Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo pozvani smo u nato!


evo pozvani smo u nato!

jupiiiiiiiii

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

jomiii:

pa moj ivek sto si neki dan ulazijo u VIRO i placo ga 1200+ ????????????????????????????????????

Idiot! Nisam naucio neke stvari jos uvijek!

Isao na trejd od dva dana jer sam ocekivao dobro izvjesce. I ostao zarobljen. Sreca u nesreci je sto nisam puno usao. Sada sam kao Buffet – dugorocni investitor u Viru.

Mozda ovaj puta konacno naucim da se ne trejda pred izvjesca i da se opcentio ne trejda u ovakvim situacijama. Hebi ga, placam jos jedan puta istu skolu!!! [angry] [cry]

[thumbsup] opecen na Ingri i isto dugorocni investitor[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Hrvatska dobila pozivnicu za NATO

Business.hr/Hina
03.04.2008 12:49
Pročitaj komentare(2)

Hrvatska je u četvrtak na skupu NATO-a u Bukureštu dobila pozivnicu za članstvo u tom vojno-političkom savezu, objavio je glavni tajnik NATO-a Jaap de Hoop Scheffer.
Vezane vijestiHrvatska i Albanija osigurale pozivnicu za NATO, Makedonija na čekanju

“Čestitam i dobrodošli u našu obitelj”, rekao je Scheffer.

Čelnici 26 zemalja NATO-a uputili su poziv Hrvatskoj na sjednici Sjevernoatlanskog vijeća kojoj su prisustvovali hrvatski predsjednik Stjepan Mesić i premijer Ivo Sanader.

Nastavi čitati

Niti NATO nas ne može spasiti od samih nas .[smiley]

Moguće, isto kao što je [b]moguće da je glupost da će primitak u NATO utjecati na kretanja na burzi[/b] i strane investicije, a ne recimo korupcija…svatko može sam razmisliti……

iz tvog posta:
“U Češkoj – Slovačkoj je nakon primanja u NATO došlo do pada vrijednosnica” – jel sada hoce ili nece utjecati?

Šta je meni ovo trebalo...

Aaaauuuuuuuuuuuuu!!!!!! Koja reakcija [yawn]

Asta bi tek bilo da nam nisu dali pozivnicu[cry]

Ova gamad od analitičara je prvo pričala da padamo zbog globalne krize. Onda dok se vidjelp da toga nema onmda su pričali o nesigurnosti u regiji. Sad ulaskom u Nato smo sigurni. Što će sad biti na redu? Hemeroidi od Novoselca?[shocked]


Aaaauuuuuuuuuuuuu!!!!!! Koja reakcija [yawn] Asta bi tek bilo da nam nisu dali pozivnicu[cry]

-10% Crobex.


Aaaauuuuuuuuuuuuu!!!!!! Koja reakcija [yawn] Asta bi tek bilo da nam nisu dali pozivnicu[cry]

Da nismo dobili pozivnicu onda bi danas bilo -5%. Ovako ce biti -0,28%!

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Sada je upravo završila i posljednja stvar koja utječe na tržište:

– Kosovo priznalo neovisnost – nema ustanka
– Hr priznala Kosovo – nema paljenja Hr zastava i trgovina
– izašla odlična GFI
– ukinut ZERP
– nastavljeni pregovori sa EU
– pozvani u NATO
– dolazi Bush

E sad kad je sve to dobro prošlo sad možemo na miru padati. Ništa nas neće smetati.


Ma nema šanse. Prodaja će se nastaviti, lupanje po bidu svako malo do daljnjega. Samo da mi je znati tko ima više municije. Ovi što prodaju ili ovi što kupuju. [sad]

…uvijek ima više onih koji prodaju…jer onog trena kada netko kupi postaje potencijalni prodavač…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

New Report

Close