Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neznam gdje je dno, no znam da kad se desi pravi preokret da ćemo ići gore duplo strelovitije nego prošli put.

Sada imamo 3 puta više onih koji su u kešu i samo će rijetki ubosti dno ostali će panično kupovati i lansirati crobex u visine.

To bi bilo tako da većina prisutnih ima investitorski mentalni sklop, no ovdje ti je sklop slavonsko balkanske pijace (čitaj lopovija) gdje je naivna stoka sitnog zuba još jednom nasjela na iluzije o prosperitetu, silne novce popušili i sad gledaju kako da što bezbolnije izadju, te ako su pametni nikad se više ne vrate.
To se vidi i na svakom dnevnom pokušaju dizanja cijene gdje odmah sitni nalozi dolaze odsvakud, logika vidi sad mogu dobit više nego maloprije. Naravno veliki igrači su zbunjeni globalnim tržištem, vrlo su oprezni sa kupovinom.
Prijatelju nitko na svijetu (ni Greenspan ni Buffet ) ne zna gdje ide ovaj trend i kako se to sve može završiti, pa samo u godini dana nafta je up 100%

Naravno ako si ti u pravu sa svojom tvrdnjom poklanjam ti jednu od svojih dionica u vrijednosti jedne dobre večere!
[thumbsup]





http://www.hrportfolio.hr/

a sta ce bit kad broj fondova podjelimo s 2 ili 3?


Pročitaj današnji PD! Fondovi prošli mjesec pali manje od crobex-a. Na duži period je mislim ista situacija. Nije ni vrag crn koliko nam se čini.
[/quote]

Mislim da su 85 fonda za naše malo tržište, ipak previše.
[/quote]

A otkud ti bogati znaš koliko je fondova puno ili malo za naše tržište? Ili daj podatke o nekim drugim tržištima pa zaključi nešto iz toga ili šuti.

Imaš dubinu analize bivšeg korisnika foruma, Barona.

Uostalom, tko se danas, uza sve ostale loše vijesti koje pokušavamo svariti, bavi brojem fondova na hrvatskom tržištu?!? Bolesno…
[/quote]

glupo je brojati fondove, ali ima fondova sa imovinom ispod 5 milja kuna.

I Plivu razigrali [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Jedan od jačih odbijanaca u toku ali za sad samo vani

evo, pankercina se vratila nakon eura, wimbledona… ostavio hrpu prodajnih i kupovnih naloga na razini + – 20-30 % i prosli su mi svi osim jednog kupovnog i niti jedan prodajni 🙁 🙁

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...


Jedan od jačih odbijanaca u toku ali za sad samo vani

je , vrijednosti pojedinih indexa su promjenjene izmedju 2-3%.
ali sasvim nebitno, sve burze toliko nestabilne da nebi bilo nikakvo cudo da zavrse u debelom minusu jos danas ili sutra odmah na otvaranju.
samo eto , špekulanti tamo mogu zaradjivati i u jednom i drugom trendu.

najvrednije stvari u životu su besplatne


Jedan od jačih odbijanaca u toku ali za sad samo vani

čini mi se da ovi vani koliko su se jutros crvenili toliko će se na kraju zeleniti


Neznam gdje je dno, no znam da kad se desi pravi preokret da ćemo ići gore duplo strelovitije nego prošli put.

Sada imamo 3 puta više onih koji su u kešu i samo će rijetki ubosti dno ostali će panično kupovati i lansirati crobex u visine.

To bi bilo tako da većina prisutnih ima investitorski mentalni sklop, no ovdje ti je sklop slavonsko balkanske pijace (čitaj lopovija) gdje je naivna stoka sitnog zuba još jednom nasjela na iluzije o prosperitetu, silne novce popušili i sad gledaju kako da što bezbolnije izadju, te ako su pametni nikad se više ne vrate.
To se vidi i na svakom dnevnom pokušaju dizanja cijene gdje odmah sitni nalozi dolaze odsvakud, logika vidi sad mogu dobit više nego maloprije. Naravno veliki igrači su zbunjeni globalnim tržištem, vrlo su oprezni sa kupovinom.
Prijatelju nitko na svijetu (ni Greenspan ni Buffet ) ne zna gdje ide ovaj trend i kako se to sve može završiti, pa samo u godini dana nafta je up 100%

Naravno ako si ti u pravu sa svojom tvrdnjom poklanjam ti jednu od svojih dionica u vrijednosti jedne dobre večere!
[thumbsup]

Netrebaš mi ništa poklanjat no ja ti garantiram da ćeš me se sjetiti.

Nemoj zaboraviti da imamo fundamentalno jako pdcjenjenih dionica koje je ovaj ludi trend iscjedio.

Naravno to ne znači da nećemo ići još niže,ali ako mi fundamen kaže kupuj ja ću kupiti bar nešto.

Pohlepa je ta koja nas sve zahebe i kada kupujemo i kada prodajemo.

Zato kao što je najveći od nas koji više nije s nama rekao:

Bez straha pohlepe i sentimentalnosti.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Promet zadnjih minuta raste, sad će i crobi gore…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Zato kao što je najveći od nas koji više nije s nama rekao:

Ja vjerujem da je najveći od nas još uvijek sa nama, taj je rekao:

Neka se ne uznemiruje srce vaše……
[rolleyes]

pazi ovo:
kupnja na igh:
Kupnja
9.001,00 1
9.000,00 94
8.951,00 3
8.950,00 29
8.920,00 2
8.856,10 1
8.855,01 1
8.854,01 1
8.840,00 1
8.838,12 10

nista cini se od moje kupnje igh na 7xxx….

[cry]


pazi ovo:
kupnja na igh:
Kupnja
9.001,00 1
9.000,00 94
8.951,00 3
8.950,00 29
8.920,00 2
8.856,10 1
8.855,01 1
8.854,01 1
8.840,00 1
8.838,12 10

nista cini se od moje kupnje igh na 7xxx….

[cry]


povucen

New Report

Close