Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7ff07e93-73c4-469a-9af1-2389e474196c&open=sec

Dok je ovakvog "businessa" ostat će crobex na začelju kolone sa prometom bolje auto praonice…

Redovni promet danas u prvih 2 i po sata jedva 5 mil.kn. Nisam puno fulao…
Mislim da tekst djelomično objašnjava i veliki institucionalni promet.
Dok država ovako stoji nema kruha na ZSE.

ZSE ti ne jede kruh.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ma koja euforija, crobex naraste 80 bodova i ja bi se trebao upecati na to??? malo morgen0,

Na HRT1 uzivo prijenos sjednice vlade glede rebalansa proracuna


Na HRT1 uzivo prijenos sjednice vlade glede rebalansa proracuna

Idealna zvučna podloga za trgovanje na našoj burzi…..ne znaš od čega bi prije zaspao.

Evo članka o našim kolegama-forumašima [thumbsup]

GOSPODARSKE NEPRILIKE MIJENJAJU JELOVNIKE
Zbog krize jedemo jeftinije, ali ne nužno i lošije
Autor Sanela MAJDANDŽIĆ

Foto: Arhiva VL

Burek, ćevapi i pljeskavice oduvijek su bili uobičajeni gurmanski folklor naših prostora. U ovim danima krize za njima čak raste potražnja. Zbog svoje brze pripreme, ali i cjenovne pristupačnosti svačijem džepu, u ovim kriznim vremenima upravo je omiljena hrana ona “s nogu”.

Jedino ne znam tko je ovo na slici, sliči dodouše na jednog poznatog forumaša [kiss]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

mare.mar…
I ja sam optimist ali na duge staze..ne podliježem euforiji….svaka cast,e to je zena sa stavom….
a burek baš i ne volim,više sam za čevape…..e sad sam bas ogladniooooo


Možda treba početi razmišljati o povratku u HT dok se još da jer po svemu sudeći ispod 200 do dividende ne će biti. Može biti jedino skuplje.

hoće, izdržat će do dividende,a sljedeći dan će pasti 20 kn dolje. samo ti kupuj HT kolega [bye]
još kad država bankrotira i ljudi ostanu bez posla (što je svaki dan primjetno) pa ćeš vidjeti tko će telefonirati…gasit će se brojevi mobitela dok si reko keks

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


Evo članka o našim kolegama-forumašima [thumbsup]

GOSPODARSKE NEPRILIKE MIJENJAJU JELOVNIKE
Zbog krize jedemo jeftinije, ali ne nužno i lošije
Autor Sanela MAJDANDŽIĆ

Foto: Arhiva VL

Burek, ćevapi i pljeskavice oduvijek su bili uobičajeni gurmanski folklor naših prostora. U ovim danima krize za njima čak raste potražnja. Zbog svoje brze pripreme, ali i cjenovne pristupačnosti svačijem džepu, u ovim kriznim vremenima upravo je omiljena hrana ona “s nogu”.

Jedino ne znam tko je ovo na slici, sliči dodouše na jednog poznatog forumaša [kiss]

"ne i lošije", kaže ona? to je kao mlinarevićka, samo na polju nutricionizma. neka još nekoliko godina pod izgovorom krize nastave tamaniti ćevape i pljeskavice i bureke i ne gine im kraći život za 5 godina. dodatno uz onih 5 godina koje smo ionako navukli u ovom medvjedu [cool]


Hrvatska vlada jedina u srednjoj i istočnoj Europi nije uložila ni eura za stimulaciju posrnula gospodarstva, pokazuje najnovija studija konzultantske kuće Roland Berger.

Ali je zato maznula miljarde od posrnulog gospodarstva. Hebo te pa čega se mi bojimo, u čitavome svijetu vlade upumpavaju miljarde ne bi li ekonomija došla do daha, a kod nas je gospodarstvo toliko jako da financira vladu
[smiley]

ovaj nas crobex svakom revizijom postaje sve netransparentniji…

on je u plusu, a svih 15 dionica koje pratim su u crvenom…

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Danas su dionice preskupe? Nitko ih ne kupuje.

Kako to?

Rekao sam jučer da nelikvidne dionice idu brzo gore, a kad se okrene trend, bid se makne i onda, idu

jako brzo i dolje.

New Report

Close