JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hoće li se odluka vlade da JNAF ne ide u privatizaciju odraziti znatnim padom cijene dionice?

Kune nisu problem, kuna nema

neće

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

a čuj ako janaf s dobiti i bv -om od 3200 kuna pada a ove falkuše rastu tipa dioki iingra ,zbilja nema smisla ulagati u zse

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

@fffffff
Evo pokreće se stvar prema tim razinama ,od 3000 kn,počelo se prikupljati na ovima razinama…


a čuj ako janaf s dobiti i bv -om od 3200 kuna pada a ove falkuše rastu tipa dioki iingra ,zbilja nema smisla ulagati u zse

danas je najavljena cijena zelene salate na tržnicama do 30 kn i vidite kako se to odražava na KSST, ili su obzirom na lokaciju izabrani za mediteranske igre [emo_smijeh]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/NGrRQeFafIhZRjLOoXbWJQ==.pdf

who dares, wins

ROSNEFT-KATAR-PAMETNOM DOSTA

Ma joooo..
Ista priča ko pred par mjeseci kad je Čačić bio u Rusiji i kao nešto dogovorio.
Jeftin druk, što se mene tiče!
[emo_palacd]

pišem samo na dionicama koje držim..

http://www.vecernji.hr/biznis/ekskluzivno-igor-secin-hrvati-energente-se-nemojte-brinuti-clanak-565469
dobre vijesti za našeg monopolista derivatima

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Dakle ipak ROSNEFT,uskoro lansiranje rakete,ili ipak javni natječaj nakon ulaska u EU pa ko da više,naravno u stvaranje zajedničkog REGIONALNOG ENERGETSKOG SREDIŠTA!

NA DANAŠNJOJ sjednici Vlade ukinuta je odluka o prijenosu dionica Croatia osiguranja i JANAF-a u umirovljenički fond, kako ta odluka ne bi utjecala na prodaju državne osiguravajuće tvrtke – A JANAF?

izvješće objavljeno dionica ni makac. 3. svjetski rat bi ju možda malkice pomakao.

who dares, wins

New Report

Close