KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas se moglo i nesto dokupiti po diskontu…
Ja i dalje cekam na bidu i ra i pa…
Pa udrite, ako imate s cime [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ja kulturno tražim od vas da netko proda svoj kodt…
Pa dajte više, nemrem cijelo jutro bit uz racunalo, zove trening, zove gablec..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

drelux, zašto ne kupiš ovako jeftino.. po asku… ?
pa mirno idi na gablec.. i braintrening…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Ja kulturno tražim od vas da netko proda svoj kodt…
Pa dajte više, nemrem cijelo jutro bit uz racunalo, zove trening, zove gablec..

Raspali po asku pa da poslije možeš malo svratiti kod geronima da te nauči šta znači usklađivanje u financiskom izvješću, neka ti objasni na primjeru JDPL-ULPL [kiss]

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.



Ja kulturno tražim od vas da netko proda svoj kodt…
Pa dajte više, nemrem cijelo jutro bit uz racunalo, zove trening, zove gablec..

Raspali po asku pa da poslije možeš malo svratiti kod geronima da te nauči šta znači usklađivanje u financiskom izvješću, neka ti objasni na primjeru JDPL-ULPL [kiss]
[/quote]
Kolega Vidra
Molim Vas nemojte nam spamati i uništavati prostor za iznos cinjenica o ovom podcijenjenom blagu..
Ako niste popili jutarnji konjak, opraštam vam ovo zatrpavanje teme, ali ako jeste, onda ili popite jos jedan ili pišite nesto pametno…(jednostavnije vam je ovo prvo)

evo za one koje zanima jos malo fundamentalnih pokazatelja za kodt
podaci pokazuju kako tvrtka sve bolje i bolje radi zadnjih 5 godina

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Palo tridesetak komada ja se nadam da prodavač neće stati.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Svi se nadamo…
Uh kad bi bilo jos par istresanja

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Evo ja sam malo po asku raspalio neš ti 20 kuna gore dole, imam puno casha i ne vidim trenutno ništa bolje i sigurnije niti mi pada na pamet bilo šta drugo kupovati.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Moze li mi netko od nadleznih objasniti zasto na dan 30.09.2010. g. vrijednost ugovorenih poslova iznosi 355,9 mil. kn a na isti dan 2009. g. vrijedost ugovorenih poslova je iznosila 538,7 mil. kuna.? [undecid]

Zar nitko nije u stanju vise prodavati po bidu?

Izgleda da cemo morati pricekati vecu korekciju da bi mogli gospodski i elegantno kupovati ovaj podcijenjeni biser..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Zar nitko nije u stanju vise prodavati po bidu?

Izgleda da cemo morati pricekati vecu korekciju da bi mogli gospodski i elegantno kupovati ovaj podcijenjeni biser..


Evo ja stojim sa ovih 15 na bidu ima zainteresiranih.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Brišu me jer pišem istinu.
Napuhavate ovu dionicu, a ne valja ništa u sadašnje vrijeme.
Vi govorite o targetu 1500,00 kuna (30 % od sadašnje) za ovu godinu.
Ljudi si žele vratiti gubitak u zadnjih par godina !
Zar će to pokušati na ovoj dionici ?
DKVS je za ovo svemir.

New Report

Close