Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Vidim, poceli smo se i crnom magijom bavit a tu ko fol spike karma sarma ovo ono [lol]

Ma nije, hehe… Ne valja se s time šaliti.

I dalje mislim da je pravda spora ali uvijek dostižna. Dostigne ako ne tebe, onda nekog iz tvoje obitelji. I loše se stvari događaju s razlogom. Nekad i poštenog čovjeka stignu nedaće, ali se treba zapitati, da li je to netko njegov zaradio.

Ravnoteža se postigne milom ili silom.
[/quote]

OK nadam se da smo si jos uvijek dobri jel? [wink]


Kolega Deimos, uz sve znanstvene činjenice koje si iznio, a koje u velikoj mjeri stoje, s godinama sam sve skloniji vjerovati u karmu. 🙂

Gospodarski kriminalac koji me je prije deset godina gotovo stajao posla, problema u životu i neizvjesnosti, a sve zbog moje tvrdoglavosti i nepotkupljivosti je danas na dugogodišnjem izdržavanju zatvorske kazne. Prošle godine mu zet poginuo u prometnoj nesreći. On ima dvoje djece
nesposobne zadržati stečeni kapital.

Aktivni političar, koji mi poslovno već dvije godine stvara glavobolje, zadnju svoju nepodopštinu je napravio prije dva tjedna. Htio je spriječiti da se nešto napravi, što se ipak napravilo u daleko težim i skromnijim uvjetima. DAN prije tog ipak obavljenog posla, pao je na stepenicama i slomio butnu kost. Operiran i slijedi mu rehabilitacija od najmanje 4 mjeseca.

Da li su ovi događaji koincidencija? Vrlo vjerojatno no nije niti bitno.
Bit je iskonsko pitanje "smisla života". Izvan religije, nekako najgrublje rečeno – cilj je biti što duže i živjeti čim lagodnije. No imati novac i moć nije uvijek lagoda, pogotovo ako je to došlo nemoralno.


Slažem se sa Slk-om čineći zlo nekome uvijek dobiješ što si zaslužio i redovito to ide s kamatama….čineći dobro uvijek i pod svaku cijenu ostavljaš one zle daleko iza sebe …. oni te ne mogu niti dodirnuti svojim plitkim pakostima ….dok ti je savijest čista i imaš onaj drhtaj sreće u sebi ,nema tih novaca koji mogu dati veće zadovoljstvo i spokoj od toga.

Pa nije valjda da ste se svi zamjerili SLK-au? [lol]

ovo što je rekao SLK je kao da sam ja napisao. ova kriza naučila me da nije sve u novcu, štoviše, novac je prokletstvo. i prije ili kasnije, jurnjava za lovom završi kobno. ili vlastitom bolešću ili smrću bliskih osoba. uživajte i budite skromni, a zli ljudi na kraju ipak popuše i to gadno. i ne, nisam religiozan.

...povijest se ponavlja...

Jel se meni čini il vlada meće kajle novoizabranim gradonačelnicima?
Prvo u Opatiji ponuda za LRH, a sad Osijeku blokiran račun.


Jel se meni čini il vlada meće kajle novoizabranim gradonačelnicima?
Prvo u Opatiji ponuda za LRH, a sad Osijeku blokiran račun.

svidja mi se ovo: meće [thumbsup]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.



Jel se meni čini il vlada meće kajle novoizabranim gradonačelnicima?
Prvo u Opatiji ponuda za LRH, a sad Osijeku blokiran račun.

svidja mi se ovo: meće [thumbsup]
[/quote]
sori ne igram za tu ekipu [thumbsup]
evo sad na vijestima i Slavonski Brod pred blokadom.
di je još HDZ izgubio? [lol]


di je još HDZ izgubio? [lol]

Vukovar, Split… Biti će zanimljivo vidjeti anti Kerum kampanju [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.



di je još HDZ izgubio? [lol]

[/quote]
Međimurje malo ,zemljo milena….




Jel se meni čini il vlada meće kajle novoizabranim gradonačelnicima?
Prvo u Opatiji ponuda za LRH, a sad Osijeku blokiran račun.

svidja mi se ovo: meće [thumbsup]
[/quote]
sori ne igram za tu ekipu [thumbsup]
evo sad na vijestima i Slavonski Brod pred blokadom.
di je još HDZ izgubio? [lol]
[/quote]

Vukovar, Dubrovnik



di je još HDZ izgubio? [lol]

Vukovar, Split… Biti će zanimljivo vidjeti anti Kerum kampanju [lol]
[/quote]
[lol] to ce bit spektakl. a vec je pocelo cim je kerum usao u poglavarstvo – ide tuzba za sukob interesa.
Ali inace ga hdz podrzava … ha ha ha [lol]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

S Vukovarom se ne smiju zajebavat, u Splitu su doma…..znači Dubrovnik je fasovo. [tongue]


S Vukovarom se ne smiju zajebavat, u Splitu su doma…..znači Dubrovnik je fasovo. [tongue]

Vjerojatno. Sad kad stane gradnja mosta… [wink]



S Vukovarom se ne smiju zajebavat, u Splitu su doma…..znači Dubrovnik je fasovo. [tongue]

Vjerojatno. Sad kad stane gradnja mosta… [wink]
[/quote]

Nama je diplomacija u genima
Vratili smo im županiju nakon desetak godina,ipak je most županijski [smiley]

Samo da ne bude na slijedećim parlamentarnim izborima borba da se prođe izborni prag od 5%. Nadam se da su nešto naučili sa ovih lokalnih izbora pogotovo iz nekih sredina gdje su dobili 10-15%.

New Report

Close