JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pitanje za kolege koje su prodale Janaf. Jel kupujete sad?! Ajte požurite dok traje akcija!

a što tebe briga što drugi kupuje ili prodaje? valjda sam znaš što ćeš učiniti. a što će cijene tiče iskreno se nadam da će biti još veći popusti za strpljivije. moram se nadati jer u kešu sam…ne? MatLalic2-ev target ni srednjeročno (par mjeseci) nije nerealan. IMHO.

Koliko ste spustili cijenu…….?! Odlično. I …mislite je natrag kupiti i zaraditi na istoj korekciji…
i još malo više……? Pa s koliko dionica se igrate…….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Činjenica je da je 3,5k vrlo dobra cijena za JNAF, ali istio tako je činjenica da i nemamo preveliki izbor, da nema nešto kvalitetnih dionica koje su u 3. kvartalu imale FI kao JNAF, pa bio balon ili ne svakako je poželjno imati ga u portfelju!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Činjenica je da je 3,5k vrlo dobra cijena za JNAF, ali istio tako je činjenica da i nemamo preveliki izbor, da nema nešto kvalitetnih dionica koje su u 3. kvartalu imale FI kao JNAF, pa bio balon ili ne svakako je poželjno imati ga u portfelju!

Kolega ja se nacelno slažem sa vama i jnaf ostaje jedan od moji top pickova narednih godina…ali bolje je imat lošu firmu u uzlaznom tržištu nego odlicnu u padajucem

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



Malo gledam tu rasprave i slijed događanja na burzi i u potpunosti se slažem sa gornjom konstatacijom. Ovo je bilo klasično rušenje cijene. Režirano [cool]

Kolega ako se može režirati kretanje cijene na burzi zašto ne odete na neku slabo likvidnu dionicu i sa svojih XY tisuća kuna budete gazda i režirate cijenu kako vam paše?
[/quote]
Mislim da je za takve projekte potrebna licenca Akademije dramskih umjetnosti.

Ni pad ni rast ne ide linearno, vratit će se to kolege, ne strahujte za ovog kvalitetnog lipotana.
A gapovi se moraju popuniti.

Korkyra



Činjenica je da je 3,5k vrlo dobra cijena za JNAF, ali istio tako je činjenica da i nemamo preveliki izbor, da nema nešto kvalitetnih dionica koje su u 3. kvartalu imale FI kao JNAF, pa bio balon ili ne svakako je poželjno imati ga u portfelju!

Kolega ja se nacelno slažem sa vama i jnaf ostaje jedan od moji top pickova narednih godina…ali bolje je imat lošu firmu u uzlaznom tržištu nego odlicnu u padajucem
[/quote]

Mi imamo i uzlazno i padajuće tržište od 05. mj. i za cijelo ovo vrijeme radimo unutar tih 10ak% ili 300 bodova, ne vjerujem da će ovaj put biti drugačije.
Inaće, meni draže opcije su: ne imati dionice u padajućem tržištu i imati odlicnu firmu u uzlaznom tržištu

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Šta to sada opet pametuju ovi na biznis haeru:

Raste dug Ine
Janaf od kupaca potražuje
43,7 milijuna kuna.
Najveći dužnik je Ina od
koje potražuje 18 milijuna
kuna, a slijedi HANDA sa
9,6 milijuna kuna duga. U
prvih devet mjeseci Janaf
je Ini zaračunao usluge u
vrijednosti 41,5 milijuna
kuna, a HANDA-i 75 milijuna
kuna. Inin dug Janafu
1. siječnja iznosio je 6,9
milijuna kuna.
N. Domazet

Janaf će ih sve progutati…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Činjenica je da je 3,5k vrlo dobra cijena za JNAF, ali istio tako je činjenica da i nemamo preveliki izbor, da nema nešto kvalitetnih dionica koje su u 3. kvartalu imale FI kao JNAF, pa bio balon ili ne svakako je poželjno imati ga u portfelju!

Poželjno ga je imati u portfelju ali ne sada. Meni moji izračuni kažu da je cijena od 2.800 u skladu sa situacijom. Možda griješim , al ću radije pričekat.

Zadnji od sunca zlatni trak vrh Učki je okrunil, dolčići mići gusti mrak škurinun je napunil. Pala je noć na kućice...


Janaf će ih sve progutati…….

Tako, tako. Pustiti ih da se još zaduže a onda im sudskim ovrhama sve oduzeti…..[thumbsup]

marcello



Činjenica je da je 3,5k vrlo dobra cijena za JNAF, ali istio tako je činjenica da i nemamo preveliki izbor, da nema nešto kvalitetnih dionica koje su u 3. kvartalu imale FI kao JNAF, pa bio balon ili ne svakako je poželjno imati ga u portfelju!

Poželjno ga je imati u portfelju ali ne sada. Meni moji izračuni kažu da je cijena od 2.800 u skladu sa situacijom. Možda griješim , al ću radije pričekat.
[/quote]

Podijelite te svoje izračune s nama, baš me zanima na koji ste način došli do 2800…
Inače je to samo običan druk.

Imali tko ideju kud ce ovo sutra buy sell hold, ostalo mi je jos par stotina komada pa da znam da kajlam po kupnji ili prodaji

I slobodno se pohvalite gdje stojite na bidu to mi je zadnji put bilo od koristi

Hvala



Činjenica je da je 3,5k vrlo dobra cijena za JNAF, ali istio tako je činjenica da i nemamo preveliki izbor, da nema nešto kvalitetnih dionica koje su u 3. kvartalu imale FI kao JNAF, pa bio balon ili ne svakako je poželjno imati ga u portfelju!

Poželjno ga je imati u portfelju ali ne sada. Meni moji izračuni kažu da je cijena od 2.800 u skladu sa situacijom. Možda griješim , al ću radije pričekat.
[/quote]

Ma dajte ljudi, kenjate bez veze. Ma kakvi crni izračuni, bookovi, bakrači. Prošli tjedan Vam je sve bilo OK, sad od jednom ne vrijedi više. Koje smijurije postaju ovi forumi. Svako piše bez srama i bez ijednog argumenta samo ono što mu u određenoj situaciji paše. Sram Vas bilo. [tongue]




Činjenica je da je 3,5k vrlo dobra cijena za JNAF, ali istio tako je činjenica da i nemamo preveliki izbor, da nema nešto kvalitetnih dionica koje su u 3. kvartalu imale FI kao JNAF, pa bio balon ili ne svakako je poželjno imati ga u portfelju!

Poželjno ga je imati u portfelju ali ne sada. Meni moji izračuni kažu da je cijena od 2.800 u skladu sa situacijom. Možda griješim , al ću radije pričekat.
[/quote]

Ma dajte ljudi, kenjate bez veze. Ma kakvi crni izračuni, bookovi, bakrači. Prošli tjedan Vam je sve bilo OK, sad od jednom ne vrijedi više. Koje smijurije postaju ovi forumi. Svako piše bez srama i bez ijednog argumenta samo ono što mu u određenoj situaciji paše. Sram Vas bilo. [tongue]
[/quote]

Nije istina.
Prošli tjedan smo pisali da će doći ova korekcija, jer bilo je nerealno za očekivati da će sve pasti 20-30%, a ovo porasti još toliko.
Neki nažalost nisu htjeli slušati, neki su drukali gore i prodavali ***obrisano*** , a neki su radili što treba.

New Report

Close