Katarina Peović na Twitteru iznijela svoje rješenje za odlazak Megglea: Ako je HDZ-u zaista stalo do 160 radnika…

Naslovnica Forum Komentari članaka Katarina Peović na Twitteru iznijela svoje rješenje za odlazak Megglea: Ako je HDZ-u zaista stalo do 160 radnika…

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

hahaha počelo je retardirano maltretiranje putem medija od strane ovakvih spodoba!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

hm, a da prvo pokaze biznis model kojim vodi brigu o svojoj imovinskoj kartici i njen iznos, pa da vidim jel zna uopce sta prica…

Dočepali se mandata, sad će počet retardirane ideje iznosit

A šta je to toliko retardirano u njenom prijedlogu ?

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

prijedlog je retardiran samo mozgovima ispranim takozvanim “liberalnim kapitalizmom” i teorijom “nevidljive ruke tržišta”.

“Ako je meni zaista stalo do 160 radnika Megglea i domaće proizvodnje mlijeka, neka ja i moji pajdaši iz Fronte iz vlastitih sredstava osiguramo financiranje i sve logističke uvjete za nastavak proizvodnje, a radnici da izaberu upravljački model i na što će potrošiti moje novce.

Ili je bolje da sve propadne pa da mlijeko proizvodimo samo mi uhljebi s Filozofskog fakulteta koji nikad nismo kravu pomuzli niti radili u realnom sektoru.” napisala je Peović na Twitteru.

Pa više nema slobodnog tržišta.

Otkako je Trump uveo zaštitnu carinu na svu robu koja nije  USA.

Lijepo uvesti carinu od 1.000% na uvoz mleka iz Srbije ( ne samo ovima iz Srbije već uvoznicima iz svih zemalja).

Pa neka si Meggle proizvodi mleko Srbiji i Bi H i tam neka i prodavaju.

Hrvati moraju imati plaće bar kao Kinezi.

New Report

Close