JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

krenule igre sa osmicama…
hahaha…


krenule igre sa osmicama…
hahaha…

Kolega to je novo pravilo na ZSE samo za Jadroplov![emo_smijeh]

dobro kažete kolega….krenule igre…

a kako je to taj članak osvanuo u rubrici “sponzorirani članci”?

http://www.slobodnadalmacija.hr/Linkovi/Arhiv/tabid/219/Datum/19.06.2014/Default.aspx

Ko prvi mazne onoga na 131,50, danas može feštat.
a što se mene tiče, hebi ga municija sva ispucana ranije na cca 140,xx.

igre s osmicama a mi smo na strani foruma 888

Da li se i gdje moze vidjeti sluzbena objava DUUDI o pocetnoj cijeni?
I odakle uopce novinaru ta informacija?
s obzirom na vaznost iste, gdje je sluzbena izjava za ZSE od strane Jadroplova?

A i Jadroplov ima 8 brodova!

Pitanje moderatoru:
Vi ste POSLOVNI dnevnik… kako to da nemate komentara na “navodno” objavljenju prodajnu cijenu Jadroplova?
Kao novinari, mozete li provjeriti da li je zaista i gdje DUUDI objavio tu informaciju?



Vaš link …
130000000,00kn/ 1146122 dionica = 113,43kn

znači samo 113 kn! lijepo su vas navukli unutra bajkama o min. 200 kn po dionici! [emo_zloban]
[/quote]

Onda je i prvi čovjek Jadroplova “navučen”!

http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/JDPL_stjecanje_otpustanje_2014__1232014152919.pdf


Ko prvi mazne onoga na 131,50, danas može feštat.
a što se mene tiče, hebi ga municija sva ispucana ranije na cca 140,xx.

Znači onaj komad je odrađen u šutu!!!!!

A sada samo još da ekipa pobroji koja sića se nalazi na putu do cijene od 140,xx Kn, pa onda i do 150,xx Kn.

Želim vam ugodan dan i gledanje u ekran.

sumnjam da ce neko dati toliko, 113kn nije malo.
a oni koji misle da vrijedi više, nek odrijese kesu i ponude 120kn, pa ce dobiti firmu.

evo nek Ante Roje skupi par pajdaša i nek preuzmu.ako nema sam toliko novaca, nek organizira nešto, ima sigurno dobre veze, razumije biznis.mozda i banke ulete.

a ne ovako sa drzavnom imovinom gloginje mlatiti. Njima ne bi odgovarala bilo koja cijena, jer ovako su na državnim jaslama i rade sta hoce, kad dodje vlasnik, onda vise nema krave muzare i uhljebljivanja i muženja i lova u mutnom.
o tome se radi.

ja bi to poklonio, dda se mene pita, samo da se država makne odatle.

to naravno ne vrijedi za našu Petricu, jer tamo radnici rade i treba čuvati radna mjesta!

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

New Report

Close