KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

veliki problem konzuma je što su kod njih svi proizvodi u pravilu skuplji nekog kod konkurencije, a ono što je suludo je što su čak i proizvodi iz tvrtki kćeri (ledo, zvijezda, belje…) kod njih bili skuplji nego kod drugih što je van svake pameti i neodrživo jer ljude mogu nasanjkati jednom, možda i dvaput, ali onda će ljudi početi kupovati u trgovinama konkurenata…sezona ih može malo pokrpati jer stranci ne gledaju toliko na cijene pojedinih proizvoda, ali domaći i te kako paze
konzum, obzirom na poznati brand i široku mrežu trgovina od kojih su mnoge na odličnim lokacijama, mogao bi dobro raditi, ali trebaju početi racionalno poslovati, riješiti razne dubioze tipa ovoga što sam naveo, zatvoriti sve neprofitabilne trgovine ili ih prepustiti nekom drugom, reprogramirati obveze na manje kamate pa bi onda i oni mogli na zelenu granu….

Ignore: KressoM, delux

Velika prednost Konzuma sto jedini ima e trgovinu. Nemojte to zaboraviti. Kako je efikasna neznam, al je vrhunska. Ja samo preko njih zadnjih godinu dana narucujem. U ostale centre iskljucivo idem ciljano na akcije

Ovdje će biti razvodnjavanje epskih razmjera, nominala je već sada 10 kuna

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Ovdje će biti razvodnjavanje epskih razmjera, nominala je već sada 10 kuna

a to znamo već prilikom odlaska u stečaj, tj. lex Agrokor, kako ga god nazvali

Možda ne bi bilo loše u Konzumu proglasiti klasični stečaj, u biti sam poprilično siguran da drukčije ne bu moglo.

http://www.jutarnji.hr/komentari/prezivljavanje-konzuma-je-i-politicko-pitanje-sto-ce-biti-s-domacim-proizvodacima-kratka-setnja-izmedu-polica-drugih-ducana-otkriva-veliki-nedostatak/6619680/

Ignore: KressoM, delux


Velika prednost Konzuma sto jedini ima e trgovinu. Nemojte to zaboraviti. Kako je efikasna neznam, al je vrhunska. Ja samo preko njih zadnjih godinu dana narucujem. U ostale centre iskljucivo idem ciljano na akcije

Njihova web trgovina napravi prometa kao jedan super konzum, znači možemo zaključiti da je ta njihova prednost e-trgovine kao da je i nema, ma veoma loše obzirom na potencijal

Jel se placa dostava robe?

Ma novi i ja sam ih otpisao, al ipak mislim da ce nesto bit od konzuma, treba se samo pozabavit s njime sta se tice racionalizacije poslovanja, mozda se i razvodi dionica al ipak bolje dobit ista nego nista, mozda ce se kad se malo stabilizira i dokapitalizirat, bolje ista nego stecaj, jer ovo su stvarno veliki novci… Sumnjive su bile ove dvije zadnje dividende, iako sam mislio da ce nas istisnut, nisam zamisljao da ce sve ovoliko nizbrdo otici… Sretno sa Beljem…

Ima izvjesca negdje? Konzum nije na burzi, ali najavio Ramljak da ce sva izvjesca objavit…

Sto ce biti s Konzumom?

https://www.dionicari-agrokora.hr/uncategorized/jl-brand-finance-brand-konzum-u-2008-je-vrijedio-cak-530-milijuna-dolara/

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Pretpostavljam da će Konzum biti preuzet od strane vjerovnika kao i sva ostala društva u vlasništvu Agrokora. Obzirom da raspon za EV postavljen prilično nisko, a mnogo je dobavljača i razlučnih vjerovnika, oni će preuzeti vlasnistvo nad novim drustvom. Isto vrijedi i za ostala ovisna društva Agrokora, iako je jasno da će ovdje biti dosta velikih otpisa kod neosiguranih vjerovnika.

Zar nitko nezna na koji bi način mogli mi dioničari Konzuma zaštiti našu imovinu ?

Treba pricekati i vidjeti koji su revizorski izvjestaji tocni.
Onda pokrecemo tuzbe prema revizorima i drzavi

život ide dalje

“Kompanija bilježi povratak kupaca”: Konzum lani ostvario 9,1 milijardu kuna prihoda

New Report

Close