Koliki prinos očekujete 2007.?

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Koliki prinos očekujete 2007.?

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ganjam 100%, ali znam da neće uspjet pa ću biti zadovoljan sa 50-60%. A dogodine mislim uvalit još novaca unutra, i to značajno, tako da ću bit zadovoljan i sa 30%. I to je to. Nit mi više treba, niti želim. Samo bi me pokvarilo previše novaca.

No respect


Ja ganjam 100%, ali znam da neće uspjet pa ću biti zadovoljan sa 50-60%. A dogodine mislim uvalit još novaca unutra, i to značajno, tako da ću bit zadovoljan i sa 30%. I to je to. Nit mi više treba, niti želim. Samo bi me pokvarilo previše novaca.

Ma daj, koga je još iskvarilo previše novaca[smiley2]

moja očekivanja kao neiskusnog početnika za ovu godinu su bila oko 40%. nakon najava analitičara o usporavanju tržišta početkom godine. to je do sad premašeno, a kako će završiti ne znam. sa 80% bio bih vrlo zadovoljan.

naravno da bih volio 100, 200, 300 … % kako si super24 planira, ali budimo koliko toliko realni sa svojim znanjem, iskustvom, dostupnošću informacijama (insiderskim) … uz to da ipak sreća igra veliku ulogu.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

jebate…pa vi svi dižete preko 100%…sutra kad ovo pročitaju fond vlasnici ima da vas sve pokupe s foruma drito u menađerske vode..a joj pa tko će onda ostati tu na forumu…sam ja[smiley3]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Prošla godina me je lijepo iznenadila, jer sam imala više od 100%, a to nisam očekivala.[smiley11]Za ovu godinu, koju ipak smatram, da če biti bolja od prošle, nemam nikakvih želja, jer mi se čini bolje, da me lijepo iznenadi, a ako če biti samo toliko, koliko i do sad, ja sam zadovoljna![smiley11]
Moram priznati, da do sada novac samo ulažem, i još nijednom nisam digla ni kune, tako da se slažem sa SLK, koji kaže: Nit mi više treba, niti želim. Samo bi me pokvarilo previše novaca. Novac, koji imam u portfelju mi se za sad ne čini “realnim”, tako da me zaista ne može pokvariti[smiley2]

[emo_cool]


jebate…pa vi svi dižete preko 100%…sutra kad ovo pročitaju fond vlasnici ima da vas sve pokupe s foruma drito u menađerske vode..a joj pa tko će onda ostati tu na forumu…sam ja[smiley3]

Ima fondaša ovdje koliko hoćeš, samo su tihi. Ipak je ovo najjači Hrvatski investicijski forum.

No respect

SLK:

Ja ganjam 100%, ali znam da neće uspjet pa ću biti zadovoljan sa 50-60%. A dogodine mislim uvalit još novaca unutra, i to značajno, tako da ću bit zadovoljan i sa 30%. I to je to. Nit mi više treba, niti želim. Samo bi me pokvarilo previše novaca.

Ma daj, koga je još iskvarilo previše novaca[smiley2]

Hoćeš po imence ili?

Znaš ono: previše novca, 15-20 godina mlađe curice, razvod, alimentacija, alkohol, prežderavanje, srce, tablete za srce, smrt.

No respect

Ima fondaša ovdje koliko hoćeš, samo su tihi. Ipak je ovo najjači Hrvatski investicijski forum.

……slk, da nisi ti jedan od njih…nekak si to presamouvjereno napiso da su fondovci među nama…..[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Ima fondaša ovdje koliko hoćeš, samo su tihi. Ipak je ovo najjači Hrvatski investicijski forum.

……slk, da nisi ti jedan od njih…nekak si to presamouvjereno napiso da su fondovci među nama…..[smiley1][smiley2]

Jesam ja tih? [smiley2]

No respect

Do kraja godine očekujem da ću zadržati prinose po danu od 10.000 kuna. Ako bude tako ja ću biti zadovoljan.

Btw u srijedu sam digao svega 12.000 kuna na Janafu, prodao po 8.400 kupio po 8.000 kn. Znači i kad tržište pada se može zarađivati.

Samo je jedna Bubašpara

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese

Očekujem prinos oko milijun kuna.

Ja očekujem do kraja godine duplo manje nego sad. Toliko.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Ja sam imao preko 30% u cca 2mj , onda me jedna pokopala ( nadam se ne jos za dugo) natrpao sam se nje i dokupljujem ju jos uvijek , u nju cu ugurati ako treba i 66% imovine i cekam ju da donese 150% max do slijedeceg ljeta.
a ostatak koji je trenutno cca 50% kesa ocekujem jos 30% do kraja god.

Bez ove nesrece realno 50-60%

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]


Ja sam imao preko 30% u cca 2mj , onda me jedna pokopala ( nadam se ne jos za dugo) natrpao sam se nje i dokupljujem ju jos uvijek , u nju cu ugurati ako treba i 66% imovine i cekam ju da donese 150% max do slijedeceg ljeta.
a ostatak koji je trenutno cca 50% kesa ocekujem jos 30% do kraja god.

Bez ove nesrece realno 50-60%

A nesreća bi bila Atlas nekretnine?

No respect

u dionicama sam od drugog mjeseca ove godine:

zbog skupljanja iskustva i mozda se glupo cini ali zaista svjesno i namjerno odigranih spekulativnih poteza koji su se pokazali krivi, sam u hr nekih 10% u plusu od pocetka godine. u banja luci sam slozio portfelj dok je pad bio u tijeku, i uvidio da sam usao tri dana prerano, tako da sam sada tamo u minusu 10% sto mislim da je cisto ok s obzirom na to kako je roknulo. u beogradu nisam stigao uci kada je puklo prije mjesec dana, tako da sam tamo sada na nuli i sa 35% u cashu. u makedoniji sam full u cash-u i poucen iskustvom u banja luci pokusavam procijeniti kada je vrijeme za ulazak, trenutno lagano pada, ali je pitanje gdje je dno.

rezime: poucen iskustvom, ne ocekujem nista nego ulazem u ono sto mislim da ima potencijala. tocnije, target mi je na svakoj dionici 100% ali bez vremenskog ogranicenja (pola godine, godina ili dvije, kako bude), pa sam zato rekao da ne ocekujem nista. npr. ako si zadam cilj 100% u godini dana, a napravim 70% biti cu nesretan samo zato sto sam imao fiksirana ocekivanja, iako je 70% jako lijepi rezultat i s njim bi trebalo biti zadovoljan…

kako bi bilo u redu ipak dati neki konkretan odgovor, dati cu procjenu (a ne ocekivanje) prinosa od danasnjeg dana pa do kraja ove godine, :

– u hr 40%
– u banja luci 30%
– u srbiji 50%
– u makedoniji 50%

Ako je sve pod kontrolom, idete presporo. "Mario Andretti"

New Report

Close