Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ht probija danas 200 izgleda……

Ima jedan veliki na 200 koji čeka. Teško

who dares, wins

na 200 i na 201 stoji….ako ga probiju i ne pojavi se novi…..znaci pustaju branu,,,,,,

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kao sto rekoh…..nova brana..na 200. [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ht i atpl zestoka kupnja…….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ZSE
CROBEX 1.737,64 -0,12%
CROBIS 88,91 -0,04%
Redovni promet 28.754.849,51
Instituc. promet 3.002.000,00
Ukupni promet 31.756.849,51
Sentiment: 25 | 6 | 42

Kakva paljba po HT-u u zadnjim minutama izrešetaše prodaju koja i ni je bila tako mala!

who dares, wins


atpl se već vraća . NEMA PRODAJE !

Gdje se vraća…na 700?
Itekako ima prodaje, a biti će je i u ponedjeljak!
Uzeo sam po 690 i hvala bogu uspio u par navrata riješiti sve od 713 do 719[smiley]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


ZSE
CROBEX 1.737,64 -0,12%
CROBIS 88,91 -0,04%
Redovni promet 28.754.849,51
Instituc. promet 3.002.000,00
Ukupni promet 31.756.849,51
Sentiment: 25 | 6 | 42

Kakva paljba po HT-u u zadnjim minutama izrešetaše prodaju koja i ni je bila tako mala!


nekome se zuri u ht….a da je povoljno je…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



atpl se već vraća . NEMA PRODAJE !

Gdje se vraća…na 700?
Itekako ima prodaje, a biti će je i u ponedjeljak!
Uzeo sam po 690 i hvala bogu uspio u par navrata riješiti sve od 713 do 719[smiley]
[/quote]
ajde ne trkeljaj sad si prodao pa govoriš idemo dolje a ja ti kažem da idemo gore 99%.pozdrav

Iskreno.. najbolje bi bilo da ne dali nijednu milijardu nego da sve otišlo kvragu kako je i trebalo.. pa nek krene sve ispočetka.. ne znam koliko bi drastično više pali da tako bilo.. a ne ova "spašavanja" trulog američkog sistema kap po kap, a ništa od toga, samo još dublja sranja u koja upadamo svi zbog njih… [angry]




atpl se već vraća . NEMA PRODAJE !

Gdje se vraća…na 700?
Itekako ima prodaje, a biti će je i u ponedjeljak!
Uzeo sam po 690 i hvala bogu uspio u par navrata riješiti sve od 713 do 719[smiley]
[/quote]
ajde ne trkeljaj sad si prodao pa govoriš idemo dolje a ja ti kažem da idemo gore 99%.pozdrav
[/quote]

Da nisi možda ti kupio od mene pa se sada tješiš ?
Ja sam si danas strkeljao malo više od 8k čistaka i baš me zaboli da li će u pon. gore ili dolje, ja ću već naći svoj interes.[wink]
Jedino mi je krivo što sam u isto vrijeme mjerkao i DLKV po 360 a ipak sam ušao u ATPL [angry]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Kriza na djelu! Čujem da je danas 10 novinara PD-a dobilo otkaz. Je su li nam svi moderatori na broju?

who dares, wins

Margin kredita koliko hoćeš, navali narode:http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=c61695f7-76a2-4404-bd3f-3f73c46eab99

who dares, wins

New Report

Close