IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodaju ljudi sa 30-40% minusa(jedan priznao na jednom drugom forumu),.
Ti su se stvarno dobro poplašili,idu iz gubitka u gubitak jer i te druge dionice padaju,danas čak više nego IPKK.(+provizija za izlazak+provizija za ulazak)
Dajte se ljudi saberite i razmislite što radite.

heh vratili smo se na pocetak 4 mj. iliti travnja.E sad kad bi potegnula ko sredinom travnja[smiley2].Pa ja te ljude ne razumijem,usli su prije mjesec dva i sad izlaze sa gubicima.Pa meni je ovo u planu drzati jedno 2-3 godine prije ulaska u EU kad vise nebude izvoznih kvota…jer ce onda biti gadne borbe u tom podrucju

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

A niste razmišljali da prodaju i banke da se namire nakon minusa na margin kreditima?
Ovih dana je bilo nevjerojatno puno margin callova. Siguran sam da ih ima koji nisu mogli pokriti minus, a u tom slučaju banka prodaje da se namiri. Ako kriza potraje, bit će i više margin callova. U cijeloj ovoj kaotičnoj situaciji koja će potrajati do iza izbora malena doza optimizma mi se vrti – IPKK nije odradio neki divovski rast kao mnoge druge dionice pa da ljudi nakon pada prodaju na nuli ili slično. Većina se prometa izvrtilo na mnogo višim razinama tako da ovdje tko hoće izaći mora u debeli minus. Pa valjda nismo toliko poblesavili. Uostalom i fundamenti i perspektiva je tu, iako to ništa ne znači u ovoj situaciji. Siguran sam da možemo obraniti cijenu, koja je sada već smiješno niska.
Možda sam poludio, ali ja sad razmišljam uzeti margin kredit. Mislim da je pred kraj tjedna pravo vrijeme za shopping…

sumnjam da je neka banka dala margin i u zalog uzela ipkk.Vecinom su to jake dionice iz 1. kotacije

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

izgleda da obrana kreče

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Razumijem da ljudi bježe iz IGH ili Atlanske koje su odradile veliki rast u zadnje vrijeme pa još netko stigne i izaći na nuli i u sitnom minusu, ali da prodaju ljudi koji su u IPKK ušli na mnogo višim razinama i mjescima čekaju taj dugoočekivani rast, to mi ne ide u glavu. Pozitivno je što se od početka korekcije od prije tri tjedna volumen strašno puno smanjio, tako da je cijena rušena na malim prometima. Kad se situacija stabilizira, onda ćemo mnogo brže prema gore, siguran sam. Ali, treba cijenu obranit od paničara luzera…ajmo onda…[smiley1][smiley1]

maui_high, 20.11.2007. u 10:59
sumnjam da je neka banka dala margin i u zalog uzela ipkk.Vecinom su to jake dionice iz 1. kotacije

itekako primaju ipkk u zalog…
http://www.centarbanka.hr/lista_dionica.php

trenutno najbolja prilika za dokup.pala je 40 posto od ulaza fondova.blago nama dok je paničara

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


trenutno najbolja prilika za dokup.pala je 40 posto od ulaza fondova.blago nama dok je paničara

U pravu si, zato ja i razmišljam o marginu. Možda još treba sačekat koji dan. Ne mogu vjerovati da se ljudi koji imaju nekoliko stotina dionica odlučuju na prodaju u takvom minusu. Nevjerojatno. Ja sam nadokupoljivao u nekoliko navrata, a s marginom bih ubo još 200-tinjak komada. Nisam pametan…


Razumijem da ljudi bježe iz IGH ili Atlanske koje su odradile veliki rast u zadnje vrijeme pa još netko stigne i izaći na nuli i u sitnom minusu, ali da prodaju ljudi koji su u IPKK ušli na mnogo višim razinama i mjescima čekaju taj dugoočekivani rast, to mi ne ide u glavu. Pozitivno je što se od početka korekcije od prije tri tjedna volumen strašno puno smanjio, tako da je cijena rušena na malim prometima. Kad se situacija stabilizira, onda ćemo mnogo brže prema gore, siguran sam. Ali, treba cijenu obranit od paničara luzera…ajmo onda…[smiley1][smiley1]

Kao prvo to nisu ljudi.Netko ko se cijeli dan vozi u tramvaju i čeka u redu ispred pošte u trenucima dosade odluči kupiti par dionica i onda sa sobom povede još cijelu stranku umirovljenika.oni su smrt za tržište.Nakupilo se 100000 tisuća pacijenata koji su pokrenuli stampedo za prodaju čim su cijene pale za par kuna.Tu treba ubrojati i Našeg predsjednika i guvernera Hnba koje bi trebalo spaliti na lomači.Kome će oni odgovarati za ovo rušenje tržišta??

Bolje živjeti cijeli život kao bogataš nego sedam dana u bijedi! www.glazbeni-oglasnik.com

10. HIPP MARIJA 6.450 0,9 Osnovni račun +100
[smiley2]

isprika svima vidim da prihvacaju za margin kredite ipkk[smiley16]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Danas idemo gore napokon! Zna Gđa. Hipp

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

New Report

Close