KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

perjanice na zse u 2018. 38% i 28% divno, a još,,,

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati


perjanice na zse u 2018. 38% i 28% divno, a još,,,

a ni brojke u FI za 1H/2018 nisu loše…

Jel moze neko potvrdit je li ovdje slijedeca srijeda zadnji dan za stjecanje dodatne dionice na jednu kupljenu?

kak je sa porezom ovdje ? imam dugo vremena dionice, pa ne moram placat porez ako recimo danas prodam, ali kaj sa ovim novim dionicama? dal smo tu obvezni placat porez ako se odlucimo prodat?

Gospodo, koji je dan za podijelu dionica?

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

nije podjela, nego izdavanje novih. datum izdavanja je ponedjeljak, 17.09.
ako je ovo danas indikacija nove cijene dionice, nakon što svatko za jednu dionicu dobije još jednu, predobro je da bi bilo istinito.

Danas je prvi dan trgovanja bez prava na nove dionice. Sutra, nakon što se namire jučerašnje transakcije, SKDD utrđuje popis dioničara i nove dionice bi trebale biti dodijeljene u ponedjeljak.

farmanovca.com


Gospodo, koji je dan za podijelu dionica?

zvali su me pbz brokeri da su stornirali moj prodajni nalog jer da je “podjela” danas. Tehnički to nije podjela, pa su su me obavijestili da će 17. u ponedjeljak, vjerojatno poslije 13 h biti moguće registrirati nove dionice kod SKDDa na svog sudionika/brokera. Je li to dva dana za namiru?


nije podjela, nego izdavanje novih. datum izdavanja je ponedjeljak, 17.09.
ako je ovo danas indikacija nove cijene dionice, nakon što svatko za jednu dionicu dobije još jednu, predobro je da bi bilo istinito.

bojim se da nije, prije netko nije poništio nalog pa se sada lupa po glavi, sjećam se jednom mislim na Zabi kod nekog djeljenja je bilo isto paprenih kupnji.

ima netko neki info od porezne ili skdda kako se tretirati nove dionice s obzirom na datum kupnje blizanca? Meni brokeri rekli da zovem jedne ili druge.

https://web.erstebroker.hr/documents/002/Uputa%20-%20Kapitalna%20dobit%20Erste.pdf

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


ima netko neki info od porezne ili skdda kako se tretirati nove dionice…

– moti će te platiti porez na dodanu vrijednost tvz. PDV 25% .
– dobrodošli u uhljebistan .

– I love this game.
Pozdrav !


…porezne ili skdda….. Meni brokeri rekli da zovem jedne ili druge.

– zašto ne zovete saborskog zastupnika za kojega ste glasali na prošlim izborima.

– I love this game.
Pozdrav !



nije podjela, nego izdavanje novih. datum izdavanja je ponedjeljak, 17.09.
ako je ovo danas indikacija nove cijene dionice, nakon što svatko za jednu dionicu dobije još jednu, predobro je da bi bilo istinito.

bojim se da nije, prije netko nije poništio nalog pa se sada lupa po glavi, sjećam se jednom mislim na Zabi kod nekog djeljenja je bilo isto paprenih kupnji.

ima netko neki info od porezne ili skdda kako se tretirati nove dionice s obzirom na datum kupnje blizanca? Meni brokeri rekli da zovem jedne ili druge.
[/quote]

netko se danas gadno, gadno zahebao, ali bome netko je dnas isto tako omastio brk dobrano – UVALIO JE DIONICU PO CA 1800 KN, A OD PONEDJELJKA ISTO TOLIKO DIONIĆA ĆE MOĆI UVALITI PO CA 1000 KN

1 KODT = 2700 DO 2800 KN. puna šaka brade

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



ima netko neki info od porezne ili skdda kako se tretirati nove dionice…

– moti će te platiti porez na dodanu vrijednost tvz. PDV 25% .
– dobrodošli u uhljebistan .

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
kakav porez na dodanu vrijednost?na koju cijenu?

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


netko se danas gadno, gadno zahebao, ali bome netko je dnas isto tako omastio brk dobrano – UVALIO JE DIONICU PO CA 1800 KN, A OD PONEDJELJKA ISTO TOLIKO DIONIĆA ĆE MOĆI UVALITI PO CA 1000 KN

– ja sam se dosta mislila, čitala izvješća s ZSE hoću-neću: kupiti ili prodati.
– ali kako živim u apsurdistanu odustala sam od kupnje ili prodaje.
– pitam se pitam: zašto neke stvari ne mogu napisati jednostavnim jezikom.
– zar je teško napisati u četvrtak 13.09.2018. za tu dionicu vrijede ova pravila.

– a ove današnje transakcije bi trebale biti poništene, ne radi se o nekoj velikoj lovi ali zašto nekoga zahebati.

– I lovev this game.
Pozdrav !

New Report

Close