JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tehnicari, kako ovdje napreduje ta salica? Je li sve korektno danas odradeno.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Tehnicari, kako ovdje napreduje ta salica? Je li sve korektno danas odradeno.

Stavila bum sve na temu TA, ali da samo velim da sve izgleda super,deca

Tek sam sada poceo pratiti ovu dionicu, kakvo je bilo kvartalno izvjesce deca [lol] ?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Tek sam sada poceo pratiti ovu dionicu, kakvo je bilo kvartalno izvjesce deca [lol] ?

A kaj da vam velim.
Najbolje izvješće na ZSE.
Prihodi veći za 50% a dobit veća za 130%
Perspektiva fantastična a u tome je bit.
Nafta je uvek u modi,deca

Ja je pratim duze vrijeme i skupljam,nemam puno ,al ovdje ne ocekujem neki ludi rast,bio bi zadovoljan sa sadasnje cijene za koji dan na 2800-3200.
Na toj cijeni moze i ostat,a onda za godinu ,dvije ..na 5000-6000.
Mislim da ce vam to bolje teta Brankica objasnit,al nema se sta,sve je jasno. [thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Tek sam sada poceo pratiti ovu dionicu, kakvo je bilo kvartalno izvjesce deca [lol] ?

Kad ga procitas i vidis i shvatis da to nisi kupio osmijeh ce ti se pretvorit u kiseli [wink]


Ja je pratim duze vrijeme i skupljam,nemam puno ,al ovdje ne ocekujem neki ludi rast,bio bi zadovoljan sa sadasnje cijene za koji dan na 2800-3200.
[thumbsup]

Dobar ste gospon zgubidan ,ha,ha.
Ovaj, kaj da vam velim nego da je 1 BV=3000 kuna a neki prosjek ovog sektora je 2 BV-a.
Pa mi moramo narasti 50 % da opće budemo na jednom buku a 200% da dosegnemo prosjek sektora.
I to govorimo o prosjeku sektora za developed markets, ne za emerging kaj smo mi.
Za nas si računajte puta dva.
O čemu pričamo?



Ja je pratim duze vrijeme i skupljam,nemam puno ,al ovdje ne ocekujem neki ludi rast,bio bi zadovoljan sa sadasnje cijene za koji dan na 2800-3200.
[thumbsup]

Dobar ste gospon zgubidan ,ha,ha.
Ovaj, kaj da vam velim nego da je 1 BV=3000 kuna a neki prosjek ovog sektora je 2 BV-a.
Pa mi moramo narasti 50 % da opće budemo na jednom buku a 200% da dosegnemo prosjek sektora.
I to govorimo o prosjeku sektora za developed markets, ne za emerging kaj smo mi.
Za nas si računajte puta dva.
O čemu pričamo?

[/quote]
O skromnosti,al podrzavam vasu teoriju.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.



Ja je pratim duze vrijeme i skupljam,nemam puno ,al ovdje ne ocekujem neki ludi rast,bio bi zadovoljan sa sadasnje cijene za koji dan na 2800-3200.
[thumbsup]

Dobar ste gospon zgubidan ,ha,ha.
Ovaj, kaj da vam velim nego da je 1 BV=3000 kuna a neki prosjek ovog sektora je 2 BV-a.
Pa mi moramo narasti 50 % da opće budemo na jednom buku a 200% da dosegnemo prosjek sektora.
I to govorimo o prosjeku sektora za developed markets, ne za emerging kaj smo mi.
Za nas si računajte puta dva.
O čemu pričamo?

[/quote]

Mudro zboris i slazem se posve

Ova dionica je sigurnija od kasice prasice. Jedina razlika je što će ovdje prinos biti znatno, znatno veći. Što više nafta bude rasla, što veća inflacija, Janafu bolje. A sa izgradnjom novih spremnika i fundament će izgledati bitno drugačije (bolje) kao i perspektiva.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

hahaha, skupila se simpatična ekipica za druk na janafu. haha… te šalice, te kiseljenje, te kasnimo za sektorom, te nafta je uvijek IN. haha, evo onda ću i ja kupiti sutra par komada… po popustu [tongue]

I'LL BE BACK


hahaha, skupila se simpatična ekipica za druk na janafu. haha… te šalice, te kiseljenje, te kasnimo za sektorom, te nafta je uvijek IN. haha, evo onda ću i ja kupiti sutra par komada… po popustu [tongue]

ak bude sutra gusto oko neklinea šalice ja vile vadim iz štale.



hahaha, skupila se simpatična ekipica za druk na janafu. haha… te šalice, te kiseljenje, te kasnimo za sektorom, te nafta je uvijek IN. haha, evo onda ću i ja kupiti sutra par komada… po popustu [tongue]

ak bude sutra gusto oko neklinea šalice ja vile vadim iz štale.
[/quote]

daj prevedi mi te tehnološke [lol] di je neckline?

I'LL BE BACK

oko 2050 nekih….ma neće teta brankica dat niže od toga. [thumbsup]

governor , gdje si ti , tu sam i ja [proud]

Kune nisu problem, kuna nema

New Report

Close