Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Budemo mi i amere danas sj…li,sad je meni jasno,pa mi smo im uvezli krizu na burzi,,… [lol] [lol] ,a jesmo jadni…


Gledam europu pa gledam nas, pa slušam Rohatinskog da kod nas in nije neka kriza.
Pa se pitam ko koga tu hebe.


samo smo senzibilniji od drugih i kad nam prekookeanski sused u nevoji mi taj iz solidarnosti padamo

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Malo sam se kasnije ustao danas i izgleda da bolje da sam ostao spavat. Ovo je stvarno smijesno vec postalo, njihove tvrtke propadaju a mi za njih odreagiramo sa padom vecim od njih (Amera). Cak niti Europa koja je vise vezana uz Ameriku nego mi ne odraduje neke posebne minuse. Padnemo 10% u tjedan dana pa porastemo 7,91% pa opet u dva dana 5-6% pada. Zbog Amera!?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

netko se dobro zabavalja na LEDO-R-A.
prvo se iskrcao sa skrivenim nalogom 3 po 3 (30 kom) na 7650,
a sad je posatvio kupnju 30 kom na 7650.
svasta.
[lol]

i emil se raspistoljil
21.224.482,54 promet na atgr

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

-4,28% Up Up

Našim vrlim dioničarima čini se lakše je manipulirati nego malom djecom 🙂
Našim novinarima, političarima i "vrsnim" ekonomskim analitičarima samo je
stalo da opstruiraju ono malo što još funkcionira u ovoj majušnoj zemlji za veliki odmor.
Postavljene su nam i pumpe za ispumpavanje love da pomognemo Amerima i Europi.

Sve svjetske krize su beznačajne u odnosu na našu krizu morala
[bye]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

nije kihnula ni jedna banka, ali je kihnula vlada svojim dealom sa molom, koji se mogo puno bolje i pametnije odigrati za nas, ali ko nas hebe oni vole samo sebe!

Na prošlom najvećem rastu promet do 11 sati bio je 30 mlj. a danas u 11 sati 55 mlj. na padu.

Danas smo se očito primili posla. Možda je blizu vrijeme za kupnju.

sanja

Ovo me podsjeća na istresanje vrećice čipsa dok sve mrvice ne ispadnu van… tako oni sa našim dionicama… A onda će za mjesec dana ekipi prodavati svježe upakirane po većoj cijeni… [lol]

atgr, blsc sigurno opet mirovinci izvlače lovu iz OIFs, koriste svaki loš trzaj u svijetu da opravdaju svoju pljačku i kad povuku svu lovu onda ide regulacija

Raiffaisen fondovi pod pritiskom.

ATGR, BLSC, ERNT, ZABA, PODR in the play

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close