JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam svoje zasortao jos prosli tjedan, nema tu tajni.kod mene nema ni po babi ni po stricevima.lupim po ovima na bidu i nije mi zao jer to su ionako sve znalci koji znaju pravu vrijednost janafa za raliku od mene luzera

gledam malo ovaj graf sa strane na temi izgleda ko ona stijena na biokovu na koju se penju alpinisti. samo s druge strane

pympyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Evo za Ivanu, neki dan je pitala za uvrštavanje u prvu kotaciju.

…..Pozdravljamo odluke Belišća i Petrokemije da se izlistaju u prvoj kotaciji i pozivamo ostale da to učine”, poručio je čelni čovjek AZ obveznoga mirovnskog fonda Dinko Novoselec. Čak su i iz Jadranskog naftovoda Poslovnom dnevniku potvrdili kako žele ući u višu kotaciju, no to službeno od burze još nisu zatražili…….
http://www.poslovni.hr/130983.aspx

Di ima dima ima i vatre.
U ovome treba tražiti razloge velikog prometa na ovoj dionici, pa bilo to gore ili dolje, važno da ima prometa.

Korkyra

Najbolje ponude JNAF-R-A
Kupnja Cijena

1 3.107,00
1 3.059,04
1 3.010,00
5 3.000,00
2 2.932,00
5 2.931,00
20 2.930,08
11 2.930,00
5 2.927,00
15 2.915,89
Cijena Prodaja

3.170,00 21
3.190,00 3
3.270,00 5
3.284,88 2
3.285,00 4
3.287,99 6
3.288,00 11
3.290,00 4
3.293,00 5
3.295,00 10

Šta je ovo plavi i ekipa tek isod 3k, a obečali da brane na 3300 bar???

Nisu oni obećali obranu na 3.300 nego onaj indijanac, oni su branili na 3.500 [cry] [cry]

jedino što me čvrsto veže uz tk je ova špagica od vodokotlića

Pa pustite ovih 25 dionica nek se prodaju….jeli MORATE nekome dati svoje dionice…možete ih valjda držati 3 dana….a ljudi ”investitora”…..sami obaraju cijenu i onda kukaju….


Imali tko ideju kud ce ovo sutra buy sell hold, ostalo mi je jos par stotina komada pa da znam da kajlam po kupnji ili prodaji

I slobodno se pohvalite gdje stojite na bidu to mi je zadnji put bilo od koristi

Hvala


da ti imaš par stotina komada ove dionice nebi nas pitao za mišljenje

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

ma koja obrana,samo govore da brane.ova dionica je u dva dana solidno potonula.
i really love this game

Poželjno ga je imati u portfelju ali ne sada. Meni moji izračuni kažu da je cijena od 2.800 u skladu sa situacijom. Možda griješim , al ću radije pričekat.

Podijelite te svoje izračune s nama, baš me zanima na koji ste način došli do 2800…
Inače je to samo običan druk.
[/quote]
Izgleda da je jednostavna matematika ovdje problem. Ako pažljivije proćitaš temu, imaš sve ulazne parametre.
Druk ili ne, očito me cijena na trgovanju danas opravdava. To je cijena na kojoj bi ja ušao. 😛

Zadnji od sunca zlatni trak vrh Učki je okrunil, dolčići mići gusti mrak škurinun je napunil. Pala je noć na kućice...

što je ekipa neide na target pa neide "2800" [rolleyes]
ništa morat će te počet klikat po drugoj strani [proud]

mi smo ipak zemlja slučaj

ja vam se polako vracam..upalo prvih 15 komada…cekam vas na bidu da me okitite

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

a na asku [proud]


ja vam se polako vracam..upalo prvih 15 komada…cekam vas na bidu da me okitite

dobro je, kolega, bitno je da se vi vracate… moje cekaju na asku… al’ visoko… [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Ni pad ni rast ne ide linearno, vratit će se to kolege, ne strahujte za ovog kvalitetnog lipotana.
A gapovi se moraju popuniti.


Evo ja vam jučer sve napišem, treba sam još i nacrtati, a vi meni kljuke.
Svašta.

Korkyra

samo vi ulazite i izlazite.ja još čuvam svoje,još od 1900 kn.polako.mogu samo dokupiti,al škrt sam pa ne izlazim iz nekih dionica dok su ovako nisko.a nema se casha za sve

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

pa dobro kad će konačno taj target od 2800 kako su pisale neke kolege
ja taman prodao udjele u novčarskom fondu da se tu mogu nakrcat
kad ono
ništa od toga [tongue]

mi smo ipak zemlja slučaj

New Report

Close