Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na 225 je HT certifikat. mislim da je zato borba na 227 kuna, ali već sada mi je jasno da će izgoriti i ovaj na 225 kuna.


gdje nam je drugarica Ivanka?

pa ona je na 3800 pričala da ćemo up up…još se spradala da ćemo na 2800..lollll gdje je sada 2800 bogu iza nogu…

pitam se kolike je navukla na kupnju?
strava…
sva sreća kaj smo imali protu kandidata zvanog Vlad koji je spasio mnogo kapitala…vladeka za premijera…

potpisujem
ivani nula bodova
vladeku sto bodova – za sve…. [smiley]

nego dečki i cure gdje je tema: "Kolike prinose ostvarujemo?"
vdim tamo se već dugo ništa ne piše

************************* Soldi su vajka va modi *************************

Kad dođe sve po kunu onda krećem sigurno u pravu kupovinu [thumbsup]

Naime, kako je za Business.hr izjavio glasnogovornik Zagrebačke burze Željko Kardum Burza može, ako misli da je narušeno tržište, tj. ako postoje bitni uvjeti da se to napravi, u potpunosti obustaviti trgovanje. Rekao je da se na takav potez Zagrebačka burza nikada ne bi odlučila bez da se javi regulatoru.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Definitivno jedan od najjačih dana na ZSE po broju protrgovanih dionica.

E da, ovo je bilo namjerno izvedeno rušenje sustava od strane velikih igrača pod "alibijem" Amera, Europljana, Azijata, Srba i svega najcrnjeg što se pročitati dalo.

Bojim se da su potegli mačketinu za rep iliti prelili sve čaše, a to će se itekako vidjeti za koji mjesec [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Gledan kako mi se portfelj otapa hvala bogu nemam margina i u jednu mi je ruku drago što se ovako čistimo.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

vec vidim nove pravilnike i statute.. mirovinskim fondovima se omogucuje ulaganje u dionice do 50% ukupne imovine [lol]

voit Ime munaa, Alien

nama ni on vise ne moze pomoci [cry]
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601039&sid=aLepjRCRQ3go&refer=home

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE



gdje nam je drugarica Ivanka?

pa ona je na 3800 pričala da ćemo up up…još se spradala da ćemo na 2800..lollll gdje je sada 2800 bogu iza nogu…

pitam se kolike je navukla na kupnju?
strava…
sva sreća kaj smo imali protu kandidata zvanog Vlad koji je spasio mnogo kapitala…vladeka za premijera…

potpisujem
ivani nula bodova
vladeku sto bodova – za sve…. [smiley]
[/quote]

Pridružujem se kolegama u istom stilu. Vlad svaka čast!
[thumbsup]

Ivana:

Evo danas sam uglavnom prodavala, i to one nelikvidne, … [lol]

I love this game. [lol]

Sada znate da vas nitko ne štiti, niti štititi neće. Niti fondovi, niti Premijer, niti HDZ niti SDP. Zapamtite da ljudi lažu. Uzeti će vam glas i novac lažima. Zadnju kunu. Ovdje vlada mafija i nema pravde niti prava.
Stvari će se sa vremenom oporaviti no vi nemojte zaboraviti ovo šta se događa danas, jer ako zaboravite opet će te najeb…

New Report

Close