Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rijetko viđeno liparenje na DLKV.

PLIVA na 816,00 kuna!

Rekao bih da će do petka biti moguće još par stvari dokupiti, a onda će INA napraviti rašomon… ili ipak neće? [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Mi moze netko objasniti kako LVCV moze biti zadnja cijena na ZSE 630kn.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

2 Slazic: Netko je kupio 20 dionica na ZSE po 630 !?

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


Netko je prodao 20 dionica na ZSE po 630 !?

Mislim da će se ta transakcija poništiti a brokeru bi trebalo oduzeti licencu. Osim ako nije greškom zadan krivi nalog. Onda će ionako to poništiti.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

da li je ovo dalje nastavak korekcije koja je bila nastupila već odavno?? ili se opet prodaje da bi se sutra mogla kupovati INA?

Jel dobio još tko ponudu KOEI-a za kupnju KODTa po 1 200 kn ?

ja ispod 2000 nedam! 🙂

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

fali ti nula
u biti, koji rok gledas?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Sta se ovo dogadja. ADPL, BLJE, DDJH, LKRI, PTKM – 0 kn prometa

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Sta se ovo dogadja. ADPL, BLJE, DDJH, LKRI, PTKM – 0 kn prometa

prati prema kraju dana pa će se i promet povećati, ali jedno je sigurno, iščekuje se INA i to utječe itekako na promet, naravno od strane fondova


slazic: ” Sta se ovo dogadja. ADPL, BLJE, DDJH, LKRI, PTKM – 0 kn prometa ” prati prema kraju dana pa će se i promet povećati, ali jedno je sigurno, iščekuje se INA i to utječe itekako na promet, naravno od strane fondova

Ja isto mislim da su se fondovi povukli sa kupnje i da su ostale samo “sitne ribe”.INA bi mogla donjeti poleta burzi al isto tako usisati puno cash-a.Sve ce biti uskoro jasno!!!

Novac je kisik burze!

New Report

Close