Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na DLKV 833 kom prva na prodaji. [bye]

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"




Promet minimalan, čekaju se fond manageri da se vrate sa parasailinga.

Da se vrate što prije i odma ih poslat na dugogodišnji odmor robiju jel su upravo oni ovo sve i
zakuvali
[/quote]
I opet su Vam svi drugi krivi osim Vas samih.
Nitko od vas nije kriv kaj je u minusu, ali zato fondovi jesu
A nitko neće reći zašto su ti fondovi krivi.
Btw nitko nije kriv dok ga sud ne proglasi krivim, a to kaj se većina investitora ogleda na ATH i razne gluposti bez da je ikada pročitao/la ikakvu knjigu o tome nitko ne piše.

Ajde kolega recite 3 razloga zakaj su fond manageri krivi za pad tržišta?
[/quote]

Nebi htio ulaziti u polemiku ni stobom niti sbilo kim a to da su menadjeri koji kakvi krivi za ovo trenutno stanje to je svima jasno to su ustvrdili i naj odgovorniji ljudi iz HANFE ali nažalost bez ikakvih sankcija su prošli a to upravo zbog toga što smo banana država ili smo svi rodijaci ili kumovi a onaj koji se nije našao u tom kolu je naebo mi smo jedina država čiji premijer nosi sat bez računa to govori sve samo ako želimo priznat nažalost

1. zato što primaju astronomske naknade neovisno o uspješnosti (koja bi u normalnoj državi bila sankcionirana-namjerno koristim država jer je politika prisutna i pri zapošljavanju)
2. zato što znaju ostvarivati dobitke isključivo u izrazito snažnoj pozitivnoj konjunkturi (mislim da bi tada i Pero iz bistre donje ostvarivao profit)
3. zato što se pozicije zauzimaju par dana prije objavljivanja izvješća nama smrtnicima
4. zato što konkurencija na našem tržištu ne postoji već se buy signali rješavaju na janjetini
5.zato što prema javnosti dostupnim podacima fond manageri su upravo druga loza politički podobnih izdanaka (ili njihovi službenici)
Ekvivalentno je dopingu, okej onaj koji je slabiji ili nije u tom krugu je zavidan, a nije stvar u tome što su rezultati dopingiranog postignuti svime samo ne njegovim sposobnostima, radom i zalaganjem.

nevjerojatni je promet na burzi, nisam mislila da će biti ovako mučno…

A person who asks a question might be a fool for five minutes, but a person who doesn't ask, is a fool forever.

DYLAN*

naravno da ne želite o tome raspravljati na forumu jer se bojite.
Možemo mi i preko PM.
Samo smislite razloge (ne filozofiranje) zbog kojih govorite ovako protiv fondova, pa ću Vam dati kontraargumente.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Počelo se skupljat na kupnji igh, ingr

14.04.2008.


Počelo se skupljat na kupnji igh, ingr

IGH se skuplja već danima.
Evo nam Crobexa u plusu…+0.02

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Pa i ATPL se skuplja, ako ćemo već komentirat.
Evo BDI u plusu


Na DLKV 833 kom prva na prodaji. [bye]

Šta je pjesnik htio reći?

Džabe skupljanje kad nitko neće potegnuti prema naprijed!

14.04.2008.

Ajde Barone probij ti led prvi [wink]

14.04.2008.


Na DLKV 833 kom prva na prodaji. [bye]


ja ga nevidim [cool]

školski primjer kako se dionica brani od pada… [cry]

hate red

New Report

Close