JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nikako da dođemo do tih 2000 eura. Puklo i prije 2200 kuna. Ne samo da Dinko čeka prije 3000 nego i trejderi tuku već ispod 2200. Još ako svijet okrene prema dolje evo nas u trenu na 1500 kada trejderi počnu rezati gubitke.

evo vašeg posta iz 8.mjeseca (JNAF bio tada oko 2000,00 kn)
kolega jednu to isto priču vrtite još od 2000,00 kn [yawn]…ko da vas je neko navio na ključić odpozadi [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



Conane i bob1391, na pravom ste putu… ne kupujemo dionicu da bi je držao 14 dana, nego malo duže… ima i takvih naravno, ali oni su zalutali na JNAF ! Pozdrav!

Kolega s prvim ulazom na 1950 i izlaskom kompletnim u ponedjeljak ajde bacite oko na graf pa vidite koliko je to bilo vremenski strpljenja. Meni se cini bitno dulje od 14 dana. Ali isto tako mi se cini da vi bas spadate u grupu koja ovu dionicu nema ni 14 dana
[/quote]

otprilike čak duplo više od 14 dana, ako stavimo naglasak na :”s prvim ulazom”

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Uvaženi kolega, za razliku od Ivane7 ja stvari napišem ranije i to mjesecima.

Trenutno ima drugih – puno puno boljih prilika.

Ajde onda nas prosvjetlite koje su druge prilike tako da i mi spekuliramo te podignemo likvidnost i cijenu, a bome i brutalno zaradimo.

Nije bolest sve što boli



kolega na krivom ste forumu…to st valjda mislili na Atpl [lol]

Ooo, ne kolega, vjerujte da sam na dobrom forumu!
[/quote]
a onda dobro,šta da radimo,dokupit ćemo….opet dobro

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!




Izgleda da pada i kota 3500!

neće pasti !
[/quote]

Palo je!
[/quote]

je, ali petak je, a on se ne računa … [wink]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



Conane i bob1391, na pravom ste putu… ne kupujemo dionicu da bi je držao 14 dana, nego malo duže… ima i takvih naravno, ali oni su zalutali na JNAF ! Pozdrav!

Kolega s prvim ulazom na 1950 i izlaskom kompletnim u ponedjeljak ajde bacite oko na graf pa vidite koliko je to bilo vremenski strpljenja. Meni se cini bitno dulje od 14 dana. Ali isto tako mi se cini da vi bas spadate u grupu koja ovu dionicu nema ni 14 dana
[/quote]
Krivo vam se čini kolega. Nisam smatrao potrebnim pisati dok nisam osjetio negativnu klimu… i strahujem naravno za dionice koje imam… Ljudi su podložni utjecaju i često reagiraju investirajući na osnovu pisanja na forumu !!!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Ti koji investiraju na osnovu pisanja na forumu ,za njih je najbolje da se ostave burze..
ps..i to što prije.

evo ja čistio na 3400, sad sam malo niže, pa udarite.


Ti koji investiraju na osnovu pisanja na forumu ,za njih je najbolje da se ostave burze..
ps..i to što prije.

Nije baš tako……treba razlučiti pisanje.Ja sam najavio ovakav scenario ali eto – skupio puno jedinica!



Ti koji investiraju na osnovu pisanja na forumu ,za njih je najbolje da se ostave burze..
ps..i to što prije.

Nije baš tako……treba razlučiti pisanje.Ja sam najavio ovakav scenario ali eto – skupio puno jedinica!
[/quote]

Zasluzeno. Vi ovakav scenarij najavljujete jos od 2200 kn. A od tada do sada se dalo izuzetno dobro zaraditi. Tko je Vase pisanje nedajboze poslusao nije zaradio nista. A jos ak Vas poslusao i za DIOK sad i pusi. No i ovakvi koji pisu kao Vi su dobri. Radis kontra od onog sto pisu i zaradis. Samo nastavite molim Vas dalje.

toliko je dobra obrana na JANF-U da je pao samo 6%.oni koji su ga branili ,utekoše.
i love this game

Kaj se događa, zašto smo unatoč rekordnog izvješča zaronili tako lijepo?
Nije li ovo bilo predviđeno onom starom buy on rumors sell on njus.

Molim komentar kolega governor i Plavi pogotovo, još bi htio čuti i kneleta, ali on je svoje pametno prodao jučer.

Znam da se ne kupuju dionice od danas do sutra, ali zašto su neki korisnici tvrdili da to neće dolje, kad niti znamo da će gore.
Molio bi također jednu undamnetalnu analizu oko ove zanje moje tvrdnje. Znači kako su znali da neće dolje i time i zato kupovali i nadokupljivali?

Evo da i ja iznesem svoje razmišljanje. U JNAF sam ušao relativno nedavno, tj. prije 10-ak dana. Nažalost prije nisam imao casha. Smatram da dionica ima veliki potencijal i da će dugoročno samo rasti. Danas sam sa nestrpljenjem očekivao FI i nakon odličnog rezultata još sam sigurniji u rast ove dionice.

Ovaj pad nakon ovako dobrog FI nije očekivan, međutim mnogi su ulazili na puno nižim razinama i većina je čekala FI kako bi kapitalizirala dobit. Iako je FI odličan, mnogi su planirali danas prodati dionice, te zato danas imamo pad.

Pozitivnih vijesti za ovu dionicu ne manjka, te ću pratiti razvoj situacije. Ukoliko još malo padne planiram dokupiti, međutim siguran sam da će s vremenom potražnja za ovom dionicom samo rasti, a iz top10 vidi se da je free float jako mali…

El Febo, 30.10.2009. u 15:46
Ovaj pad nakon ovako dobrog FI nije očekivan, međutim mnogi su ulazili na puno nižim razinama i većina je čekala FI kako bi kapitalizirala dobit. Iako je FI odličan, mnogi su planirali danas prodati dionice, te zato danas imamo pad.

slažem se sa svime ipak bih dodao da su ovi mnogi koji se iskrcavaju, odnosno namjeravali su se danas iskrcati (uključujući i mene) ipak očekivali malo više od današnjeg dana , te su sada, kada su vidili da su njihova očekivanja bila ipak malo pretjerana, odlučili se zadovoljiti sa nižim zaradama ( ne uključujući i mene jer sam nakon poslijednjeg trejda na Janafu ušao previsoko zanemarivši pri tom drevne trejderske tehnike velikog SunTzu-a koji kaže :"kada uđeš plitko, na jakom si terenu").
Nadalje, bitnijeg fundamentalnog razloga za ovakav održiv pad ,po meni nema, izuzev ponovog urušavanja čitavog tržišta, a rizik čega ne možemo posve iskljućiti.
Ipak, očekujem laganu stagnaciju nakon ovog iskrcaja pa ondak lagani oporavak.

Živjeli! [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


ma ovo se ovi paničari istresaju, a to je kratka vjeka. Bogami moje neće dobiti po ovin cijenama

tak je reci ti njima! ja pustio ostatak iznad 3600 danas. vjerujem da janaf vrijedi daleko više, ali 70% mi je čist dovoljno… zasad. sljedeće izvješće je tek tamo u kasnu zimu, a dotad će ručicama dojadit držat istu dionicu.

New Report

Close