JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jeftino jako. Kao i Dlkv na 6 kuna.

Ovdje sam pisao kad je bilo između 16-20 kn da je dobra kupovina, jer mi je 10kn bila prerizicna kupovina.

Dok jos neki cekaju, nek pricekaj pa cu im ja prodati na 100kn.

Ma dajte kolega..kad krene istresanje bit ce ovo na 13kn u par dana.

@diokidina,

Kupila sam i ja simbolican iznos na 20 kuna. Ali ne pisem zato nebuloze i drukove.

Na 100 kuna sigurno ne bih kupovala.

A ljudi se kod nas zanose stecajusam, a onda kada bude spajanje 100 za 1 onda se “prijeti” Dorhom i tuzbama.

I ja prodajem,  a ne kupujem  na 100😂

Ne smatram nikoga  budalom.

Vozarine za dry bulk je gotovo nemoguce predvidjeti. One su jako volatilne. Tu se zaradjuju i gube veliki novci.  Vrijedi to i za tankere.

Jdpl je drzavna stecajusa i slabo je likvidna dionica.

Nego,  sto je bilo  sa ulaganjem u Dlkv na 2 kune?

 

@Marielena

Prodao po 1,80-1,90 i usao na Jdpl 25-30.

Eto, dobar posao.

Trebali ste to objaviti onda 🙂

neojunior, 04.07.2021. u 17:55

Ma dajte kolega..kad krene istresanje bit ce ovo na 13kn u par dana.

Kao i ATPL na 160kn…zato ce gubitas TPNG na 3 znamenke…😛😛😛

Rastimo zajedno...

@Marielena

Kako je dobar posao????

Kad ti kazes da ce bit spajanje 100 za 1.

@diokidina,

Koliko vidim Jdpl je sada 50 kuna. U tom smislu za vas dobar posao. Za onoga tko je kupio po 50 kuna ne znam jos.

Nisam rekla da ide spajanje 100 za 1. Rekla sam da se zimus govorilo o spajanju dionica i dokapitalizaciji.

@parica,

Tpng nije gubitas. Na 3 znamenke nece.

A Atpl i Jdpl nece padati dok vozarine rastu, a onda ce se opet morati suociti sa strukturnim problemima.

Ja inace mislim da se Atpl kupovao na 150, ne 400 kuna, a Tpng se kupuje na 39, ne 60 kuna.

@Marielena

Dok su vozarine iznad 8tis$ Jdpl vozi u plusu. Jdpl trenutno vozi 23-26tis$. Pa ti izracunaj koliko bi ovaj kvartal mogao biti u plusu, mislim u rekordnom u zadnjem desetljecu. Slijedeci kvartal ce vozit i do 30tis$.

Tendencija rasta je do 40tis$, ali cemo jos vidjet.

neojunior, 04.07.2021. u 17:55

Ma dajte kolega..kad krene istresanje bit ce ovo na 13kn u par dana.

100% točno

diokidina, 04.07.2021. u 15:15

Ovdje sam pisao kad je bilo između 16-20 kn da je dobra kupovina, jer mi je 10kn bila prerizicna kupovina.

Dok jos neki cekaju, nek pricekaj pa cu im ja prodati na 100kn.

hahaha,glu-plji druk dugo nisam pročitao

 

Ja ne prodajem prije 100kn,a vi slobodno smatrajte da sam budala. Na kraju cemo vidjet tko ce brojit a tko ce i dalje gledati.

Ovaj sektor je desetljecima zapostavljene, tako da ce jos dugo biti na ovim vozarinama, vrlo vjerojatno i vecim.

New Report

Close