Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kad vidim kako Europa roni pitam se kud ćemo mi danas???

Podsjetit ću na staru narodnu

kud svi Turci tud i mali Mujo

Analitičari: Crobex će rasti zahvaljujući Ini

"Očekujem danas rast Crobexa, ponajviše pod utjecajem vijesti vezanih uz daljnju privatizaciju Ine. To su trenutno i jedine vijesti koje bi mogle razbuditi domaće tržište", kaže Saša Vakula, investicijski savjetnik u Argus vrijednosnicama.

Vaš link

Evo zašto treba raditi suprotno od analitičara.

mislim da sam za danas vidjel dosta u vezi burze
idem spavati
prijatan dan
pofuk

Stigla konjica. Ima se, ima…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Da bude jasno, u kešu sam 45%.

I lijepo sam se danas ponadao da ću kupiti blizu donje blokade, još kad sam vidio europćane pomislio sam to je to. A kad ono neide pa neide.

Sad će katastrofičari reći da je promet mali ( i uvaljati mi po 1% za svaki dupli nick).

Pa povećajte ga kolege i prodajte meni, jer je sutra "smak svita i neće radit ništa". [thumbsup]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Ht treba poklopit sa cca 200 kom da dođe na 265 kn , pa mi je smiješno kak su sad svi disciplinirani.
Pa čega se sad boje, nek lupaju kao i do sada il im je zagustilo..

Promet opet stagnira. Nista za mene danas, izgleda. Preostaje mi samo pratit i cekat

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Nema baš panike, hm, kako to? Prodaja daleko gore…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Hvala val.

A što mislite ljudi dokad će trajati ova pat pozicija? Činjenica je da čak ni ovo crvenilo nije potaknulo rasprodaju, a ovaj keš koji čeka sa strane nikako da se oslobodi straha.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Hvala val.

A što mislite ljudi dokad će trajati ova pat pozicija? Činjenica je da čak ni ovo crvenilo nije potaknulo rasprodaju, a ovaj keš koji čeka sa strane nikako da se oslobodi straha.

kad će krvi biti do koljena tad će strah za ulaz biti minimalan

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Nemam pojma o čemu ti pričaš, pa ti kao papiga, jedno te isto, pa i papigi bi dosadilo to ponavljati stalno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

IGH sve po asku, zanimljivo!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close