KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rječi ti se pozlatile , Ivana7.


kolika će biti dividenda?

Dividenda.

– 2009. dobit po dionici 128,36kn, dividenda 51,35kn.
– 2010. dobit po dionici 145,21kn, dividenda 55,18kn.
– 2011. dobit po dionici 131,65kn, dividenda ???????

– ako će biti neka rastuća, mogla bi biti 59-60kn.
– ako će biti po dobiti, cca 52kn.

– da je tu u pitanju HT dividenda bi bila točno 131,65kn .
– da je tu u pitanju ERNT dividenda bi bila 431,65kn (redovna 131,65 + dobit iz prošlog razdoblja 300kn).

– ima raznih metoda za izračun, odaberite onu koja vam najviše odgovara.
– točnu će mo doznati za desetak dana.
– prošle godine je gospon Lynx pogodio točno kolika će biti dividenda.

– I love this game.
Pozdrav !



kolika će biti dividenda?

Dividenda.

– 2009. dobit po dionici 128,36kn, dividenda 51,35kn.
– 2010. dobit po dionici 145,21kn, dividenda 55,18kn.
– 2011. dobit po dionici 131,65kn, dividenda ???????

– ako će biti neka rastuća, mogla bi biti 59-60kn.
– ako će biti po dobiti, cca 52kn.

– da je tu u pitanju HT dividenda bi bila točno 131,65kn .
– da je tu u pitanju ERNT dividenda bi bila 431,65kn (redovna 131,65 + dobit iz prošlog razdoblja 300kn).

– ima raznih metoda za izračun, odaberite onu koja vam najviše odgovara.
– točnu će mo doznati za desetak dana.
– prošle godine je gospon Lynx pogodio točno kolika će biti dividenda.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ivka,

sta ces s tolikom lovom ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Anonimno, 12.03.2012. u 10:14
Barmen
Zakon nalaže tekst :
"ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju, bla, bla, bla".
Trebalo bi pisati :
"zakon nalaže da ovdje piše da ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju,
ali sebe radi morate,
jednostavno morate pretpostaviti da je to upravo to,
skriveni,
prikriveni ili vulgarno otvoreni nagovor na kupnju,
prodaju ili držanje,
sebe radi tržišta kapitala smatrajte okupljalištima najgoreg šljama ljudskog roda,
i ni pravdu ni zaštitu ne očekujte ni od koga"

.

– ovom kupnjom ZABA će zadržati ovu sadašnju cijenu za akumulaciju dionica.
– ZABA je jaki igrač, ima punoooo veću financijsku snagu od HPB.
– odnosno u pravo vrijeme smo na ovoj dionici dobili velikog igrača.

– ovi iz ZABE za razliku od HPB ili ostalih mirovinskih fondova znaju raditi na burzi i znaju prepoznati pravu investiciju.
– njihovi prinosi kod mirovinaca su bili daleko najveći cca 3% veći od konkurencije, a svi oni trguju istim dionicama i istim obveznicama.
– ta ZABA je isto kao i ja otkrila INU na 1.700kn i kupovala je, jedino ona, ostali su se uključili u kupnju kada je INA bila na 4.000kn.

– možda je ovo nova INA ?????

– I love this game.
Pozdrav !

zalosno sto neki na ovom forumu ne znaju razlikovati skrbnicki racun od banke kao investitora (veoma rijetko jer je RW za equity 100%).
kljucna promjene u valuaciji ce se desiti kad se otrkije tok je iza tog skrbnickog racuna u Zabi.


kljucna promjene u valuaciji ce se desiti kad se otrkije tok je iza tog skrbnickog racuna u Zabi.

– ključna promjena u valuaciji će se desiti kad se otključaju vrijednosti u ovoj dionici.

– I love this game.
Pozdrav !


– ključna promjena u valuaciji će se desiti kad se otključaju vrijednosti u ovoj dionici.

ovakve rečenice me napaljuju, grrrrrr.


ovakve rečenice me napaljuju, grrrrrr.

– vi se očito palite na ovulaciju.
– tako imamo plodno razdoblje i neplodno razdoblje.
– odnosno svaka dionica ima svoj ciklus.
– trenutno smo u neplodnom razdoblju te čekamo da nam se otključaju vrijednosti.

– I love this game.
Pozdrav !

jedan od najplodnijih komentara dosad

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Da li se pitate zasto nema velikog aska na R-A, a postoji veliki ask na P-A? Mozda da ja ponudim odgovor: zato sto se taj koji je bio stavljao ask na R-A boji da mu skrbnicki u ZABI ne skine taj ask. Ne P-A nema tog straha jer se je vidjelo da ZABA skrbnicki ne kupuju P-A, nego samo R-A.

Drugo je pitanje mozda zasto ZABA skrbnicki kupuje samo R-A, a ne P-A….


Da li se pitate zasto nema velikog aska na R-A, a postoji veliki ask na P-A? Mozda da ja ponudim odgovor: zato sto se taj koji je bio stavljao ask na R-A boji da mu skrbnicki u ZABI ne skine taj ask. Ne P-A nema tog straha jer se je vidjelo da ZABA skrbnicki ne kupuju P-A, nego samo R-A.

Postaj te ponude, da vidimo o čemu je riječ.



Da li se pitate zasto nema velikog aska na R-A, a postoji veliki ask na P-A? Mozda da ja ponudim odgovor: zato sto se taj koji je bio stavljao ask na R-A boji da mu skrbnicki u ZABI ne skine taj ask. Ne P-A nema tog straha jer se je vidjelo da ZABA skrbnicki ne kupuju P-A, nego samo R-A.

Postaj te ponude, da vidimo o čemu je riječ.
[/quote]
pa vidi se na burzi: 116 @1050

zna li netko slucajno, ima li neki limit koliko dionicki fond (konkretno HPB dionicki) smije biti izlozen jednoj dionici? jer vidim da HPB dionicki trenutno ima 9,28% imovine u KODT.

znam sa to sigurno negdje pise, ali ne da mi se detaljno iscitavati sve dokumente da to pronadjem, pa ako netko slucajno zna…
hvala

Neće ni HPB više dugo štopati rast.Pitanje je trenutka kada će se i tu preliti kapital.

"Only dead fish swim with the stream"

moraju prvo narasti druge dionice iz portfelja pa da se smanji udio KODT-a. Global je najkriticniji jer je tamo P-A + R-A preko 10%.

Ali to je zapravo dobro za nas. Njihova nevolja je nasa sreca. Oni moraju to jeftino prodavati i nadam se da ce to potrajati cim duze da ja uspijem izaci iz nekih drugih investicija i pojacati KODT.

New Report

Close