Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa jel to burza umrla ili je jako bolesna danas?

Nije bolest sve što boli

Nažalost indeks i dalje ne pada. Predlažem sljedeće: ponoviti sve loše vijesti od 2007-2009 godine redom bez preskakanja kako bi dobili sliku gdje se nalazimo. Ako može za brodare što više loših vijesti, to čak molim.

-0,55% [bye]

šteta, možete vi to bolje

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Nažalost indeks i dalje ne pada. Predlažem sljedeće: ponoviti sve loše vijesti od 2007-2009 godine redom bez preskakanja kako bi dobili sliku gdje se nalazimo. Ako može za brodare što više loših vijesti, to čak molim.

-0,55% [bye]

šteta, možete vi to bolje

Ti ko da živiš u šlag pjeni.

Padamo već tjedan dana , krenuli sa 1800, sad smo na 1640, sa par dana predaha.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


Nažalost indeks i dalje ne pada. Predlažem sljedeće: ponoviti sve loše vijesti od 2007-2009 godine redom bez preskakanja kako bi dobili sliku gdje se nalazimo. Ako može za brodare što više loših vijesti, to čak molim.

-0,55% [bye]

šteta, možete vi to bolje

pa jel ti stvarno misliš da indeks pada zbog nečijeg pisanja po forumu? [huh]

Ljudi, imamo čudo na janafu ko u najbolja stara vremena. Zarada od 150% u 2 dana (istina, to je i tada bila rijetkost)

Hell is Empty and all the Devils are Here


pa jel ti stvarno misliš da indeks pada zbog nečijeg pisanja po forumu? [huh]

Ne mislim.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ATPl na 800 kuna???

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ljudi, imamo čudo na janafu ko u najbolja stara vremena. Zarada od 150% u 2 dana (istina, to je i tada bila rijetkost)

Janaf je zakon.
Najviše sam novaca na njemu zaradio,ali sam bogami i najviše znoja prolio i neprospavanih noći probdio.
Kad se samo sjetim Putina [tongue]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Može li netko objasniti zadnju trans. na ATPL?!

CIJENA KOLIČINA VRIJEME
798,00 12 15:55:46
791,03 4 15:55:46
794,67 3 15:55:46

795,00 39 15:54:09
795,00 11 15:53:50
795,00 6 15:53:35
795,02 4 15:53:28
795,02 30 15:52:55

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Može li netko objasniti zadnju trans. na ATPL?!

CIJENA KOLIČINA VRIJEME
798,00 12 15:55:46
791,03 4 15:55:46
794,67 3 15:55:46

795,00 39 15:54:09
795,00 11 15:53:50
795,00 6 15:53:35
795,02 4 15:53:28
795,02 30 15:52:55


jednostavno – mi imamo očitavanje vremena u sekundama a u stvarnosti je djelić sekunde (desetinku ili čak koju stotinku) bila zaprimljena kasnije od prethodne na 791.

Ova kriza neće nestati preko noći. Upamtite da svijet više nikada neće biti kao onaj kojega se sjećamo od prije godinu dana. Isto tako, onaj koji vam kaže da ćemo iz krize izaći za manje od deset godina – laže!“ oštro je ustvrdio predsjednik HGK Nadan Vidošević

Nadodao je kako se Hrvatska nalazi u dubokoj strukturnoj krizi koju on ipak ne bi nazvao recesijom. Za krizu je odgovornima nazvao predsjednika, premijera te guvernera HNB.

Da mi živimo u nekoj sređenoj državi, ovakve izjave predsjednika gospodarske komore srušile bi indeks bar 30%, a onaj koji izrijekom imenuje glavne krivce ( predsjednika, premijera i guvernera ) vjerovatno bi bio pozvan na sud da dokaže svoje tvrdnje.

Periculum in mora.


Ova kriza neće nestati preko noći. Upamtite da svijet više nikada neće biti kao onaj kojega se sjećamo od prije godinu dana. Isto tako, onaj koji vam kaže da ćemo iz krize izaći za manje od deset godina – laže!“ oštro je ustvrdio predsjednik HGK Nadan Vidošević

Nadodao je kako se Hrvatska nalazi u dubokoj strukturnoj krizi koju on ipak ne bi nazvao recesijom. Za krizu je odgovornima nazvao predsjednika, premijera te guvernera HNB.

Da mi živimo u nekoj sređenoj državi, ovakve izjave predsjednika gospodarske komore srušile bi indeks bar 30%, a onaj koji izrijekom imenuje glavne krivce ( predsjednika, premijera i guvernera ) vjerovatno bi bio pozvan na sud da dokaže svoje tvrdnje.


ne trebas precednika ni buduceg guvernera noi za 20 godina
ova kriza kolko vidim je za mnoge kao i tebe dozivotna

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close