Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

još malo nas dijeli od prošlog dna, dal će to biti točka prijeloma????

ma kakav cash-r-a, 100% in


još malo nas dijeli od prošlog dna, dal će to biti točka prijeloma????

ma kakvi, tu točku smo potrošili, sada tražimo novu!

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


Fondovi pokušavaju zaustaviti ovo sranje od padanja ali teško im to ide.Borba za opstanak Zagrebačke burze je u tijeku

hahaha, koja budalaština i to od lika koji je nedavno pisao da crobex leti na 2000!
Pa ti nemaš blage veze o ulaganju, kad cijene popadaju -30% ti rasprodaš portfelj, a kad skoče +30% onda kupuješ! [lol]
Tebi za info: osim HT i ADRS-P (danas) fondovi ne kupuju jer rade pritisak na sandera da ne dira 2. mirovinski stup i imovinu OMF-ova. TI isti OMF-ovi imaju u HR donicama samo 2,5 mlrd kuna tj. 10% imovine, a s malo para bi pri ovakvom nelikvidnom tržištu mogli dići i držati crobex na 2000 mjesecima, samo da to žele, ali za sad im odgovara ovako. Uskoro će odbijanac na ZSE ali kako će to pomoći tebi koji si danas rasprodao oportfelj zaista ne znam [bye]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

bliži mi se moj prvi bankrot, nadam se da neće biti i zadnji [tongue]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



uskoro odbijanac, ja lagano kupujem

Ako ne bude većeg vanjskog šoka u obliku nekakvih novih extra loših vijesti također očekujem odbijanac, danas do kraja dana ili sutra. Situacija neodoljivo podsjeća na 28.11.

Ako prelistate forum natrag na taj datum vidjet ćete da su isti ljudi i tada cmizdrili i rasprodavali.
[/quote]

Ne bih želio raspravljati hoće li gore ili dolje, ali ako sam išta naučio na burzi, to je da ona anticipira vijesti. Jednostavnije rečeno, vijesti su uračunate. Recimo, ovo što futuresi u Americi padaju znači da ćemo lošu vijest tek čuti …

nisam bob, ali dylan ...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ili investitori pretpostavljaju da će čuti lošu vijest…




uskoro odbijanac, ja lagano kupujem

Ako ne bude većeg vanjskog šoka u obliku nekakvih novih extra loših vijesti također očekujem odbijanac, danas do kraja dana ili sutra. Situacija neodoljivo podsjeća na 28.11.

Ako prelistate forum natrag na taj datum vidjet ćete da su isti ljudi i tada cmizdrili i rasprodavali.
[/quote]

Ne bih želio raspravljati hoće li gore ili dolje, ali ako sam išta naučio na burzi, to je da ona anticipira vijesti. Jednostavnije rečeno, vijesti su uračunate. Recimo, ovo što futuresi u Americi padaju znači da ćemo lošu vijest tek čuti …
[/quote]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




uskoro odbijanac, ja lagano kupujem

Ako ne bude većeg vanjskog šoka u obliku nekakvih novih extra loših vijesti također očekujem odbijanac, danas do kraja dana ili sutra. Situacija neodoljivo podsjeća na 28.11.

Ako prelistate forum natrag na taj datum vidjet ćete da su isti ljudi i tada cmizdrili i rasprodavali.
[/quote]

Ne bih želio raspravljati hoće li gore ili dolje, ali ako sam išta naučio na burzi, to je da ona anticipira vijesti. Jednostavnije rečeno, vijesti su uračunate. Recimo, ovo što futuresi u Americi padaju znači da ćemo lošu vijest tek čuti …
[/quote]

Postoji razlika između onoga što se očekuje i vjesti koje stvarno dođu. Prošli četvrtak je bio primjer sa vijesti o ukidanju 2. mirovinskog stupa što je bio negativan šok za ZSE. Nakon svakog šoka dolazi do kratkotrajnog retracementa (imali smo ga u petak) a jučer i danas nastavak pada.

Preporučam svima da pogledaju candlestick graf od 25.11. do 1.12. i usporede sa aktualnim.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize





uskoro odbijanac, ja lagano kupujem

Ako ne bude većeg vanjskog šoka u obliku nekakvih novih extra loših vijesti također očekujem odbijanac, danas do kraja dana ili sutra. Situacija neodoljivo podsjeća na 28.11.

Ako prelistate forum natrag na taj datum vidjet ćete da su isti ljudi i tada cmizdrili i rasprodavali.
[/quote]

Ne bih želio raspravljati hoće li gore ili dolje, ali ako sam išta naučio na burzi, to je da ona anticipira vijesti. Jednostavnije rečeno, vijesti su uračunate. Recimo, ovo što futuresi u Americi padaju znači da ćemo lošu vijest tek čuti …
[/quote]

Postoji razlika između onoga što se očekuje i vjesti koje stvarno dođu. Prošli četvrtak je bio primjer sa vijesti o ukidanju 2. mirovinskog stupa što je bio negativan šok za ZSE. Nakon svakog šoka dolazi do kratkotrajnog retracementa (imali smo ga u petak) a jučer i danas nastavak pada.

Preporučam svima da pogledaju candlestick graf od 25.11. do 1.12. i usporede sa aktualnim.
[/quote]

Slazem se. Posebice kod nas, gdje političke odluke nisu (gotovo nikad) u službi države nego vlastodržaca. Pa ti pogodi o čemu bagra misli …

Kod Amerikanaca, primjerice, ovih su dana na vagi banke (navodno i još par treba vrisnuti), a autooindustriji ističe rok za restrukturiranje … Pa sad, ako bude nečeg dobrog (u što je, realno, teško povjerovati) moglo bi biti svašta.

nisam bob, ali dylan ...

ADRS ——— 10 miliona prometa.

Mislim da mirovinci imaju prste u ovome[bye]

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



uskoro odbijanac, ja lagano kupujem

Ako ne bude većeg vanjskog šoka u obliku nekakvih novih extra loših vijesti također očekujem odbijanac, danas do kraja dana ili sutra. Situacija neodoljivo podsjeća na 28.11.

Ako prelistate forum natrag na taj datum vidjet ćete da su isti ljudi i tada cmizdrili i rasprodavali.
[/quote]

Ne bih želio raspravljati hoće li gore ili dolje, ali ako sam išta naučio na burzi, to je da ona anticipira vijesti. Jednostavnije rečeno, vijesti su uračunate. Recimo, ovo što futuresi u Americi padaju znači da ćemo lošu vijest tek čuti …
[/quote]

Postoji razlika između onoga što se očekuje i vjesti koje stvarno dođu. Prošli četvrtak je bio primjer sa vijesti o ukidanju 2. mirovinskog stupa što je bio negativan šok za ZSE. Nakon svakog šoka dolazi do kratkotrajnog retracementa (imali smo ga u petak) a jučer i danas nastavak pada.

Preporučam svima da pogledaju candlestick graf od 25.11. do 1.12. i usporede sa aktualnim.
[/quote]

Inače , da se razumijemo cijenim i uvažavam Vaše mišljenje kolega Conan….
No, čini mi se da ste se nedavno potrošili na IGH Na cca 1830 kada ste cilajli na duplo dno….
Ako ste izašli na cca 2950-3030, a to niste napisali nije u redu.
Sada bi trebali biti suzdržani, nisu svi brzi kao vi, nemojte ljude uvlačiti na gubitak.
Nije vrijeme za kupnju . Ne još.

Pozdrav

Scio me nihil scire

Ispravak kod IGH, 2830……

Scio me nihil scire



Fondovi pokušavaju zaustaviti ovo sranje od padanja ali teško im to ide.Borba za opstanak Zagrebačke burze je u tijeku

hahaha, koja budalaština i to od lika koji je nedavno pisao da crobex leti na 2000!
Pa ti nemaš blage veze o ulaganju, kad cijene popadaju -30% ti rasprodaš portfelj, a kad skoče +30% onda kupuješ! [lol]
Tebi za info: osim HT i ADRS-P (danas) fondovi ne kupuju jer rade pritisak na sandera da ne dira 2. mirovinski stup i imovinu OMF-ova. TI isti OMF-ovi imaju u HR donicama samo 2,5 mlrd kuna tj. 10% imovine, a s malo para bi pri ovakvom nelikvidnom tržištu mogli dići i držati crobex na 2000 mjesecima, samo da to žele, ali za sad im odgovara ovako. Uskoro će odbijanac na ZSE ali kako će to pomoći tebi koji si danas rasprodao oportfelj zaista ne znam [bye]
[/quote]
hahhahahhahha,najsmješnije što sam čuo danas ,odbijanac hahahahhahaha.Država je BANKROTIRALA ČOVJEČE ZAR TEBI TO JOŠ NIJE JASNO

New Report

Close