Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo malo za razmisljanje:

Evo njega sad sa zlatom.
Pa Ivek , stvarno si neuništiv.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Al smo danas aktivni na forumu. Mora da se prodaje sve u 16. Meni treba još malo da me poklope na asku.


Al smo danas aktivni na forumu. Mora da se prodaje sve u 16. Meni treba još malo da me poklope na asku.

Samo nenormalni sada prodaju kad je hrpa signala za UP.[thumbsup]
Meni ne pada na pamet da prodajem. Znam koliko vrijedi.
Uostalom ciklus korekcije je prošao, slijedi nam ciklus rasta. 6 tjedana pod suncem[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ja dokupio ATPL, i čak mi je drago da ne divlja.


asdfgh123: ” Al smo danas aktivni na forumu. Mora da se prodaje sve u 16. Meni treba još malo da me poklope na asku. ” Samo nenormalni sada prodaju kad je hrpa signala za UP.[thumbsup] Meni ne pada na pamet da prodajem. Znam koliko vrijedi. Uostalom ciklus korekcije je prošao, slijedi nam ciklus rasta. 6 tjedana pod suncem[thumbsup]

nisam baš siguran u tih 6 tjedana….ja bih radije uzeo danas svojih 10%

Igre i igrice…pet dana pada, pa malo raste, pa opet pada, pa malo raste..i još malo pada..i raste…[lol]

TIME IS MONEY


Evo malo za razmisljanje: http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=37262

Tako je Ivek reci, im reci krdu da se vrati 3800 i da ti lijepo prodaju

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Ivek daj više lupi po asku da čujemo kako ta ploča zvuči s druge strane[cool]

Crobex: 4226.32 Promjena: 2.35%
Ako se ne varam bio je crobex i viši danas.

Inače mislim da smo danas išli previše gore. Nagli rast uvijek uzrokuje barem malu korekciju ali dobro.

Ivek lupi po asku pa smo na 3%

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Čak će nam izgleda i HT uspjeti ostati danas iznad 300[thumbsup]

ivek, sto hoces reci? da kad je inflacija sve poskupljuje?
hoces reci da ce cijene dionica isto poskupiti s obzirom da se predvida velika inflacija ove godine? [lol]


Evo malo za razmisljanje: http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=37262

Ivek, daj odmori malo vise… reci ti meni sto je s Kosovom[lol]

Cijenim tudja misljenja, no jedno 90 puta si napisao jedno te isto (isto kao i Von Braun). Bilo bi mi zao da te strpam u isti kos sa njime.[thumbsup]. Pad dolazi, ti si u cashu – jednostavno win situacija. Sam mi nije jasno zakaj se toliko mucis tu na forumu – Sv. Ivan, perhaps?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Ja nadokupio još danas INGRe ispod 40k.
Sad se čeka FI…[lol] [thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close