JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

imam osjećaj da je ovdje netko namirisao da će brodosplit sada kad je privatiziran ići u gradnju brodova za jadroplov a da će država neizravno kroz gradnju brodova i dalje subvencijama pomagati brodoslpit a i razvijati jadroplov kao državnog brodara.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

U svibnju 2009 je jadroplov na racunu imao preko 200 milijuna kuna a sad ima 19 milijuna kuna.Od tada do danas je isporuceno preko 4000 novih brodova pa su i vozarine jako pale.U svibnju 2009 je BDI bio oko 4000 bodova a danas je 923.


imam osjećaj da je ovdje netko namirisao da će brodosplit sada kad je privatiziran ići u gradnju brodova za jadroplov a da će država neizravno kroz gradnju brodova i dalje subvencijama pomagati brodoslpit a i razvijati jadroplov kao državnog brodara.

nema to veze s ovim nego navlakači pokušavaju napumpati cijenu preko 90 kn pa da s velikom zaradom iskipaju sve što su kupovali na 5x i 6x kuna

@fago
a kome će ti navlakači prodat?

moguće,ali su očigledno zadnjih dana svi brodari u fokusu a oni su znali dobro potegnuti,a i čini mi se se da su ovom zadnjem rastu bili i zaboravljeni.

a bv jdpl 400 kn,možda je ipak prevelik diskont na burzi.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

lani u ovo vrijeme jdpl na burzi bio 104 kn.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

sad vam je ekipa sa bida na asku

Konačno se karte na asku otvaraju, pa sad da vidimo…uz povoljan bdi, nije nemoguće da se i danas prođe taj otpor na 87…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


@fago
a kome će ti navlakači prodat?

svejedno im je kome, samo ako neki naivac nasjedne na te bajke o BV-u od 400 kn i slične gluposti


sad vam je ekipa sa bida na asku

Može se ekipa prebacivati sa bida na ask i obrnuto, koliko hoće, ali siguran sam da će cijena Jadroplova rasti.

a uvijek je netko na asku a netko na bidu. samo je pitanje tko je trenutno u pravu a tko u krivu.

točno se vidi korelacija u rastu i padu jdpl i atl.čak i tnpl prati ali ona ima svojih problema radi druih stvari.

u top 10 je samo rba skrbnički prodao neku količinu zadjnih mjesec dana.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

dok traje ovako lijepa ponuda na bidu, trebalo bi je iskoristiti. pada mi napamet poslovica Prošla baba s kolačima. ali to je uvijek tako.tek kad počne curiti na 70 onda će početi i prodaja jer onima koji sad ne prodaju je 80 premalo a 70 če im biti sasvim u redu.znam da nema logike ali eto..to tako funkcionira

Gdje se mogu pratiti futuresi za BDI?
Hvala unaprijed!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Gdje se mogu pratiti futuresi za BDI?
Hvala unaprijed!

http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

THX..100-ka!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close