JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


“…skrećemo pažnju da investitori koji su se javili u prvom krugu nisu dužni predati obvezujuću ponudu za kupnju u drugom krugu.”
S poštovanjem,
Info CERP"

ovo je vrlo indikativno upozorenje! [emo_zacudjen]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

ESOP-radničko dioničarstvo je najbolje rješenje i za firmu,za zaposlenike,pomorce ,male dionicare pa i za državu.
Ovaj natječaj treba poništit.Po ovom članku je očito da se planira zaheb malih dionicara kroz nepotrebnu dokapitalizaciju.
Atlantska je napravila ESOP 2004.godine i to se pokazalo kao najbolje rješenje.

Sve privatizacije treba poništiti, a firme podijeliti radnicima. To je najbolje rješenje. Kapitalizam donosi samo smrt, uništenje i ništavilo.

ESOP je isto privatizacija,osmišljen je u SAD-u.To je kapitalisticki model.


To je jedan sablonski odgovor. Vidimo da je u novinama ipak nesto procurilo

Mi mali dionicari imamo pravo znati, sluzbenih informacija nema nigdje,
u medjuvremenu sam poslala upit i u CERP i u DUUDI da mi se ocituju vezano za napise u medijima o pocetnoj cijeni, ali na taj mail jos nisam dobila odgovor ( za prvi odgovor CERPU je trebalo 6 dana )
…tako rade nase drzavne sluzbe… sve su pospajali i ocito su na godisnjem do 01.07….
a pogldajte kako se u Jadroplovu sluzbeno (na papiru) bore protiv korupcije
…papir sve pdnosi [emo_ljut]
http://www.jadroplov.hr/hr-hr/antikorupcijskiprogram.aspx

pa dobro ljudi,što ćemo sad kupovati ili prodavati

izgleda da se ipak malo računalo… ali da još uvijek nema nikakve službene informacije o ovako materijalno značajnoj odluci i dezinformacijama ( a možda su i istinite ) to je nevjerojatno…to je čisti dokaz koliko država brine o svojoj imovini ( tj imovini sviju nas )

Nema komentara danas?

19.06.2014. “Neven Melvan, voditelj splitskog ureda SPH, najavljuje veliki skup pomoraca sljedeći tjedan; Kapetan Ante Roje: Realna vrijednost ‘Jadroplova’ puno je veća”

…nista od najavljenih prosvjeda ovaj tjedan?… ili je sve to skupa bila samo dezinformacija?

Na moj ponovljeni upit, dobila sma odgovor od CERPa, pocetna cijena jos nije odredjena!Dakle ovo sto je procurilo u stampi su ciste dezinformacije ili eventualna nagadjanja.
Procitajte dolje odgovor od CERPa, a najbolje je da ih i sami pitate:

“Poštovana,
dana 23. lipnja 2014. godine odgovorili smo na Vaš upit, te Vas, ponovno, izvješćujemo da Odluka o početnoj cijeni i provedbi postupka javnog prikupljanja ponuda za kupnju dionica društva Jadroplov d.d. Split još nije donesena.
Također napominjemo da će Odluka biti donesena sukladno Uredbi o načinu prodaje dionica i poslovnih udjela (NN 129/13), a u kojoj je preciziran način određivanja početne cijene.

S poštovanjem,
Info CERP ”

samo nemoj biti naivan….

da, nije određena jer nema nikakvog službenog priopćenja, ali može se nekim slučajem dogoditi kad se objavi da bude kao u članku…

New Report

Close