Klub 100% do nule

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Klub 100% do nule

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Super je tema [lol]
Kada smo već na njoj ima li netko ažurni pregled pada Crobeksa po tjednima počevši recimo od
01.08.2008. (a može i za cijelu god.)?
Zamolio bih i gospodina Petrova da objavi i takvu jednu tablicu i doprinese praćenju našeg vlakića do NULE ?!
Nadam se da bi to moglo zanimati javnost koja išćekuje bogate mirovine !
[bye]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

evo i ja prijavljujem viro na ath cca 25kom

redom : atpl, tnpl, jdpl, lkri, lkpc….. u svima sam pušio..

Cijeli Todex group …. Mijenjam bocu korištene Jamnice za dionicu [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

koei,lplh,jdpl i pušit ću i dalje ma kolko god pljuge bile skupe

Surround all arround when it hits the ground


Postovani.

Temeljem gomile upita zainteresiranih strana primorani smo osnovati klub 100% do nule.

Primamo samo prave zanesenjake uz mogucnost otvaranja kluba 200% do nule itd. ukliko postoji zainteresiranost javnosti a zanamo da postoji.

Primamo sve brodare, gradjevinare, pusace, neke od turista osim telekomunikatera; takvi nam netrebaju (osim ako dokazu da su uspjeli 100% biti down u HT-u; za njih ide poseban klub)

Sa stovanjem

Vas KLUB 100% do nule.

P.S. Znam da se ugasiti tema ali radi fore….

Ova tema je otvorena sarkazmom i ironijom kolege bluemana.
Moram priznati da tu nema nimalo ironije i sarkazma.
Pogotovo kad bi se obistinila kretnja kapitala u svijetu.
Pogledajte ZEITGEIST, nimalo NIJE SMIJEŠNO, ironično niti sarkastično.
Vaš link

skupa sa koei

ajd da i ja kazem svoje adute,od svega po malo ali to malo mi pojelo komplet + od Ine i jos 30% u minus.A to su: virooo one point,jdpl two points,atpl three ponits and last kandiiit twelve points

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

DDJH [bye]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Prošle god. negdje u ovo vrijeme LKPC 10kom po 6500,00kn, a kada sam se navuko bilo je još 37 po cca 5100kn
Današnja zadanja je 1350kn…ima li tko jači?

Sada sam zahvalan Rumenom da nije pustio dokap. jer onda ne bi prodao po 4600kn, iako me to nije spasilo jer je DLKV na 1500, 1300,1100….bio jako jeftin, i danas je na 500kn jaaako jeftin!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Sjajna tema, ”nazalost” predebelo samu ipo ht-u da bi se prikljucio al evo 50% zarade mi je bilo premalo da izadjem iz Tiska na 1500, slicna prica i sa ATPL na 3000 prije koji mjesec… Sva sreca nisam ponovo ulazio da smanjim prosjek, cekam zavrsni udarac. Poznavajuci menatlitet nasih vrlih fond managera i njihovu sposobnost zrele i samostalne procjene ne sumnjam da ce do istog doci. No za pocasnog clana predlazem KD Vargu. On je zaista ”zaduzio” ovu temu 🙂

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

PBZ Equity … -34.03 % 2g 11d
PBZ Equity … -35.15 % 1g 10mj 18d
PBZ Equity … -42.19 % 1g 7mj 27d
PBZ Equity … -41.62 % 1g 7mj 19d
PBZ Equity … -42.37 % 1g 7mj 17d
PBZ Equity … -45.82 % 1g 6mj 25d

zašto bi se sam zahebo, bolje uz pomoć drugih

meni je smijsno kak sam uspio popusiti sa HTom…

U vrijeme prethodne recesije u Kanadi se vrtila zanimljiva reklma za Molson pivo. Mislim da je situacija prigodna pa ću je ponoviti. Kaže ovako:
Ako ste prije godinu dana kupili 1000 dollara dionica WorldCom-a danas imate 0$
Ako ste prije godinu dana kupili 1000 dollara dionica Nortela danas imate 10$
Ako ste prije godinu dana kupuli 1000 dollara Molson piva i vratili sve boce danas imate 100$

Inače as of today 13% down for the year. Nešto sam naučio iz predhodnih recesija, pa u svakoj gubim sve manje. U zadnjoj sam izgubio posao, što je puno gore nego bilo koji gubitak na burzi. U bear marketu se treba držati dionica koje su moguće mete preuzimanja one su jedine na kojima možete nešto zaraditi. Kako pada cijena dionice raste vjerojatnost preuzimanja.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Mojoj ženi sise vise a i meni se više diže! [lol]

New Report

Close