JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izdvojio bih ovaj članak, kad ga nitko drugi nije postao:

Vaš link


Predsjednik Skupštine Mare Nostrum Stjepan Papić je kazao kako hrvatsko brodarstvo nije zahvaćena virusom krize svjetske brodarske industrije u kojoj, po njegovim riječima, učestalo bankrotiraju i neki od svjetskih brodara te se zbog krize diljem svijeta prolongiraju rokovi za izgradnju već ugovorenih brodova. ‘Kriza je svom žestinom udarila brodare u svijetu u zadnjoj četvrtini 2008. godine, ali hrvatski brodari nastavljaju graditi brodove’, kazao je Papić.


Ma brale obican politicki predizborni pamflet na koji ne treba gubit vrijeme. Samo pitaj Papinja posto mu supramaxi.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Jedno od osnovnih pravila koje defanzivni investitori prilikom investiranja ne smiju zaboraviti je ono da se moraju zaštititi se od prevelikih očekivanja ne kupujući (pre)skupe dionice.

Dionica JDPL definitivno nije preskupa dionica, a da li je (pre)jeftina to procijenite sami za sebe i da li je kao takva (prejeftina) primamljiva defanzivnijim investitorima procijenite sami.
[cool]

Periculum in mora.

Cekaj neka containerasi izadju iz TC. Bit ce i (pre)jeftinija.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Periculum in mora.

Vidite kako netko može udariti po ASKU kad god poželi kupovati ovu jeftinu dionicu i koliko malo treba novaca da je digne.

Ovaj se put zaustavio na 93 kn, a drugi put tko zna gdje će se zaustaviti na putu prema gore , a ponoviti ću za to ne treba velika hrabrost jer ulaz po ovim cijenama je zaista dobra odluka.

Periculum in mora.

BDI danas ide gore.Ja utukao 40% u atpl i jdpl.Ne slušam tehmana.Pa nije on bog da sve zna a i vrijeme je da se i on koji put zajebe.Za mene ovo je početak kraja lošeg perioda.Ja ulazim pozdrav i sretno svima kako kešolovcima tako i ddddoooododojojoničarima.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

BDI down 1.88%, 1615 Bio sam u krivu.Kratkoročno. [embarass]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

O Bože [tongue]

Neka mi netko kaze kojom logikom se moze doci do povecanja amortizacije na 50 mil kn u kvartalu prilikom smanjenja materijalne imovine.
Ovo je ustvari otpis.
kako se porez na dobit ne placa ovo nema veze sa mozgom.

Odnosno ima ali neide kroz racun dobiti i gubitka.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Pogledati kes na racunu…


Pogledati kes na racunu…

Znam, to i gledam..
Hebiga, nisu svi uceni.
Sta ce novinar prvo napisati, pad dobiti..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

-94 mil na vrijednosna usklađenja [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Pogledati kes na racunu…

Znam, to i gledam..
Hebiga, nisu svi uceni.
Sta ce novinar prvo napisati, pad dobiti..

[/quote]

Novinari su dno dna. Danas bombastični naslovi o dobiti Podravke [lol] U ovoj državi nema jednog medija koji zna interpretirat financijska izvješća.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close