Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




ljudi manje trose. stedi se sve vise, a to ne moze biti dobro.

BS…sta mislite kolega koliko je autowill danas, do 15 sati, prodao novih astri H privatnim osobama ?
[/quote]

Taj podatak sam po sebi ne znači ništa.Treba uporediti s prošlom godinom.
[/quote]

a ni taj podatak opet ne znaci nista… sve je to na koncu samo hrpa podataka, koje mozete secirati na bilo koji nacin…mozete uoblicavati i pozitivne i negativne vrijednosti kako god zelite…
to nije ni bio moj point [wink]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Očita manipulacija Crobexa INA-om-
Po bidu i po asku se sa INA-om Crobex do 0,5% mijenja.

SKYPE:.......................vonbraun75





ljudi manje trose. stedi se sve vise, a to ne moze biti dobro.

BS…sta mislite kolega koliko je autowill danas, do 15 sati, prodao novih astri H privatnim osobama ?
[/quote]

Taj podatak sam po sebi ne znači ništa.Treba uporediti s prošlom godinom.
[/quote]

a ni taj podatak opet ne znaci nista… sve je to na koncu samo hrpa podataka, koje mozete secirati na bilo koji nacin…mozete uoblicavati i pozitivne i negativne vrijednosti kako god zelite…
to nije ni bio moj point [wink]
[/quote]

dajte molim vas, pa opel nudi 5 godina kaska besplatno…
to su akcije, prodaj "bud – zasto"….

Danas opet odličan promet na Zse


Kako ja vidim Tigrus je drukao na UP na Crobexu 2200-2800.

To baš i nije negativno drukanje a i niko ko je ušao na ove razine i nije popuš. gotovo ništa

A ukoliko je Tigrus sam drukao gore a očekuje dolje – to je samo njegovo mišljenje

ali možda bude i gubitak jer sam kaže da je sve prodao.

Kriza je ali ja nevjerujem ni u kom slučaju da možemo ponovo na
razine crnog petka.

Iako mi se čini da dosta Vas to priželjkuje.

radje bi pojeo svoj sesir nego pisao UP,UP a ustvari mislio da idemo dole.
hebes to, ne sluzim se takvim podvalama – to je ispod mog niova…
nisam nikad, pa necu ni na forumu…

morate shvatiti da ja ne tvrdim da idemo dole 100%, nego mislim da je pametnije pricekati da se ne razjasne stvari nego uletavati bezveze…
[thumbsup]

Sretno prodavateljima u petak i danas .Sretan i brz povratak vam želim [thumbsup]

Zar nisu dovoljno pale dionice ,mislim koje vi to razine očekujeteTo je stavrno bezobrazno

@anicrom

Daj napiši Crobex

smanjuje se minus.......

Odi na stranicu zse


Odi na stranicu zse

To je s odgodom 15 min. To imam…..

smanjuje se minus.......


ja bi isto kao i ti zelio shvatiti razmisljanje prosjecnog investitora pa bi te molio da sad ti meni odgovoris na pitanja:
1. imas li povjerenja u hrvatsko trziste kapitala?
2. kako se osjecas s obzirom da realni sektor znacajno usporava?
3. hoces li vise stedjeti i orocavati svoju ustedevinu?

1. u ovom obliku sa ovom regulativom NE
2. zabrinut za svoje radno mjesto i sve šta sa time povlači, a za dionice u mojem vlasništvu gledam kao na posudbu novca na duži rok koji se vraća sa kamatom
3. štediti da za kupnju dionica, oročavati možda u dalekoj budućnosti ako se bude mogla dobra kamata izvlačiti.

2579,37, +1,88%.

New Report

Close