JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U igri za kupnju jadroplova su još i turci i jedan strani fond..tako da čisto sumnjam da će oni ovo pokupit po ovim cijenama..

Dobro ce se Tankerska morati istresti, ako zele i Jdpl.

Prva runda pregovara je bila prije 2mj. Deda je na pregovorima bio ustrajan, dobio je signal iz Zg ne prodati sicu.

Pa logično je ako je drzava uletila sa desetinama milijuna da ga neće dati za kikiriki..zato je Paviću izletilo da su zainteresirani ali ne po precijenjenoj vrijednosti i da bude transparetno(dakle u igri su i drugi kupci)..po povlaštenoj cijeni ga sigurno nece dobit…

Da, inače je država poznata po tome da nikad ne proda ispod cijene. Ni pod razno oni to ne bi dali. Poklonili bi da netko hoće uzet a ne prodali. Pa cerp ako je već želio prodati atpl, trebao je sve ili ništa. Vozarine raste a cijena pada danima, danas eto neko ciganjenje se malo osjetilo ali realno cijena nije trebala biti ispod 13 eura. Po nalogu EU moraju se riješiti većinskog paketa, kupnja LPG u dobro vrijeme i trenutno potencijal rasta BDI nam idu na ruku.

mcap 14 milja… dakle, jedan brodić star dvadesetak godina! pametnome dosta.

Ako su preuzeli atpl po p/b 0.8 a ovdje je p/b 0.45 očito je ako ih isto vrednuju da bi onda za jdpl trebali iskesat barem 14 eur po dionici..ovo je stvarno preniska cijena za bilo kakvu prodaju..to bi im po ovoj cijeni došao kao poklon..

Actual Cape Index up 2,047 to 23,139$/day. Best rate for this time of the year since 2010, up 19.9k YoY. Svi brodari danas vani u zeleno, gdje je cijena jdpl… Atpl kaput, uljanik nema trejda a jdpl crveno to je zse…

Jedini brodar u svemiru koji je danas na – 3% 😄😄😄😄 pavicu dobro dosao

Mislim da ko nije dugo na zse da bi ga i čudile ovakve cijene..ja sam tu vec 14 godina pa me nista ne cudi..cijena je kriminalno jeftina..isao deda u Ukrajinu da govori prevoz zita preko Crnog mora..neke dionice su narasle 1000% a neke skoro besplatno..i to je zse😅

Ovdje je drugačija situacija nego na atpl..vidjet ces da ce morat ponudit više..jer je trzišna kapitalizacija u razni broda koji je za rezaliste..samo budite strpljivi..

Na bidu je netko veci.

Vani su 5 godišnji maximumi na brodarima dok ovdje cijena kao u najgore vrijeme…

Mislim da je tankerska počela kupovat na burzi..miriše na 10 eur po dionici, s obzirom da kupuju i na 8,80..nema ovdje sada veze vozarine bitna je otkupna cijena tj.cijena dokapitalizacije…

Jedino ako ovaj zadranin iz top 10 ne muti vodu za njih. Oni kad krenu to će interkapital odraditi, do tad cijena mora doći na normalne neke razine jer ovo je smiješno. Vozarine su dobre a futuresi najavljuju još bolje tako da kroz neki period 10 bi trebalo pregaziti kao plitak potok…

Mislim da kupuje skrbnički od agram banke,on podebljava račun,možda se oni kriju iza tog računa..i dalje je p/b 0,47..totalno jeftino…a ništa ako bude dokap po 9 javit ću se i ja..ma mora to ići više,ovo je stvarno sramotno niska cijena..

New Report

Close