IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tromjesečni prosjek – 41,79kn……ako nekoga zanima.

Treba vidjeti je li se s dionicom trgovalo više od 1/3 trgovinskih dana unazad 3 mjeseca. Ako nije, ide elaborat o procjeni.

Ako je se i trgovalo 1/3 u 3 mjeseca, zašto bi netko prodavao svoje dionice ako ne mora?



Tromjesečni prosjek – 41,79kn……ako nekoga zanima.

Treba vidjeti je li se s dionicom trgovalo više od 1/3 trgovinskih dana unazad 3 mjeseca. Ako nije, ide elaborat o procjeni.
[/quote]
Trgovalo se 22 od 63 trgovinska dana, nažalost taman. I nažalost prosjek je samo 41,79

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

A zašto bi prodavao?


A zašto bi prodavao?

Tako da ne dodavao jos jednu u set onih koje idu na njuskalo-trade.

pogledajte trgovanje (ako se to tako uopče može nazvati) zadnjih mjeseci i sve će vam vjerujem biti jasno. mizerni prometi u posljednje vrijeme zadovoljavaju kriterij o 1/3 trg dana. i na taj način izbjegavaju izradu elaborata procjene neovisnog revizora. sramota! opet su mali dobili k.. i da, još izbor datuma da nitko ne dođe! svaka čast upravi!

Sve je po zakonu.

Zanimljivi najbrži prst u par sekundi do 13 ovdje 🙂 Pozdrav kolegi ako je na forumu koji je jučer uspio pokupiti one dionice na 37 kn i vidimo se u Osijeku…
Od 9.12. će bar 2x po 1 sat biti kontinuirana trgovina pa valjda neće toliko biti bitan najbrži prst.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

“Od 9.12. će bar 2x po 1 sat biti kontinuirana trgovina pa valjda neće toliko biti bitan najbrži prst.”

Kaj vam to znači – mozete malo pojasniti ?

valjda se odnosi na ovo,
https://zse.hr/default.aspx?id=94653

To vidim prvi put.

A zašto ne pojasne koji to to “niskolikvidni papiri”.

Jel tu spadaju sve one dionice u posebnom rezimu trgovanja (prt) iliti rezimu drazbe kako ga oni zove ili ?

Koliko vidim isti su uvjeti kao što su bili za posebni režim(dražbe), pa pretpostavljam da su to onda i iste dionice koje su u tome.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

kvart99,
bilo je o tome pisano negdje ranije ove godine, da će se tako omogućiti trgovanje, ali ne znam točno pojedinosti, zapamtio sam samo da ta Xetra je kao nešto novo, inače me baš i ne zanima, ne trgujemo praf za praf ni sa ovima koje su po njihovom kao likvidne, meni jedino nešto tu igra Janaf, je mi je čudno da je takva dionica u posebnom režimu, čudo je ovo od burze

Zna li netko za sigurno koji je zadnji dan za kupiti dionice sa pravom glasa? Ako je dva radna dana zadnji rok onda je to bilo danas, a ako je dva kalendarska dana onda je to u subotu, što je stanje od petka i po tom bi se još u srijedu mogle kupiti dionice sa pravom glasa.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak


Zna li netko za sigurno koji je zadnji dan za kupiti dionice sa pravom glasa? Ako je dva radna dana zadnji rok onda je to bilo danas, a ako je dva kalendarska dana onda je to u subotu, što je stanje od petka i po tom bi se još u srijedu mogle kupiti dionice sa pravom glasa.

mislim da je to danas, jer kal.dani nisu bitni

New Report

Close