JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $5797 (UP 226)
BPI Average of the T/C routes $6179 (UP 87)
BSI Average of the T/C routes $9326 (UP 19)
BHSI Average of the T/C routes $7764 (DOWN 1)


ja ga čekam na 50 , pa što bude . meni svakako dobro.

..teško na 50..ali sve je moguće–ove ture iznad 69..



ja ga čekam na 50 , pa što bude . meni svakako dobro.

..teško na 50..ali sve je moguće–ove ture iznad 69..
[/quote]

…. ide pomalo ….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

nevjerojojatno šta se na ovoj dionici događa.nitko iz top 10 nije pordavao nego dapače kupovao dionica klizne sa 90 na 60.dokap o kojem se priča mora ići po barem 100 kn plus knjigovodtvena je 400 kn a po njoj bi bio jedino fer i pošten dokap( to ne očekujem kad vidim u kakvoj državi investiramo u dionice,ali)

stvarno sam razočaran,ne zbog sitnog gubitka koji sam uspio sa shortanjem smanjiti na minimum ,već radi klime oko burze i dioničarstva i mislim da mi je ovo poslijednja naša dionica koju u koju ću zadugo ulagati.ne znam zašto gubiti vrijeme na zse kad postoje likvidna i normalna tržišta. čak i turska u ovom okruženju revolucije raste prema gore.a otkad sam tamo prisutan index je otišao sa 55 000 na 77 000.šta reći dalje.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

volio bih da bude tako, ali…. dosta sam puta bio svjedok one ….” uzima se u obzir prosječna cijena u zadnja 3 mjeseca …” a cijena se već dobro urušila.naravno, ovo je dokap i ne mora ovo igrati nikakvu ulogu, ali ovo cimanje cijene prema niže mi je malo sumnjivo, a nitko iz top 10 ne prodaje.kako sam već rekao, čekam je na 50 i eventualno niže, čime bi bio prezadovoljan. a opet, ako počne rasti, opet dobro.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Izdavanje novih dionica po 10 kuna bi vjerovatno bio skandal pa je vjerojatnije da se dokapitalizacija provede po 10 % sadasnje nominale,tj. po 36 kuna.
Nominala se jednostavno smanji s 360 na 36.To neki valjda vec znaju pa i cijena ide tamo.

Poštovani kolega @lapad, vaša “gledalica” je u kvaru…[emo_smijesak]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!


Izdavanje novih dionica po 10 kuna bi vjerovatno bio skandal pa je vjerojatnije da se dokapitalizacija provede po 10 % sadasnje nominale,tj. po 36 kuna.
Nominala se jednostavno smanji s 360 na 36.To neki valjda vec znaju pa i cijena ide tamo.

Pa mislim stvarno.. što reći? [emo_beztona]

jeli ovo sve po 60 [emo_smijesak]

Za one koje je brinulo što se u Top10 nalazi Jadran kapital U LIKVIDACIJI, pa su se plašili ili možda nadali da će biti jeftine rasprodaje, eno je danas izašao poziv na GS JAKT u kojemu između ostaloga piše:

10. Donošenje odluke kojom se utvrđuje da Društvo prestaje biti zatvoreni investicijski fond s javnom ponudom danom pristupanja Republike Hrvatske Europskoj uniji …
11. Donošenje odluke kojom se utvrđuje da Društvo nastavlja dalje poslovati kao dioničko društvo …

Dakle, neće biti likvidacije ni prisilne prodaje njihovih dionica JDPL.


Dakle, neće biti likvidacije ni prisilne prodaje njihovih dionica JDPL.

to opet ne znači da oni neće krenuti s rasprodajom dionica JDPL-a ako im zatreba keš

http://www.dryships.com/pages/report.asp

New Report

Close