Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tigrus: ” nista od toga stari, slijedi oporavak na podcjenjenim dionicama. [smiley]

” Ovog trena omjer K/P a i postavljene cijene ne govore bas tome u prilog.

to nema veze.
ja tak i tak pratim samo par dionica , a to vec svi znaju – HT,ERNT, VERN , ATGR i IGH.

ja ocekujem oporavak istih. HT sigurno.

ostalo nije ni bitno jer nisu niti padale previse (ok, samo IGH je)

dakle, plan je uhvatiti HT na sto nizim granama i pokupiti dividendu.
[thumbsup]

investor šteka,kaj se događa?? jel ima neko pojma,osim da Grobewx ide u kukuruz….

nema predaje!!!!!!!

tony:

danas odbijanac u toku dana

nema sanse

evo ja pokušavam dati neke naloge na kupnju, ali mi 1. gen. stalno blokirana.

Inače, pratite li promjene u TOP10. Tko kupuje npr. Adris, HT i neke sl. zanimljive dionice?

nek padne koliko mora, što se tu sad može, nemojte se živcirati samo, brzo će proći [cool][cool]

BUSINESS.hr opet širi paniku !!!! Gotovo uvijek počinje ponedjeljak s negativnim vijestima………..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

otvaranje jako loše

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Ovo je kraj,neka se proglasi krah burze .I neka zaključaju vrata


Ovo je kraj

kraj (smak) svijeta?

kraj čega?

svi očekuju danas pad zbog braniteljskog fonda, ali mislim da kad se pobliže izanalizira situacija s tim fondom, ne vidim zašto bi danas zbog toga trebalo padati. Samo kao posljedica panike od toga, tj. kao psiho-efekt… dok u realnosti i nema baš neko pokriće


Gdje je dno po tebi

Ne zelis znati….

skype - ivek1234

CROBEX se nalazi na razini iz 2006. prije privatizacije PLIVE, samo ako se oduzme HT

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close