KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ad 5. Na temelju odredbi članka 220. i 300.d Zakona o trgovačkim društvima te odredbe članka 22., 23. i 24. Statuta Končara – elektronika i informatika d.d., Glavna skupština Končara – elektronika i informatika d.d. 27. 5. 2009. donosi

ODLUKU
o raspodjeli raspoložive dobiti za 2008. godinu

1. Raspoloživa dobit Društva u iznosu od 7.023.153 kn raspoređuje se za isplatu dividende i to 56,75 kn po dionici.

2. Dividenda će se isplatiti onim dioničarima, koji budu upisani u depozitoriju SDA kao vlasnici dionica na dan koji je 30 dana iza datuma održavanja Glavne skupštine. To je datum stjecanja tražbina za isplatu dividendi (record date).

3. Isplata dividendi izvršit će se najkasnije u roku od 30 dana od stjecanja tražbina za isplatu dividende (record date)




… Končara – elektronika i informatika d.d., Glavna skupština Končara – elektronika i informatika d.d. 27. 5. 2009. donosi ….

da, "sve" članice Grupe isplaćuju dividende, jedino Grupa još ne planira :P, a ok, ima smisla 🙂

Zato ja imam i dionice jedne divne članice Grupe koja isplaćuje vrlo primjerene dividende, oduvijek, i nadajmo se zauvijek 😀
[/quote]

da.. imam i ja te iste dionice, još sam ih i dokupljivao nedavno.. međutim po ovome što je kolega alabama postao, i grupa će isplaćivati dividendu.. samo ne znam odakle to kolegi.. gdje je to objavljeno?

Ma zaboravite dividendu na KOEI, za sada….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Ima li dividende ili nema?


da.. imam i ja te iste dionice, još sam ih i dokupljivao nedavno.. međutim po ovome što je kolega alabama postao, i grupa će isplaćivati dividendu.. samo ne znam odakle to kolegi.. gdje je to objavljeno?

neće Grupa, to ne bi imalo puno smisla.

Končara – elektronika i informatika d.d. je jedna mala članica Grupe 😉


Ima li dividende ili nema?

Za KOEI-R-A nema

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Ove godine bi je moglo biti!

7. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN
+5251 108.789 4,23 Skrb. račun

9. PBZ D.D.
-200 37.992 1,48 Skrb. račun

Promjene od jučer!

uzimalo se dosta s aska,zapravo puno puno vise nego s bida. bar pred kraj…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


7. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN
+5251 108.789 4,23 Skrb. račun

9. PBZ D.D.
-200 37.992 1,48 Skrb. račun

Promjene od jučer!

poštovani forumašu Tvrtko. Ovo nisu promjene od jučer nego promjene od jučer umanjeno za 3 dana namire. Shodno tome to su promjene sa 14. na 15. 2009. Kako je na taj datum protrgovano nešto malo više od 3000 komada dionica, ovih 5251 komada na Bank of NY su prijenos dionica a ne trgovina na burzi.

Također bih molio kolege da ne pričaju neistine oko isplate dividende, jer je KOEI do sada nije isplaćivao niti će je doskora isplatiti. Za dividendu predlažem neke od manjih Končara kojima je KOEI većinski vlasnik poput KOSN, KODT ili elektronika i informatika.

i također, kod newyorčana postoji neki gadan proksizmalni dizritmički pomak, jer su dan prije, dakle 14. o.m. prodali tisuću komada, da bi dan poslije kupili 5k komada. [huh]

Prodavali jeftino, i onda kupovali skupo.
Podsjeća me na neke naše forumaše. [lol]

Pessimism Is Your Friend

Ne znam bas, pa ovdje svi kupuju na dnu, a prodaju na vrhu. Slabo pratite forum. Morati cu vas malo uputiti. [lol]
IGH svi kupili na 1500, KOEI na ispod 200 i tako u krug…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



7. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN
+5251 108.789 4,23 Skrb. račun

9. PBZ D.D.
-200 37.992 1,48 Skrb. račun

Promjene od jučer!

poštovani forumašu Tvrtko. Ovo nisu promjene od jučer nego promjene od jučer umanjeno za 3 dana namire. Shodno tome to su promjene sa 14. na 15. 2009. Kako je na taj datum protrgovano nešto malo više od 3000 komada dionica, ovih 5251 komada na Bank of NY su prijenos dionica a ne trgovina na burzi.

OVO JESU PROMJENE OD JUČER NA SDA, I MENI JE ČUDNO KAKO JER PO PROMETU NE ODGOVARA ALI JA SAM SI SNIMIO U NEDJELJU STANJE (za 17.04. kako je bilo navedeno):
7. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 103.538 4,03 Skrb. račun

A JUČER NAVEČER SAM NAŠAO (i sada je tako, za 20.04. kako piše na SDA):
7. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 108.789 4,23 Skrb. račun

I MENI JE ČUDNO I NISAM SI USPIO OBJASNITI STANJE ALI TAKO TO NAVODI SDA, AKO NETKO IMA NEKE DRUGE PODATKE RADO ĆU IH ČUTI.

ŠTO SE TIČE ČUVENIH 3 DANA TO NE BIH KOMENTIRAO, DAKLE OD JUČER NA SDA, MISLIM DA BI SVIMA TREBAO BITI JASAN KONTEKST!!!

Također bih molio kolege da ne pričaju neistine oko isplate dividende, jer je KOEI do sada nije isplaćivao niti će je doskora isplatiti. Za dividendu predlažem neke od manjih Končara kojima je KOEI većinski vlasnik poput KOSN, KODT ili elektronika i informatika.
[/quote]

DIVIDENDA, DO SADA NIJE ISPLAĆIVANA, NE ZNAM HOĆE LI, DAKLE MOJE JE MIŠLJENJE DA BI MOGLO BITI DIVIDENDE, RAZLOG JE DOSTA VELIKA DOBIT OVE I PRETHODNE GODINE I MISLIM DA BI MOGLI DATI NEKU, NE VELIKU, DIVIDENDU OVE GODINE, NE TVRDIM DA ĆE JE BITI, MISLIM DA BI JE MOGLO BITI!



Ad 5. Na temelju odredbi članka 220. i 300.d Zakona o trgovačkim društvima te odredbe članka 22., 23. i 24. Statuta Končara – elektronika i informatika d.d., Glavna skupština Končara – elektronika i informatika d.d. 27. 5. 2009. donosi

ODLUKU
o raspodjeli raspoložive dobiti za 2008. godinu

1. Raspoloživa dobit Društva u iznosu od 7.023.153 kn raspoređuje se za isplatu dividende i to 56,75 kn po dionici.

2. Dividenda će se isplatiti onim dioničarima, koji budu upisani u depozitoriju SDA kao vlasnici dionica na dan koji je 30 dana iza datuma održavanja Glavne skupštine. To je datum stjecanja tražbina za isplatu dividendi (record date).

3. Isplata dividendi izvršit će se najkasnije u roku od 30 dana od stjecanja tražbina za isplatu dividende (record date)




… Končara – elektronika i informatika d.d., Glavna skupština Končara – elektronika i informatika d.d. 27. 5. 2009. donosi ….

da, "sve" članice Grupe isplaćuju dividende, jedino Grupa još ne planira :P, a ok, ima smisla 🙂

Zato ja imam i dionice jedne divne članice Grupe koja isplaćuje vrlo primjerene dividende, oduvijek, i nadajmo se zauvijek 😀
[/quote]

da.. imam i ja te iste dionice, još sam ih i dokupljivao nedavno.. međutim po ovome što je kolega alabama postao, i grupa će isplaćivati dividendu.. samo ne znam odakle to kolegi.. gdje je to objavljeno?
[/quote]

Narodne novine br.48. od 17.04.2009.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Zbunjen sam….
http://narodne-novine.nn.hr/oglasi/default.aspx

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Zbunjen sam….

Šta te "mori"?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close