za obrnuto proporcionalno.
Već mjesecima drvimo o tome tu, al dobro, ja sam dio portfelja utopio, ide novi krug šišanja.
Bar se nadam, jer ak ne, izašli smo iz krize, mmf je daleka prošlost, a na lok. izborima su pobjedili samo šamani da narod "smire". Mora da sanjam….


Danas je na Zagrebačkoj burzi održana javna dražba sukladno Oglasu javne dražbe objavljenom u Vjesniku dana 16. ožujka 2009. godine.

Nije bilo ponuda za kupnju te je dražba završila bez prodaje.

? Zna li tko nešto više o ovoj informaciji danas objavljenoj na Zagrebačkoj burzi ?

Odgoda dražbe

Poštovani,

obavještavamo vas da nismo u mogućnosti održati dražbu za 146 redovnih dionica društva Prerada d.d. iz Bjelovara (oznaka dionica u SDA: PRRD-R-A) čija je nominalna vrijednost KN 43.800,00.
Dražba za ostale dionice održat će se sukladno Oglasu javne dražbe objavljenom u Vjesniku dana 16. ožujka 2009. godine.

Dražba za 146 redovnih dionica društva Prerada d.d. iz Bjelovara (oznaka dionica u SDA: PRRD-R-A) čija je nominalna vrijednost KN 43.800,00.održat će se sutra, 26. ožujka 2009., prema parametrima objavljenim u Oglasu.

Ispričavamo se na eventualnim poteškoćama koje bi mogle proisteći iz današnje odgode.

Zagrebačka burza d.d.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=24597

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

opet se danas trpaju džepovi šukiju 🙁
170 milja instit. prometa

ma kakav cash-r-a, 100% in

Do maloprije nitko nije htio kupovati, a sad se lupa po asku. Da ovo nije reversal jučerašnjeg reversala?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Cjeli dan čekao i na kraju udri po asku a kažu da će to još dole a nitko neće da mi proda, neću više da vas čujem kada počnete prodavati imate se pravo javiti do tada tišina …………………………

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Nemoj tako kolega Sampras [lol]

Meni su uspjeli nešto prodati, svaka im dala [thumbsup]
Ufh Crobi je već na plus 1,3%
Ne mogu to više gledati, odoh u šetnju, lijepo je vrijeme……………………… [smiley]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ


Cjeli dan čekao i na kraju udri po asku a kažu da će to još dole a nitko neće da mi proda, neću više da vas čujem kada počnete prodavati imate se pravo javiti do tada tišina …………………………

Ali na ovom forumu nema gubitnika, svi drže čvrsto dionice kao i vi, svi nadokupljuju na dnu kao i vi, i svi prodaju na vrhu kao i vi, dok se igraju surfajući valovima, tak da vas više nisam čuo


Cjeli dan čekao i na kraju udri po asku a kažu da će to još dole a nitko neće da mi proda, neću više da vas čujem kada počnete prodavati imate se pravo javiti do tada tišina …………………………

kaj oces kupit?
imam dionica ko dreka a nemrem se iskrcat.
bid premrsav…

javi se da se dogovorimo…

Jeli ovo crobi u plusu preko 2% ili meni gledalica ne valja [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close